Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2018-03-04, 18:00
Silent Hill Medley (by Krajes)
Autor Wiadomość
Krajes 
Cockroach


Wiek: 25
Dołączył: 04 Mar 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-03-04, 17:31   Silent Hill Medley (by Krajes)

Hej wszystkim :) Mam na imię Michał i jestem stosunkowo nowym członkiem forum. Moją pasją jest muzyka jestem gitarzystą śpiewam a także robię wiele innych artystycznych rzeczy piszę rysuję :) . Chciałbym kochani przedstawić wam mój film na kanale yt jest to taki zlepek moich ulubionych utwórów z silent hilla. Odkąd pamiętam zawsze chciałem coś takiego zrobić. SIlent Hill jest nieodłączną częścią mojego życia od dawna i zawsze ta seria budziła we mnie wiele emocji i pomagała w weilu chwilach. Soundtrack tej serii jest czymś mistrzowskim a Akira Yamaoka moją wielką inspiracją. Kochani nie przedłużając zapraszam was do filmiku. Wlozylem w niego mnóstwo pasji serca duszy mam nadzieję że spodoba wam się efekt mojej pracy. Jest stosunkowo długi bo aż 15 minut ale możecie sobie wybrać wasz ulubiony utór jednak kto zechce obejrzeć do końca bardzo dziękuję. Dajcie mi znać co uważacie. :) Pozdrawiam Michał :)

https://www.youtube.com/watch?v=2KfFoeenwOY
 
 
Alice 
Caliban
Przywoływacz Dusz



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1757
Skąd: Niegrywalne Miasto Wolnego Świata
Wysłany: 2018-03-06, 15:29   

Masz ode mnie łapkę w górę.
_________________
Damage done to the flesh, what they said, in the name of the...
Damage done to the heart, is the start, of the end!
Damage done to my soul, and you know, it knows where my...
Damage done to my life, cursing loud, as the chaos!
 
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-03-06, 17:03   

Witamy nowego siletowicza. Bardzo fajnie co to wyszło. Mam nadzieję, że na tym jednym filmie się nie zakończy, czekam na kolejne materiały w tym klimacie.
_________________

 
 
Krajes 
Cockroach


Wiek: 25
Dołączył: 04 Mar 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-03-06, 20:12   

Cieszę się że filmik się podobał. :) W przyszłości planuje zrobić jeszcze z silent hill 3 i 4. Soundtrack w Silent Hillu to dla mnie mistrzostwo świata idealne połączenie emocji,strachu,tajemniczości.Na początku miałem taki plan by zrobić ze wszystkich 4 jeden filmik ale wtedy wyszedł by stanowczo za długi więc zdecydowałem że podzielę na dwie części. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group