Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2011-01-10, 17:10
Silent Hill: Downpour Newsy
Autor Wiadomość
Kwiatek1993 
PendulumWiek: 29
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-04-10, 21:50   Silent Hill: Downpour Newsy

Wrzucamy linki z newsami. Bez komentarzy :)

http://www.gram.pl/news_8...l_w_drodze.html


SAME WIADOMOŚCI BEZ KOMENTARZY!!!
_________________

 
     
Mr_Zombie 
Lying CreatureWiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2010-04-10, 23:06   

Info na temat nowego Silent Hill na PS3/X0/(PC):

Cytat:
Konami's Gamers Night 2010 presentation concluded with a nice surprise: A teaser trailer for what could only be a new Silent Hill game. Well, maybe not entirely new.

In the footage, which appeared to be an in-engine recording of gameplay from one or both of the current HD consoles, a male character resembling James Sunderland from Silent Hill 2 awoke from a public bench and began wandering the foggy, deserted streets of a suburban neighborhood. While the game's title was not revealed, given the recent revisiting of the original Silent Hill in Silent Hill: Shattered Memories, a remake of the second game in the series doesn't seem too far-fetched.

The teaser ended with the tagline: "End the Silence" and "E3." We suspect the weather report for Los Angeles in the third week of June will call for sunny with a chance of terrifying fog.


http://www.joystiq.com/20...lent-hill-game/

Cytat:
At Konami's press event last night in San Francisco, the company closed the show with a brief glimpse at the next Silent Hill game. The short trailer was light on specifics: a blonde man sits on the edge of a bed holding his head in his hands. The world around him morphs into a dark, deserted road in front of a dilapidated gate. The man hears a sound, turns, sees nothing, then gets attacked by something from the darkness when he turns back.

(...)

However, we do know the game is being developed by Vatra Games, the same company behind the upcoming Rush 'N Attack. While the trailer itself was devoid of any concrete details beyond "more to come at E3," the developer's website details the company's focus on "high-end action titles for the Xbox 360, PlayStation 3, and PC," so it's safe to assume that the next Silent Hill will probably not be for Wii or one of the handheld platforms. And, well, there definitely won't be any music from long time series composer, Akira Yamaoka, but you already knew that.


http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3178735

Nowa gra, nowe studio (tym razem czeskie Vatra Games). Prace nad grą ponoć rozpoczęły się jeszcze przed premierą Shattered Memories, w 2009 roku, dlatego Climax UK nie pracuję nad grą.
 
 
     
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-04-10, 23:12   

Myślę, że można spokojnie założyć osobny dział o Silent Hill 6 i ten temat tam przenieść.

Cytat:
Świetna wiadomość dla fanów survival-horrorów i graczy konsolowych. Japoński gigant Konami potwierdził na konferencji we Frankfurcie, że kolejna część serii Silent Hill jest w trakcie powstawania.
Nie są znane żadne informacje na temat gry, jak dotąd wiadomo tylko, że na pewno powstanie na dwie konsole najnowszej generacji - PlayStation 3 i Xbox 360 (o porcie na komputery osobiste nie ma jak dotąd mowy). Developerem gry nie będzie ani Climax Group (które stworzyło Silent Hill: Origins i Shattered Memories), ani Double Helix (Silent Hill: Homecoming). Wszelkie informacje zostaną podane najpewniej dopiero na czerwcowych targach E3.


Cytat:
Serwis internetowy 1UP podał nowe informacje dotyczące nowej części gry z serii Silent Hill.
Konami ujawniło w San Francisco teaserowy zwiastun gry, w którym to mężczyzna w blond włosach (James Sunderland?) siedzi na krawędzi łóżka, i trzyma swoją głowę w swoich dłoniach. Mężczyzna słysząc odgłosy, odwraca się, lecz nikogo nie zauważa, aż wtem zostaje zaatakowany przez tajemnicze coś wychodzące z ciemności. Teaserowy zwiastun zakończono słowami "The Silence Ends" (Milczenie Kończy się).
Jest to jak na razie nieoficjalna informacja, ale padło stwierdzenie, że gra może być remakiem części drugiej - tak jak Shattered Memories był przeróbką części pierwszej.
Również według strony 1UP, developerem gry jest czeskie studio Vatra Games, które aktualnie pracuje nad dwiema grami na konsole nowej generacji - a jedną z nich jest remake gry Rush 'N Attack. To, czy faktycznie pracują nad najnowszą odsłoną Milczącego Wzgórza, nie zostało jednak oficjalnie potwierdzone przez Konami.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
     
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa NajświętrzaWiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-05-18, 18:44   

Jeżeli ktoś zna język czeski, można sobie przeczytać artykuł o Vatrze, w którym parę słów poświęcono nowemu Silentowi (o ile dobrze zrozumiałem, SH ma być robione na silniku Unreal 3 - mógłby mi to ktoś wyjaśnić, bo nie za bardzo wiem, o co chodzi?).

