Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill: Chronicles

Czy chciał(a)byś grę "Silent Hill" jako celowniczek na Wii?
No pewnie, to byłby super pomysł!
0%
 0%  [ 0 ]
Dla mnie to bez znaczenia, ale i tak bym zagrał/a.
37%
 37%  [ 6 ]
Nie mam nic przeciwko, ale i tak bym nie zagrał/a.
6%
 6%  [ 1 ]
Kijem bym tego nie ruszył/a!
56%
 56%  [ 9 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-03-03, 18:40   Silent Hill: Chronicles

W głowie zrodziło mi się pytanie, z którym chciałbym się podzielić - zastanawiam się, czy chcielibyście by powstała gra Silent Hill, tylko na konsolę Wii, która będzie celowniczkiem jak RE: UC i DC? Wiecie, bazująca na fabułach gier, głównie tak z jedynki i trójki, albo coś ogólnie opowiadającego o mieście (nie jak The Arcade, tylko całkiem nowa historia). Widzi wam się takie coś? Konami byłoby zdolne się aż tak daleko się posunąć, jeśli chodzi o kasę? :P
Co do mnie - nawet chętnie bym zagrał. Ale wiadomo, że byłoby to tylko marne trzepanie kapuchy na fanach i graczach Wii.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
Ostatnio zmieniony przez Alex 2010-03-03, 18:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-03-03, 19:35   

Nie jestem fanem celowniczków, co nie oznacza, że jestem ich wrogiem. Jednak gdyby wyszła taka wersja SH i gdybym miał okazję w nią zagrać (nie mam Wii) to oczywiście bym spróbował. Skoro "zmusiłem się" na Gun Survivor'y to dlaczego by nie zagrać w SH Chronicles :grin2: . Ogólnie rzecz biorąc jakoś specjalnie bym się nie napalił na tą część, ot kolejna lekkostrawna gra. Czy Konami byłoby zdolne do takiego kroku? Trochę się dziwie, że jeszcze tego nie uczyniło, kopiując pomysł od Capcom. W końcu to kolejne źródło dochodu - a w tej branży liczy się kasa a nie uszczęśliwienie graczy.
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-03-03, 23:22   

Jak w ankiecie, kijem bym tego nie ruszył, bo, nie daj Boże, zaczęłoby śmierdzieć niemiłosiernie. Niemniej jednak, jeżeli ktoś chciałby w takie coś zagrać, absolutnie nie byłbym szczególnym wrogiem. Uważam po prostu, że rozmienianie się na drobne niczego dobrego nie wróży, szczególnie w przypadku gier o wyrobionej marce...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
timothy7 
Mumbler


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 153
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2010-03-08, 14:48   

oczywiscie nie mam nic przeciwko powstaniu takiej gry, i choć myslę że bylaby kompletnie niepotrzebna, to bylaby fajnym odmózdzaczem. Obojetne mi czy powsanie, ale jak sie tak stanie, to chętnie zagram.
 
 
Monac 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 25
Wysłany: 2010-03-09, 13:49   

Zdecydowanie nie. Przedzieranie się przez masę potworów i strzelanie nie pasuje do SH. SH jest zbyt subtelny, w przeciwieństwie do RE. W Re mogliby by nawet zrobić akcję na marsie z widokiem fpp i nie kuło by to zbytnio w oczy.
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-03-10, 15:27   

Ja bym mimo wszystko sprawdził, nie tylko dlatego, że jest to Silent Hill. Zaznaczam odpowiedź numer 2. A celowniczki z wszelakiej maści poczwarami lubię, więc jeśli gameplayem przypominałoby House of the Death, to czemu nie :]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group