Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
SHTC i inne stare dzieje
Autor Wiadomość
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-19, 21:29   SHTC i inne stare dzieje

Co tam slychać u wszystkich? :> Ile osób tu jeszcze siedzi? Ja zaglądnąłem po 100 latach zobaczyć czy są buildy do Book of memories, ale nawet tej gry nie ma na forum haha.

Pozdrówki z Krakowa.
 
 
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-19, 21:33   

Aha i Alessy to zła grupa dla nieaktywnych członków czy jak? Rozumiem, że mam z niej uciekać ?
 
 
2mastersh2 
Cockroach



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2019-03-20, 16:56   

Lobocyfer napisał/a:
ale nawet tej gry nie ma na forum haha.


I nie ma się co dziwić, powitać kolegę ;) . Regularnie wpada tu paka nie przekraczająca kilka osób, ja jestem rozbitkiem z forum SHTC, niedziałającego od ładnych paru lat.
_________________
How Can You Say That This Town Is Insane? Perhaps It's We Who Are Insane
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-03-02, 14:02   

2mastersh2 napisał/a:
Lobocyfer napisał/a:
ale nawet tej gry nie ma na forum haha.


I nie ma się co dziwić, powitać kolegę ;) . Regularnie wpada tu paka nie przekraczająca kilka osób, ja jestem rozbitkiem z forum SHTC, niedziałającego od ładnych paru lat.


Kurde, szkoda, że SHTC wtedy upadło, poczytałbym stare dyskusje, sporo tam pisałem, tutaj już nie byłem późńiej długo :?
 
 
2mastersh2 
Cockroach



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2023-03-06, 19:03   

Konjad napisał/a:
Kurde, szkoda, że SHTC wtedy upadło, poczytałbym stare dyskusje, sporo tam pisałem, tutaj już nie byłem późńiej długo


Na takim nicku tam byłeś jak i tutaj? Coś mi świta takiego albo mi się zdaje? Ja byłem tam od 2007 roku do końca, ale za dużo się nie udzielałem :) .
_________________
How Can You Say That This Town Is Insane? Perhaps It's We Who Are Insane
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-03-10, 15:38   

2mastersh2 napisał/a:

Na takim nicku tam byłeś jak i tutaj?


Tak, takim samym. Przepadły z tamtym forum moje silent hillo-gimbazowe wiersze xd

Pamiętam, że coś się odjebało po tym, gdy Aisha została moderatorką i za bardzo moderowała, a admin miał ból dupy, że się panią Aishę krytykuje, ale nie pamiętam co bezpośrednio wpłynęło na zamknięcie forum.
 
 
2mastersh2 
Cockroach



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2023-03-20, 19:05   

Konjad napisał/a:
Pamiętam, że coś się odjebało po tym, gdy Aisha została moderatorką i za bardzo moderowała


Już nie pamiętam takiej sytuacji chociaż nick Aisha coś jakby mi świta z tamtego forum, to były bardziej początki czy końcówka SHTC?
_________________
How Can You Say That This Town Is Insane? Perhaps It's We Who Are Insane
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-03-21, 13:51   

Końcówka, zresztą też tam od początku nie bywałem
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2023-03-27, 15:26   

Aisha coś mi mówi, ale za cholerę nie mogę skojarzyć. Pamiętam nick, pamiętam jakieś problemy, ale gdzie wtedy ja byłem? Ostatnie co pamiętam to jak padła strona na fever i potem powolnie wygasało forum, jednakże czy to ja odszedłem zanim padło, czy po tym jak padło?
Zresztą w ogóle dziwię się, że admin, czyli rozumiem Sietra miałby mieć ból dupy bo on chyba gdy strona już na fever znikała był coraz mniej zainteresowany SHTC. Może adminem został też ktoś inny na forum? Jasna cholera, nie pamiętam xD
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-03-31, 12:17   

Też już nie pamiętam szczegółów, mam tylko takie losowe flashbacki bez kontekstu :D
 
 
2mastersh2 
Cockroach



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2023-03-31, 18:23   

SbobekH napisał/a:
Może adminem został też ktoś inny na forum? Jasna cholera, nie pamiętam xD