Oto ten artykuł
------
Na fejsbuku, na profilu Vatry, pojawił się taki oto obrazek... Nie wiadomo, czy tyczy się on Silent Hill, trzeba jednak przyznać, że jest dość ciekawy...

Oto ten obrazek
------
A oto... plakat(?) nowego SH (najprawdopodobniej fake, choćby ze względu na użycie starego loga Konami, choć użytkownik, który zamieścił ten obrazek w internecie usilnie twierdził, że pochodzi z wiarygodnego źródła...). Ocenę pozostawiam wam.

Oto ten plakat
_________________
My computer says no...

(cough)
 
     
R4Zi3L 
Caliban
NERDWiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-05-18, 20:39   

Plakat to fake na milion procent.....

Co do obcych języków na interwebach... jest coś takiego jak google trans...

Gry Vatra lub Bringing Light Into Darkness

13.05.2010 | Aktualności

To będzie już rok, co jest oficjalnie zaprezentował publicznie Vatra. Początki tej firmy, ale do roku wstecz jeszcze dalej w przeszłość. Historia nie jest dużo zabawy, lecz skupiamy się na ogniska teraźniejszość i przyszłość.

Od założenia Vatra Gry , że naprawdę zmieniło się wiele. Badanie było przeniesienie na nowy pracowników bardziej przestronne miejsce, które jest odpowiednie dla coraz większej liczby. Do przewodniczącego badania sob doświadczonych Matthew Seymour (Top Spin, The Darkness, Civilization IV) i stanowiska Design Dyrektor przyszedł mniej doświadczonych Brian Gomez (Jurassic: The Hunted, Clive Barker's Jericho, Full Spectrum Warrior, The Lord of the Rings: War Pierścienia).

Którzy nawet zdalnie następujące rozwoju gier w naszym regionie, czy wziąć udział w miejscu gry, czytania artykułów i innych mediów monitory, może to mieć studio gra usłyszeć. Chociaż nie wiele informacji jest opublikowane, można znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy. Na przykład takie, że studio pracuje nad dwoma projektami w postaci gier komputerowych . Często można przeczytać na stronie internetowej wiele informacji, które nie zawsze mogą być całkowicie zgodne z prawdą. Co, a następnie, przy ognisku tak? O ile publiczne wie, i dlatego czasem pojawia się jako plotka. Dotychczas tylko szczęście kilka (łącznie z nami) miał okazję zajrzeć za kulisy , wykopać w studio i na własne oczy zobaczyć jak to naprawdę z ogniska. Być może uda się ten artykuł ", aby wnieść światło w ciemności" i wyślę niektórych, że wspaniała atmosfera, że nie dla nas "wybuchła".

Gdy pojawił się na początku maja okazję odwiedzić ognisko, więc mamy drugi co do wielkości miasto w Republice Czeskiej wydawane bezzwłocznie. Przed wizytą w studio z myślą o Was gonił pomysłów co oczekiwać na ciebie, co widzisz, i wiele innych. Po wyjściu wszystkie obawy zniknęły i pełne są zupełnie inne wrażenie - masz bezprecedensową i niespotykane słyszeliście. W studio można było zobaczyć wiele znanych twarzy. W ten sposób zdaniem deweloperów już wiem od innych firm, nie tylko z Czech. Jak może wiesz już, zanim większość z nich pochodzi ze Stanów 2K - dawniej Illusion Softworks. Wkrótce potem było nabycie Illusion przez 2K wstrzymano prace na jednym z głównych projektów czeskiego oddziału. Stosunkowo duża grupa programistów w związku z tymi wydarzeniami, zdecydował się opuścić i zacząć od nowa, tym razem na innej bandery. Na pewno doświadczony developer , w przeciwnym razie Konami nie przyznaje odpowiedzialny za ich znane studio średnia gra żadnej gry w Europie Środkowej. To rzeczywiście prowadzi nas do tego, co w dużym budynku w Vatra. Przygotowujemy dwa duże projekty, które wkrótce nie będą przedstawione na konferencji o nazwie E3.

