Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
SHP Speedrun Competition?
Autor Wiadomość
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-01-25, 21:57   

Trofea, zbieram w grze tylko po to by mieć tą satysfakcje i by wycisnąć z gry wszystkie soki, i żeby sprzedał bez wyrzutów sumienia, że "A jeszcze mogłem to zrobić itp." Zależy to też od trofeów, czy są warte uwagi czy też są to jakieś pierdoły typu " zbierz wszystkie ziarenka i się zesraj na miętko..." które są pochłaniaczem czasu a po takiej pierdole to satysfakcja prawie, żadna... Ale to tyle na temat tego :P

Co do Speedrunów to już się wypowiedziałem. Szkoda, że na forum żadnych sppedrunerów nie mamy. Chociaż Timothy coś pisał i jeszcze kilka osób... Można było by zrobić taki contest na dniach, kto szybciej skończy SH(X) :) Na forum MGS jest już takie coś i leci z tego spory fun. Nie musi być to cała gra. Może być to jakiś dany boss.

iiiSPOILER SH2!!!
Np. 2 PH po koniec gry, albo Mary.
iiiSPOILER END!!!

Co o tym myślicie? :)
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2009-01-25, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-01-25, 22:17   

plazi napisał/a:
Co o tym myślicie? :)

Szczerze? Świetny pomysł. Zebrać kilku typa, umówić się powiedzmy na 2PH i zobaczyć kto będzie szybszy. Zawsze to jakaś zabawa i wydarzenie na forum :) Kto jest za?
PS. Wiem, że to offtop. Później się skasuje, albo przeniesie do odpowiedniego tematu (w którym omówi się szczegóły) w przypadku gdyby to wypaliło.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-25, 22:29   

Ja myślę, że to by było ekscytujące gdybysmy mieli podgląd na Wasze aktualne poczynania xD("Bersek wysuwa się na prowadzenie! Ale moment! Plazi używa skrótu i go wyprzedza!"). Ale to czyste science fiction.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-01-25, 22:33   

Puty napisał/a:
gdybysmy mieli podgląd na Wasze aktualne poczynania

Chociażby X-fire ma taką opcje :)
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-25, 22:35   

Zakładając, że gralibyście na EMU a nie na PSX. Introverder mówił, że na emu chyba nie uznają, co zresztą jest słuszne w obliczu istnienia opcji quicksave.
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-01-25, 22:40   

Jakby się grało online to nie widzę problemu xD Ale nie przypominam sobie aby w którymś tam SH była tak opcja :lol:

Np. Ktoś wchodzi na serwer jako "komentator" i wszystko ładnie komentuje do mica w PC. Nawet takie coś przez Skype było można by puścić. Na Zanzibarze już takie coś też było podczas MGS Online Ktoś vs. Ktoś. ale w SH raczej jest to impossible. Szkoda.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-01-25, 22:44   

Puty napisał/a:
Zakładając, że gralibyście na EMU

Dlatego SH1 odpada. Albo i niekoniecznie.
Po prostu można nagrać gameplay jakimś progsem, wysłać to do jednej osoby, która mogłaby zmontować filmik gdzie ekran byłby podzielony na 2 czy 4 części, każda podpisana nickiem grającego i walnąć jakiś licznik czasu. Co wy na to :) ?
Myślę, że ciekawie by to wyglądało :D
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-01-25, 22:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-25, 22:44   

Oj chłopaki, w którymś wywiadzie padło zdanie o SH: Online więc kto wie, moze sie kiedys pookładamy rurami w sieci ;].

EDIT: Nooo można by każdemu np. dać z tydzień na wyczesanie jak najlepszego wyniku ;].
Ostatnio zmieniony przez Puty 2009-01-25, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-01-25, 22:50   

O! Bersek, świetny pomysł! Jeszcze potem ktoś to komentuje. I do ogladania. Nie ma co. Trza ekipe zebrać. Jacyś chętni?
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-01-25, 22:52   

Cytat:
O! Bersek, świetny pomysł! Jeszcze potem ktoś to komentuje. I do ogladania. Nie ma co. Trza ekipe zebrać. Jacyś chętni?

Ja. ale ktoś musiałby mi podesłać Save. Acha i umówmy się, że każdy startuje z tym samym.
PS. To niech się jeszcze ktoś zgłosi, a założę osobny temat do tego.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-01-25, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-25, 22:53   

Ale bez nagrody jakos mi sie nie chce brać w tym udziału... A może uczestnicy tego Rankingu Gwiazd wrzuciliby do jakiejś puli po np. 20 złotych? ;]
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-01-25, 22:54   

A może frytki do tego? xD Liczy się czysty fun, ale można by o jakiś forumowych nagrodach pomysłeć. Na przykład dowolny kolor nicka przez X czasu xD To można ustalić.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-01-25, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-01-25, 22:56   

Pomysł z kolorem mi się podoba. Już mi się widzi ten różowy 8) A co do Speedrunu no to. Nie wiem. Z tym samym Eq to się zgodzę, ale ja mam bardziej możliwość grania na PS2.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-01-25, 22:59   

I jak nagrasz gameplay? Bez cudowania. PC ma każdy, a PS2 nie.
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-01-25, 23:03   

No cóż... W sumie to masz racje. Było by to się sranie z zmienianiem broni i w ogóle. Musiał bym skądś skołować grę i jestem zwarty i gotowy. Zarek, zapodał savy w pewnym temacie. (zaraz editne link) od dowolnego momentu.

LINK: http://www.shtc.silenthil...%20download.htm
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2009-01-25, 23:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-25, 23:08   

Ja odpadam w takim razie. Kolorków już się namiałem ;]. Bez jakiejs konkretnej nagrody wiem, że nie chciałoby mi się ;]. Te forumowe mnie nie kręcą(no chyba, że jakaś ekskluzywna fotka Any albo Miho :idea: x))
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-01-26, 01:44   

Ja jestem za tylko nie lepiej to zrobić w SH3?
Tam jest więcej bossów i według mnie bardziej się oni nadają do broadcastu niż bossowie z SH2. :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group