Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Recenzja filmu - poszukiwania
Autor Wiadomość
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2023-01-24, 02:37   Recenzja filmu - poszukiwania

Witajcie po... w wuj wielu latach.

Po pierwsze - mam nadzieję, że się wszyscy tutaj dobrze trzymacie mimo upływu lat. Ostatnie wspomnienia z tego miejsca mam jeszcze za czasów bycia absolutnym gówniarzem, czas jednak leczy każdy cringe, nawet mnie.

Ale Ja nie o tym. O tym miejscu jak i o kombinacji swojego loginu przypomniałem sobie po latach w konkretnym celu.

Mianowicie lata temu, na tym forum, ktoś stworzył recenzję pierwszego filmu Sillent Hilla, w formacie filmiku na youtube. Była to około 10-15 minutowa satyra, której to autor nie zostawiał suchej nitki na filmie - zaś przy opisywaniu jego cech używał takich terminów jak "skala bryndzy" w kontekście samej oceny filmu, zaś nieścisłości fabularne określone były stwierdzeniami "Cel obecności Piramidogłowego w tym filmie jest bardziej pusty niż afgańska chata a po samej lokacji kręci się jak żyd po pustym sklepie"

Nie pamiętam nicku osoby odpowiedzialnej za filmik ani czy na pewno jest to ktoś z tego miejsca - możliwe, że to jakieś fałszywe wspomnienie a sama recenzja była "randomową" twórczością kogoś z youtube. Jeśli ktoś miałby link do tego cuda to świetnie, poprosiłbym o jakiś odnośnik albo i bezpośredni link.

To w sumie tyle.
_________________

 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2023-01-29, 23:14   

Siema Sidri kopel lat. :)
O ile nie jestem w błędzie to tą osobą będzie StuntmanMikeL
https://silenthillpage.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=270
Prędzej złapiesz z nim kontakt poprzez discord. Link kanału: https://discord.gg/vHqGMZ7d

A jeśli się mylę to będzie nim Raq. Ale takie cięte riposy to tylko MikeL był znany tutaj.
_________________
:



 
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-03-31, 13:02   

Jeżeli ktoś znajdzie, to też chętnie obejrzę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group