Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy, zmiany, porządki
Autor Wiadomość
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2011-05-12, 02:23   

Zmieniłem kilka rzeczy, mianowicie:

-nowy shoutbox, który nie odświeża się w całości, tylko "dokleja" nowe wpisy, co jest bardziej praktyczne i ekonomiczne ;)
-kolor tła i czcionki podczas pisania wiadomości w polach - było białe tło i czarny tekst, a teraz jest czarne tło i biały tekst, co nie męczy aż tak wzroku
-dodałem tag "spoiler" (w miejsce starego tagu "fade")
-wygląd tabeli "Kto jest na forum" uległ poprawie

Jeśli coś nie działa tak jak powinno, to należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. Jeśli mimo wszystko coś nie działa, to proszę o zgłoszenia w tym temacie.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-12, 19:47   

A czemu zniknął link do stronki będący u góry? Będzie jakiś inny odnośnik do www na forum?
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2011-05-16, 10:12   

Będzie ten sam, tylko muszę napisać QDCowi, żeby przekierował ten alias na espritdesign.pl, bo wciąż jest na opalnet.pl.

EDIT:

Poszerzyłem styl o 200px, na razie powinno wystarczyć. :)
 
 
kraken11 
Mumbler



Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 105
Skąd: Dębnica Kaszubska
Wysłany: 2012-04-22, 09:24   

Nie mogę wejść w "Scenopis PL" w Silent Hill 2. Strona się otwiera, po czym absolutnie nic nie działa. Wszystko jest zablokowane. Ponawiałem próbę kilkanaście razy i nic. Nie można powórócić do poprzedniej strony, trzeba zmknąć całkowicie kartę.
_________________
kraken11
 
 
 
ultraviolence 
Cockroach


Wiek: 32
Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-23, 16:11   

Witajcie, mam taki nietypowy problem ^_^ Chciałabym wydrukować na własny użytek poradnik z Waszej strony, odnośnie przejścia SH4 i SH5. Niestety, po zaznaczeniu tekstu nie da się go skopiować do Worda, ponieważ nie działa prawy przycisk myszy. Czy byłaby możliwość udostępnienia ich w formie dokumentu? Czy mam po prostu zacząć szukać gdzie indziej? :D

EDIT: Ok, problem rozwiązany. W końcu od czego mamy klawiaturę... Przepraszam za zamieszanie :roll:
Ostatnio zmieniony przez ultraviolence 2012-09-23, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2013-03-17, 05:20   

Włączyłem opcję podglądania tematów w panelu administratora. Tak dla picu :P . Teraz każdy może podglądać kto podglądał temat.


Przykłąd:
:



:



Dajcie znać jak coś nie będzie pracować nieprawidłowo.
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2014-03-13, 19:51   

Forum zostało zaktualizowane. Mogą jednak pojawiać się różnego rodzaju błędy i dziać się rzeczy niewyjaśnione przez jakiś czas. W przeciągu kilku dni wszystko powinno znów działać jak należy, włącznie z Shoutboxem, który się obraził ;) .
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2014-03-22, 22:10   

Shoutbox został przywrócony. Dajcie znać czy wam działa (bardzo ważne) lub napotkacie jakieś błędy.
_________________
:



 
 
 
Alice 
Caliban
Przywoływacz Dusz



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1757
Skąd: Niegrywalne Miasto Wolnego Świata
Wysłany: 2014-03-22, 22:16   

mnie działa.
_________________
Damage done to the flesh, what they said, in the name of the...
Damage done to the heart, is the start, of the end!
Damage done to my soul, and you know, it knows where my...
Damage done to my life, cursing loud, as the chaos!
 
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2014-03-24, 20:37   

Cytat:
Shoutbox może nie funkcjonować dla wszystkich użytkowników. Jeśli napotkasz się z błędem lub niemożnością użytkowania shoutbox'a proszę daj znać administratorowi. Jak zawsze prosimy o dokładne udokumentowanie zajścia.
Bo mi to nie działa i widzę go ale tam jest ciemno i nic nie da się napisać : I
_________________

 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2014-03-25, 12:00   

lolek00 napisał/a:
Cytat:
Shoutbox może nie funkcjonować dla wszystkich użytkowników. Jeśli napotkasz się z błędem lub niemożnością użytkowania shoutbox'a proszę daj znać administratorowi. Jak zawsze prosimy o dokładne udokumentowanie zajścia.
Bo mi to nie działa i widzę go ale tam jest ciemno i nic nie da się napisać : I




Dzięki za zgłoszenie. Chyba będziemy musieli zgłosić się o support na oficjalnym forum php by przemo.
Spróbuj wykasować ciasteczka z przeglądarki ewentualnie wytestować shoutbox na innym komputerze. Chociaż nie wydaje mi się, żeby kasowanie ciasteczek pomogło. A działa ci archiwum SB?
http://www.espritdesign.p...rum/arch_sb.php
Jak na razie; Devlock, Towarzysz Lenek i ty lolek macie problemy z shoutboxem. Więc wątpię, żeby problem leżał po stronie indywidualnego sprzętu.
 
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2014-03-26, 16:51   

Usunąłem ciasteczka i jest ok. Być może te pliki z wcześniejszej aktualizacji przeszkadzały w nowej.
_________________

 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-03-02, 13:52   

To całe forum wygląda jak sprzed dwóch dekad! ;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group