Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-06-06, 12:10
Chwile z grą których nie zapomnicie

Grając podczas SH srałem...
Cegłami
57%
 57%  [ 4 ]
Workami z cementem
28%
 28%  [ 2 ]
Książkami S. King'a
0%
 0%  [ 0 ]
Strachem
14%
 14%  [ 1 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-06-02, 05:10   Chwile z grą których nie zapomnicie

Początek gry. Środek lata, kumpel wpada z japońskim tłokiem SH. Wkłada płytkę do Szaraka. "irrrrrrrrrrrrr...kryyyyyyyyyyyyyy" wczyta? Na TV pojawia się akapit krzaków. "Jesssss" Zadziałało. No i sławny początek gry. Mind fuck. Pierwsza taka gra... RE wysiada. Jakieś chore walenie o ścianę zamiast muzyki, flaki, ciemno jak w dupie u móżyna i "ciekawe" ujęcia kamer. "Zostaw." To jedne słowo jakie byłem w stanie z siebie wydać po wpatrzeniu się w śmierć Harrego zgwałconego przez grupę kurczaków.

Gra tak leżała aż do jesieni w której to miałem Chuj-wie-które zapalenie płuc (w szpitalach byłem gdzieś tak koło 12 razy za łepka :D ) Po wyjściu z Czegoś-co-przypomina-szpital (chyba wszyscy wiemy jak wygląda większość "Polskich" szpitali...) Postanowiłem w coś pograć, a że Crasha nie miałem ochoty kończyć po raz *długi ciąg liczb* postanowiłem sięgnąć po SH. Pamiętam to jak by to było wczoraj. Jesienny, deszczowy, sobotni wieczór. Spać nie mogłem. 23. Grać się chce. Słuchawki. Alternatywne SH. Gram, srając workami z cementem ze strachu, brnę przed siebie, motywowany przez rządzę zobaczenia kolejnej Cut-Scenki. W tym samym czasie rozpętała się burza. Przy dockach który według mnie są jedną z najbardziej klimatycznych lokacji w grach. Doszedłem do Save w latarni. Odetchnąłem z ulgą. Gdy miałem już wyłączać poszły korki. Fail. Wpadłem do łóżka. Wkręcałem sobie jazdy, że dziecka z nożami są za drzwiami (nawet słyszałem jakieś jęki i stękanie xD ) Intense. Dodam iż w tym samym czasie przechodziłem SH5 (czytaj Nightmare Creatures 2) Które "wydawało" mi się straszne.

Jakie ty masz chwile z grą zwaną SH, SHfagu?
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-06-02, 09:11   

Końcowa potyczka z Samae...tfu Incubusem to było coś.Ta klimatyczna cutscenka i zaraz potem radio wyje jak oszalałe.Tego się nie da zapomnieć.

Btw Ta ankieta jest źle zrobiona.Nie ma opcji "twoja stara" i "jestem gejem".
_________________

 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-06-02, 10:49   

http://www.psxzone.opalne...wtopic.php?t=12
Tak sobie pomyślałem, zrobić taką większą ankietę powiedzmy z 15 najbardziej charakterystycznymi momentami z gry (plus opcja "Inne" oczywiście) ;>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group