Z tego co ja pamiętam Sietra był Adminem do końca. Wchodziłem tam regularnie jeszcze gdzieś na przełomie 2011/2012 i nagle ku mojemu zdziwieniu forum przepadło. Pisałem jakiś czas potem maila do Sietry czy może będzie chciał reaktywować forum i stronę, odpowiedział mi że nie ma szans. Wielka szkoda to była bardzo klimatyczna stronka, musisz wiedzieć jaki sentyment do niej miałem, jak w latach 2003-2004 będąc w podbazie w kafejkach internetowych ściągałem z niej save'y, screeny, wygaszacze czytałem opisy, solucje i inne duperele :) . Nostalgia uderza mnie zawsze mocno jak o tym myślę :) . Pamiętam takie nicki jak Suavek,Vincent, Bartol, Coffinfeeder(czy jakoś tak), pawcio, Drakon, Devile, Raziel oczywiście :) , Vallentine którego zbanowali już nie pamiętam za co. Coś by się jeszcze przypomniało jakbym dobrze pogrzebał w pamięci. Ciekawe co teraz się z tymi chłopakami dzieje.
_________________
How Can You Say That This Town Is Insane? Perhaps It's We Who Are Insane
  
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2023-04-19, 14:49   

2mastersh2 napisał/a:
Wchodziłem tam regularnie jeszcze gdzieś na przełomie 2011/2012 i nagle ku mojemu zdziwieniu forum przepadło.


Nie wiem lub nie pamiętam jak Sietra wszedł w kontakt z tym Feverem biorąc pod uwagę, że to był gość z zagranicy o którym nie wiem czy w ogóle coś więcej wiedział poza ofertą hostingu strony. Z tego powodu coś mi się kojarzy, że Sietra już dawał sobie spokój z prowadzeniem tej strony i dlatego zdecydował się na ten ruch z Feverem. To co wychodziło po 4 części pod szyldem SH skutecznie ludzi zniechęcało do dalszego bycia fanami.

Ostatni kontakt miałem chyba z Devem, ale za cholerę nie pamiętam już nawet o czym rozmawialiśmy. Chyba wszystko było u niego ok, tak w dużym skrócie, ale każdy wie jak wygląda rozmowa z nieznajomymi i, że docelowo to "no u mnie wszystko gra".
Z tych co wymieniłeś to chyba najbardziej zapadł mi Suavek bo to była moja pierwsza styczność z tak ironiczno-cyniczną osobowością. :lol: Vallentine to chyba był ten, który miał w avatarze lub często wspominał anime JoJo's Bizarre Adventure, ale może mylę go z kimś innym xD Nie pamiętam za co poleciał, ale chyba nie unikał przekleństw i innych rzeczy, które w dobie grup na facebooku mogą się wydawać błahymi powodami do banowania. Pawcia chyba miałem swego czasu w znajomych na facebooku i wydawało mi się, że poszedł w sportowy klimat rowerów i się tym zajawił konkretniej.
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
  
 
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-04-20, 07:51   

W ogóle ktoś z was miał wtedy 20+ lat?

Bo ja byłem młodym gówniakiem z gimbazy/liceum, gdy jarałem się SH. Od tamtej pory moje życie wiele razy się drastycznie zmieniało, sam już nawet nie pamiętam zbyt co miałem wtedy w głowie ;D
 
 
2mastersh2 
Cockroach



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2023-04-20, 17:34   

Konjad napisał/a:
Bo ja byłem młodym gówniakiem z gimbazy/liceum, gdy jarałem się SH.


Ja to samo, moje pierwsze zetknięcie z SH2 to wiosna-lato 2003 to byłem 10 letni śpik :) . Na chacie u mojego znajomego się to odbyło, starszy kolega grał a my młodsi patrzyliśmy. Gra od razu zrobiła na mnie ogromne wrażenie, pamiętam że kiedy pierwszy raz widziałem ją to kumpel ogrywał właśnie apartamenty w SH2 :D .
_________________
How Can You Say That This Town Is Insane? Perhaps It's We Who Are Insane
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group