Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędy na stronie
Autor Wiadomość
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2011-06-18, 10:08   Błędy na stronie

Temat do zgłaszania błędów ortograficznych, stylistycznych, interpunkcyjnych i innych, w tekstach na stronie głównej.

Jeśli zgłaszałeś wcześniej błąd, a został on pominięty, to proszę o przypomnienie się.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-18, 17:18   

Ja proszę o usunięcie tłumaczen "notatek" z SH2. Tłumaczenia są bodaj usera "Kruk" i zostały swego czasu nieźle wyśmiane. Ja tam dokleiłem swoje ze scenariusza Marii, ale to też było raczej coś czego raczej powinienem się wstydzić. Generalnie dawne czasy i nieprawda x). Kiedyś mówiłem QDC, żeby wyrzucił to to, ale najwidoczniej była to jedna z wielu wiadomości, które zaginęły w czeluściach internetów.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2011-07-18, 19:33   

Cytat:
Good (Dobre):

W dzielnicy wypoczynkowej udaj się do Annie's Bar w dzielnicy wypoczynkowej i uratuj Kaufmanna z rąk bestii oraz wydobądź fiolkę z motoru w motelu. Podczas walki z Cybil na karuzeli zabij ją. Pod koniec gry, kiedy pokonasz Samaela, odmieniona Alessa odda Ci Cheryl, która znów jest małym dzieckiem. Harry ucieknie do niebieskiego światła, a Kaufmann zostanie powstrzymany przez Lisę i powalony na ziemię. Harry wybiegnie na ulicę z Cheryl na rękach, a po napisach zatrzyma się i spojrzy w niebo. [...]


Cytat:
Good+ (Dobre+):

W dzielnicy wypoczynkowej udaj się do Annie's Bar w dzielnicy wypoczynkowej i uratuj Kaufmanna z rąk bestii oraz wydobądź fiolkę z motoru w motelu. Podczas walki z Cybil na karuzeli użyj na niej czerwonego płynu ze szpitala. Pod koniec gry, kiedy pokonasz Samaela, odmieniona Alessa odda Ci Cheryl, która znów jest małym dzieckiem. Harry i Cybil uciekną razem przez niebieskie światło, a Kaufmann zostanie powstrzymany przez Lisę i powalony na ziemię. Cybil i Harry z Cheryl na rękach wybiegną na ulicę. Po napisach zobaczysz scenkę, w której Cybil dotyka nos Cheryl i patrzy się na Harry'ego tak, jak to robiła jego zmarła żona w intrze. Po tym zakończeniu będziesz mógł zdobyć Channeling Stone z Convience Store i dzięki temu obejrzeć zakończenie UFO. [...]


A w scenariuszu:
Cytat:
Nadszedł wreszcie odpowiedni czas aby Samael mógł odrodzić się w ciele Alessy. Piwnica szpitala przekształciła się teraz w piekielny krąg pełen błyskającego ognia. Dahlia stoi trzymając Alessę i Cheryl połączone razem, a z boku na wózku inwalidzkim siedzi bezradna, okaleczona połowa Alessy. Harry staje w konfrontacji z Dahlią i staje się świadkiem tego jak Alessa/Samael morduje ją. W zakończeniu "GOOD" pojawia się Dr. Kaufmann, który używa Aglophotis na Alessie, po to aby zakończyć wszystko raz na zawsze. Uwalnia ją dzięki temu od Samael'a, który wyłania się z jej ciała (Alessa przekształca się w postać Samael'a) i postanawia stoczyć walkę. Harry uśmierca go i Alessa spowrotem objawia się w ludzkiej formie, po czym umiera.
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2011-07-19, 18:33   

Ok, zrobione. Poprawki do działu SH1 wprowadzone i dwa tłumaczenia notatek usunięte (SH2, SHO).
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2011-12-10, 12:54   

Co się dzieje, z shoutbox'em? Od paru dni wyświetla mi, że się ładuję, a mogę przesiedzieć na stronie pół h i się nie wczytuje.
_________________

 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-12-10, 18:33   

Mi shoutbox działa.Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i cookies.
_________________

 
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-03-29, 08:44   

Przy wylogowywaniu pojawia mi się komunikat, że "Sesja połączenia wygasła lub numer ID sesji jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie późnej"
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2016-03-30, 22:09   

W takcie twojej sesji na forum twoje IP zmieniło się. To żaden poważny błąd. Jedynie do czego może prowadzić to przymusowe wylogowanie.
_________________
:



 
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-03-31, 15:01   

Aha to w porządku bo już myślałam, że to tak specjalnie.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-04-20, 13:13   

Chociaż korzystam z Windows 10 oraz Edge, to forum wykrywa jakobym używał Windows 98 i Chrome (zobaczcie ikonki na prawym dole posta) :D
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2024-03-05, 23:24   

Testowy post sprawdzalny.
Możliwość postowania została przywrócona.
_________________
:



  
 
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2024-03-25, 12:52   

Czyli będzie z kim popisać, gdy wyjdzie remake ;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group