Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2010-03-18, 22:13
My heritage
Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-07-04, 20:54   My heritage

Bawiliście sie kiedyś stronką MyHeritage.com? Jeśli nie to polecam...site jest po polskiemu, rejestracja darmowa, a ma fajną opcję...uploadujesz foto i wyświetla do jakich celebrities jestes podobny :D mozna sie uśmiać u mnie pojawili się różni ale na 1 miejscu mam....Agathę Christie xD...fajnie sie tym bawi dopiero zaczynam więc jakiś efekt jak już osiągnę (zrobię fotę normalna) podziele się...zakłądam topic bo myślę ze fajnie było by wymienic się wynikami jako ze sa one dosć ciekawe xD

Ok :D mam ludzi takich jak Agatha Christie, Keira Knightley, Ashley Olsen , ta babka od Aly McBeal, i mase innych kobiet xD z gosci mam Jakis w ogóle mi nie znanych prócz AJ z Backstreet Boys xD...no I Pierluigi Collina (on jest łysy xD), Travis Baker (z Blink182)

ale to na fotach robionych np rok temu czy 2 ;d jako ze to ja gł robię zdjecia sam na nich za często nie jestem :D jutro zrobie jakieś aktualne i będzie bardziej real ;d
_________________
Ostatnio zmieniony przez Raq 2009-07-04, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-07-04, 21:51   

Wyszło mi że najbardziej jestem podobny do: Ian Somerhalder 67%, George Clooney 53%, Michael Jordan równe 50% xD. Na innym zdjęciu wyszło że jestem w 70% podobny do Dermont Mulroney, 67% Patrick Stewart 58% Ben Stiller. Dziwna ta stronka jak na mój gust :D
_________________
:



 
 
 
Zamykający 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 137
Skąd: PoKraków
Wysłany: 2009-07-16, 08:19   

76% Leonardo Di Caprio (Jezus Maria :/ ) 70% Val Kilmer (już lepiej) 64% Jimi Hendrix :) , 73% Owen Wilson, 72% Alessandra Ambrosio, 62% Paul Klee (tutaj najprawdziwszy zgon ze śmiechu xD).
Fajna stronka :D
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-07-16, 15:21   

Ja próbowałem się w to bawić, ale co nie załadowałem to był komunikat, że coś tam czas się skończył i zdjęcie się niezaładowało. Chyba mam tak niefotogeniczny ryj, że nic nie chciało przyjąć, żeby baz danych nie przeciążyć xD
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-07-16, 15:26   

tez tak miaęłm przez długi czas potem zaskoczyło znów...spróbuj potem :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group