Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
StuntmanMikeL - Silent Hill The Movie - Recenzja
Autor Wiadomość
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-10-20, 19:29   

Powinno się przestać offtopować ;)

Generalnie filmik mi się podobał, w większości Twoje zdanie pokrywało się z moim, widać, że napracowałeś się. Trollami z FW bym się nie przejmował, bo słabo znają grę. Umieją tylko napisać ,,besztasz, bo to nie jest 100% gra fanatyku!!!11", sam chciałbym, aby film nie był kopią gry, ale SH Movie, robi coś co najbardziej mnie wkurza, w chodzi w konflikt z grą, zmienia fakty i znaczenie różnych rzeczy.

Jedyne z czym się nie zgadzam, to zarzut dotyczący balonów pielęgniarek, lepiej jak są za duże, niż za małe.
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2009-10-20, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kamar 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 99
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-10-29, 17:12   

Będę mało oryginalny i powiem krótko: genialne. Oglądało się bardzo przyjemnie, czas spędziłem niezwykle miło. Bardzo dobry głos, montaż, humor, realizacja. Moje zdanie jest niemal identyczne. Dodatkowy + za moment w którym mówisz: "szybko, kiedy ten pokraczny twór się kończy?" - wyskakuje czas i ten płacz... przypomniałem sobie jak sam wstałem, by zobaczyć ile jeszcze będzie trwać film - okazało się, że czeka mnie jeszcze długa męczarnia, było nad czym zapłakać :P
_________________
I may be bested in battle, but I shall never be defeated
 
 
 
pacha z zebami 
Cockroach



Wiek: 38
Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 28
Wysłany: 2010-12-22, 11:49   

Co tu dużo pisać ... ogląda się wyśmienicie.Twój humor oraz zobrazowanie pewnych przemyśleń rozbroiły mnie dostrzetnie .

"Gdybym miał ten film umieścić gdzieś na osi bryndzy to byłby blisko świeżej bryndzy , mimo wszystko bryndza to zawsze bryndza.."
Niemyslałes o sprzedaniu tego tekstu ludzią od kampani reklamowej SH :grin:
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-12-27, 17:17   

Pomyślę nad tym. xD
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-12-27, 19:35   

Ale móglbyś chociaż zrobić jakiś nowy filmik, niezle ci to wychodzi ;)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-12-27, 21:24   

Pomyślę nad tym.

Póki co jednak to mam mikrofon zdupcony, czasu mało, krew do oddania, misję pokojową do Afryki i w ogóle. Pożyjemy - zobaczymy.
 
 
Alice27 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 82
Wysłany: 2011-01-11, 15:40   

Chyba za bardzo skrytykowałeś Silent Hill w tych filmikach. Nie był aż taki zły. Nie mogli przecież zrobić wszystko tak sam jak w grze, bo byłoby to po prostu nudne. Jednak zgadzam się z Tobą w dwóch rzeczach - głównej roli nie powinna grać kobieta, tylko mężczyzna, a przede wszystkim w filmie nie powinien wystąpić "ON" (wiesz o co mi chodzi :razz: )
_________________
~~Fukidokuritsu
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-01-11, 18:03   

Alice27 napisał/a:
Nie mogli przecież zrobić wszystko tak sam jak w grze, bo byłoby to po prostu nudne.
Interesujące stwierdzenie....
Alice27 napisał/a:
Jednak zgadzam się z Tobą w dwóch rzeczach - głównej roli nie powinna grać kobieta, tylko mężczyzna,
To raczej nie miało dużego znaczenia wg mnie
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2011-01-11, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-02-01, 20:01   

Recenzja całkiem dobra, aczkolwiek moje subiektywne zdanie jest takie, że jest ona ciut za ostra(w sensie za negatywna).