Pierwszy projekt, w którym skupiamy się, wykryto nieco wcześniej niż pozostałe. Tak, mówimy o remake klasycznej gry arcade o nazwie Rush 'N Attack (czasami zwane także Green Beret). Gra jest przeznaczona dla Xbox Live i Playstation Network . platforma PC jest obecnie planowane. Konami zdecydowała tej grze przez długi czas znowu do ożywienia i rozwoju jej pracy tylko Vatra. W internecie można zobaczyć pewne materiały z hratelného demo tej gry, co oczywiście będzie miss na E3. Mamy możliwość gry w studio . Jeszcze bardziej szczegółowych informacji nie można przekazywać, ponieważ wydawca zachował wszystko w tajemnicy. Okazję do gry Rush gry 'N Attack, i spodziewamy się ogłoszenie, że będzie możliwe tylko wtedy, gdy byliśmy w studio. Trzeba przyznać, że gra jest bardzo dobrze traktowani i na pewno zabawne. Więc trzeba patrzeć do przodu. Jego wydanie powinno mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Po graniu Rush "N Attack, mamy robić to, co lubimy najbardziej. Widzieliśmy, przyczepy, które widziałem tylko kilka osób za zamknięte drzwi, jesteśmy zadowoleni, ale nie my. Gry mówimy? Dlaczego więc z najbardziej oczekiwanych i na pewno ciekawe. Jest to nowy Silent Hill . jest porywający trailer do nas w sposób trwały do mózgu opalanych wątku i czekam, co będzie się chłopaki w Vatra E3. Obie gry będą wyświetlane na 3 Unreal technologii silników. Często widzimy, że są opinie na temat internetu, co będzie następne Silent Hill, w jakim kierunku i celu. Widzimy pozytywne opinie, ale są też tacy, którzy z entuzjazmem nevypadají. Vatra powiedzieć: "Niech nas zaskoczy! My uważnie śledzić różne RS forum, przeczytaj wszystkie swoje posty i chce i co w naszej mocy, aby zachwyci wszystkich fanów tej kultowej ulubionego serialu " . Naszym zdaniem jest to, że Silent Hill jest nadal tak dobra, jak zawsze. Ta gra zobaczymy w przyszłym roku. Konami ma wszystko pod kontrolą i absolutnie nie pozwolić tytuł ktoś znany psuć . Ponownie podkreślić, że jakość deweloperów Vatra, którzy ukończyli już za dużo znanych gier. Japoński Konami jest bardzo zadowolony z ogniska . Sam powiedział, był z jego ust Vatra Gry programistów, pracujących z Konami bardzo wdzięczni.

Na zakończenie wizyty, mieliśmy innego nice wiadomości i spotkania z samym szefem Studio . Jego nazwisko jest Matthew Seymour. To na pewno nie jest żółtodziobem nie, a to kariery zajmuje ponad 18 lat. Pracował w takich firmach jak Microsoft i 2K Games. Head Mode, czy Matthew Seymour był podekscytowany naszą wizytą i zapytał nas, co czujemy w tym wszystkim . Zapytał, jak nam się podobało w Rush 'N Attack i poprosił nas o postrzegają przyczepy SH i jeszcze wiele innych kwestii. Spotkanie w studio Jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo przystojny i ciepłym. Matthew wspomniano również dwie gry, które zobaczymy na tegorocznym E3 konferencji, która odbędzie się w czerwcu.

Na pewno masz coś do Oczekujemy w tym roku, aby uzyskać więcej informacji, które brakowało, i wreszcie przekonamy się, że gry będą faktycznie . Vatra na pewno ma wiele przed nim i bez wątpienia będzie jednym z najlepszych studiów, nie tylko tutaj, w Czechach, ale również na całym świecie. Wreszcie, dajemy ogniska slogan, który często pojawia się: "Bringing Light Into Darkness. Vatra Życzymy powodzenia na drodze" Dodanie światła w ciemność! "
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
     
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-17, 00:24   

TEASER
Zaratul napisał/a:
Czekam na wersje HD. :)

HD to to nie jest, ale wydaje mi się, że lepsza jakość:
http://www.gamingeverythi...l_debut_trailer
Ostatnio zmieniony przez Puty 2010-06-17, 00:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-06-17, 00:50   

Cytat:
So during Konami conference at E3 2010 a new Silent Hill, which doesn't have a subtitle for now, was finally officially presented to the public by the game's producer Devin Shatsky and director Brian Gomez. After a short introduction they showed the game's trailer. The main character appears to be an escaped prisoner transported in the prison van together with other convicts. Some flashbacks are shown of him escaping through the woods from the policewoman. He runs into Silent Hill, where he climbs into some house, finds a flashlights, then finds a gun nearby and shoots a monster attacking him, but when he looks closer, the monster appears to be a man. During short cutscenes we see some other characters. Another scene of transformation to the otherworld similar to Silent Hill movie and Homecoming style, only the surroundings transform even at a greater scale. The final scene shows as the van runs into Silent Hill. We gonna upload the trailer later.

Developers also announced the name of the game's composer - Daniel Licht best known as composer for TV series Dexter as well as films like Hellraiser: Bloodline and Children of the Corn II. New Silent Hill is coming to Xbox 360 and PS3 in 2011.

The following text comes from the official press release:
"Scheduled for release in 2011, Silent Hill remains true to the franchise’s original roots, and again takes the form of a third-person horror experience. With an all-new thought-provoking storyline, players will once again find themselves face to face with their deepest sins and fears in the strange world of Silent Hill.

The new game begins after a prison transport vehicle careens off the road, leaving lone inmate Murphy Pendleton stranded in Silent Hill. As Pendleton takes in his new surroundings, users will encounter mind-bending puzzles and horrific creatures and otherworld terrors. Armed only with the everyday objects they can find - from wooden chairs to glass bottles - to fend off their enemies, fight or flight responses are left to the player as they unravel a dark, thought-provoking storyline which will appeal to fans of the early, classic Silent Hill series.

Silent Hill enjoys a wealth of new elements to create a deep, psychological horror experience. In addition to the main storyline, players will also be presented with variable side quests that will change depending on the user’s play style, revealing further unknown evils within the town."

silenthilllostmemories.net
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
Ostatnio zmieniony przez Alex 2010-06-17, 00:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Homik 
Wall ManWiek: 35
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-06-17, 01:04   

Mały updejick nowego SH:

Cytat:
Update: Press release get! The release from Konami says the game is called Silent Hill 8, but that's just a working title so far. The escaped prisoner's name is Murphy Pendleton, and he'll be part of "an all-new storyline and unique evolutions in gameplay." Sounds fun!


Silent Hill 8? Oczywiście tytuł roboczy, ale liczebnie się zgadza. No i to nie jest James :grin2:
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
     
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-30, 18:19   

http://helldescent.com/20...ll-8-currently/
Jak w tytule. Ciekawe jest info, że pracują nad wywiadem z Danem Lichtem i zamierzają zapytać czy zaprosi Mary.
 
     
Homik 
Wall ManWiek: 35
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-07-02, 13:13   

Oto i wywiad przeprowadzony przez Hell Descent z Danem Licht. Oczywiście znalazło się pytanie o partie wokalne i współpracę z Mary Elizabeth, jednak nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

http://helldescent.com/20...-silent-hill-8/
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
     
fisher 
Cockroach


Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: 2010-07-26, 11:36   

Najnowszy news dotyczący ósemki


Komiks zapowiada się całkiem intrygująco, ciekaw jestem jak miasto będzie się prezentować w 19 wieku...Co do informacji o fabule, przy każdej częsci twórcy obiecują nam powrót do psychologicznych klimatów z dwójki (i to się stało już nudne...), więc podchodzę do tego z dużym dystansem.

Cytat:
Oczywiście duża część takich spekulacji nie jest do końca trafna, ale niektóre z nich dokładnie oddają to, co twórcy chcą zawrzeć w pełnej wersji.