Alice27 napisał/a:
głównej roli nie powinna grać kobieta, tylko mężczyzna

Właśnie w takich filmach łatwiej jest umieścić bojaźliwą kobietę, której strach jest bardziej wiarygodny niż mężczyzny z pozoru czy też nie twardego i nieustraszonego.
Osobiście ze względu na na to jak wygląda całościowo fabuła tego filmu wolę tam kobietę... Np. w grze Silent Hill dobrze, że jest Harry a nie jakaś kobita.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2012-06-24, 13:27   

Witam.Czy można prosić o ponowny upload bądź też udostępnienie obu części tego podcastu?
_________________

 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2012-06-24, 13:49   

Radzę napisać na priva do Mika, bo może przeoczyć ten temat. :P
_________________
:



 
 
 
Nattramn 
Cockroach



Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 32
Wysłany: 2013-03-06, 11:53   

Oglądałem kiedyś filmiki StuntmanMikeL i polubiłem go za obiektywne opinie i poczucie humoru. Chciałem sobie odświeżyć jego produkcje ale widzę , że zostały usunięte. Wielka szkoda bo kawał dobrej roboty to był ...
_________________
"Beyond mind is dream to be found ..."
 
 
KwQ 
Cockroach


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 32
Wysłany: 2013-03-06, 20:46   

Wrzuci ktoś ponownie?
 
 
Nattramn 
Cockroach



Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 32
Wysłany: 2013-03-16, 20:24   

Myślę , że z tą kwestią należało by się zwrócić do twórcy tych filmów czyli Mike'a. Dodam od siebie też , że chętnie bym ponownie zobaczył te prace. :grin2:
_________________
"Beyond mind is dream to be found ..."
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2013-03-20, 20:23   

Hmm. Dziwne. Gdzieś to chyba jeszcze trzymam, jak transfer mi zregenerują to zapodam jeszcze raz.
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2013-03-24, 15:03   

Na wrzutę może daj. Jakość będzie gorsza, ale na pewno nie usuną ;P . Albo podeślij mi plik, to wrzucę na serwer SHP i każdy będzie mógł sobie zawsze pobrać :) .
 
 
Alice 
Caliban
Przywoływacz Dusz



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1757
Skąd: Niegrywalne Miasto Wolnego Świata
Wysłany: 2014-03-10, 14:49   

Nattramn napisał/a:
Myślę , że z tą kwestią należało by się zwrócić do twórcy tych filmów czyli Mike'a. Dodam od siebie też , że chętnie bym ponownie zobaczył te prace. :grin2:

Ja też, ale nie ponownie tylko w ogóle.
_________________
Damage done to the flesh, what they said, in the name of the...
Damage done to the heart, is the start, of the end!
Damage done to my soul, and you know, it knows where my...
Damage done to my life, cursing loud, as the chaos!
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2014-07-21, 16:36   

Próbuję od jakiegoś czasu to tałatajstwo wrzucić to tu, to tam, ale wszędzie mi ucina co najmniej połowę filmików. Znacie coś godnego polecenia (co nie jest jutubem)?
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2014-07-21, 18:19   

A może freedisc.pl? Sporo tego, co ostatnio oglądam, pochodzi właśnie stamtąd.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2014-07-26, 14:19   

Dzięks! Spróbuję dzisiaj. Dla fanów wszystko, nawet jeśli mogę ich policzyć na placach jednej ręki pijanego drwala... xD
 
 
KwQ 
Cockroach


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 32
Wysłany: 2014-08-23, 14:12   

I jak?
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2018-05-15, 00:02   

Złe wieści są takie, że pliki ze wszystkim co tu wrzucałem przepadły bezpowrotnie wraz z moim byłym dyskiem twardym, więc jeśli ktoś jeszcze żył nadzieją, że kiedyś zrobię re-upload (ale z tego co widzę to chyba nie spędzałem nikomu snu z powiek), to teraz może ją porzucić.

Dobre wieści są takie, że oszczędzę wam cringe'u bo to w sumie marnej jakości stuff był. ;d Nie wspominając o tym, że z faktycznym podcastem miało niewiele wspólnego (sam do dziś nie wiem co tym chciałem osiągnąć).

Anyway, jeśli ktoś ma na tyle odwagi i gadanego, żeby ruszyć z tym projektem od nowa, tyle że tym razem w takim formacie, w jakim bozia przykazała, krzyczcie. Im więcej osób by się zebrało, tym mniejsza szansa na awkward silence między tematami do gadania. Plus wiadomo, najlepiej się podcastuje z ludźmi, których się zna i wiadomo jakie żarty można rzucać w swoim kierunku, więc jakieś próbne sesje, na których zbadalibyśmy grunt też by były spoko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group