Hmmm, jeszcze jeden trailer i może ktoś znowu przewidzi zakończenie? xd
 
     
Alice27 
CockroachWiek: 27
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 82
Wysłany: 2010-07-26, 13:42   

Newsy "Silent Hill 8"+ trailer:
http://gry.onet.pl/218585...,wiadomosc.html
http://www.miastogier.pl/news,ps3,15040.html
_________________
~~Fukidokuritsu
Ostatnio zmieniony przez Alice27 2010-07-26, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-26, 23:13   

Żaden to news, ot by było co wypominac po premierze ;]. Writer SH8 mówi o powrocie do korzeni.
http://play.tm/news/31149...to-core-spirit/
 
     
AlaV 
Lying Creature
WFRP PlayerWiek: 31
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-08-11, 13:36   

Krótki Behind the scenes z Silent Hilla 8:
http://g4tv.com/videos/47...3-2010-Trailer/
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
     
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-05, 14:20   

http://scrawlfx.com/2010/...says-vatra-boss
Mało konkretów, ale kilka ciekawych rzeczy.
 
     
Plazior 
CloserDołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2011-01-07, 18:11   

http://ppe.pl/news-4964-H...ilent_Hill.html

No jeśli to się okaże prawdą to czekamy na nowy dział "Silent Hill: Downpour"
 
     
Mr_Zombie 
Lying CreatureWiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2011-01-08, 01:29   

Skany z bodajże Game Informera odnośnie SH: Downpour:
http://i51.tinypic.com/53kc9h.jpg
http://i55.tinypic.com/2dwdze8.jpg
http://i51.tinypic.com/1sxh12.jpg
http://i56.tinypic.com/142r18y.jpg
http://i55.tinypic.com/200fw3r.jpg
http://i55.tinypic.com/ml1jsh.jpg

(skany " pożyczyłem" od użytkownika Wojtq'a, który wrzucił je na forum GameOnly ;) )
 
 
     
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.Wiek: 32
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-01-11, 16:05   

Info o Silent Hill Downpour z CD-ACTION:
http://www.cdaction.pl/ne...ilent-hill.html
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
     
Mr_Zombie 
Lying CreatureWiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2011-01-24, 18:14   

Screeny: http://www.vg247.com/2011...ls/#more-140511

(prawdopodobnie) logo:


próbka soundtracku:
http://www.fileshack.com/...ur+Music+Sample
 
 
     
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.Wiek: 32
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-01-26, 15:18   

Te logo jest jakieś kijowe, mam nadzieje że nie jest prawdziwe...

Potwierdzenie znanych informacji o SH D i nie tylko:
http://gry.interia.pl/ps3...we-info,1587748
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
     
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2011-02-09, 12:00   

Cytat:
The latest issue of the german GamePro magazine features a preview of Silent Hill: Downpour. Here's the summary of their impressions and the new facts from the article by Rely on Horror:
- Out of the franchise, the guys at Vatra Games like Silent Hill 2 the most thus, they are orientating on that game.
- GamePro was intrigued by Dan Licht, the new composer who took Akira Yamaoka’s place. They say it sounds like “a modern version of Akira Yamaoka’s work”.
- The player will be put in various situations where he has to decide wether to help someone or let him die.
- The puzzles are “really nice” and vary.
- To prevent players from getting stuck, Murphy will talk to himself on the lowest difficulty level which will help players to find solutions to puzzles etc.
- There will be a bunch of quick time events, however the game will not support Kinect or Move.
- Combat and gameplay is pretty bad at this time of development, also the camera sometime moves like its being used “by a drunken monkey” Vatra promised to improve on that of course.
- The game will be semi-open world. You will be able to explore the city, take side quests, or move on with the main quest. However, the player cannot visit any place in Silent hill from the very beginning.
- There will be different endings.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
     
Homik 
Wall ManWiek: 35
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-02-10, 11:04   

Preview SH: Downpour

http://www.egmnow.com/egmi/issue/244-4.html
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
     
Plazior 
CloserDołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2011-02-25, 15:06   

http://www.vandal.net/not...-hill-downpour/

Nowe screenshotos per Silent Hillos.

Wygląda całkiem nieźle, ale zdecydowanie bardziej wole kamerę pół-izometryczną i silnik z SH2.
 
     
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-05, 22:04   

http://helldescent.com/20...stem-explained/
Wyjaśnienie motywu z metrem.
 
     
Devinitum 
PendulumDołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2011-04-23, 23:30   

Jakiś czas temu pojawiły się nowe screeny:

http://www.survival-horror.pl/news.php

I niedługo po tym odpowiedź Devina Shatsky'ego na porównywanie gry do wydanego wcześniej Alan Wake:

http://helldescent.com/20...ake-comparison/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group