Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:07
Devil May Cry

Twoja ulubiona część serii Devil May Cry?
Devil May Cry
37%
 37%  [ 9 ]
Devil May Cry 2
0%
 0%  [ 0 ]
Devil May Cry 3
45%
 45%  [ 11 ]
Devil May Cry 4
16%
 16%  [ 4 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
bzdursky 
Cockroach
Son of Sparda



Wiek: 34
Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-06-19, 14:37   

OldSnake napisał/a:
Ja to widzę inaczej, w GOW jest przecież o wiele więcej różnych combosów niż w DMC i nie sposób ich wszystkich zapamiętać tak szybko, a w DMC 3 za jednym przejściem wszytko praktycznie opanowałem, pomijając mieszanie broni bo to można rozpatrywać na wiele kategorii, ale też mi wychodziło jako-tako.

Eeee... No tak, opanować to możesz poszczególne ciosy. A złożysz je tak płynnie, jak The Kail (zainteresowanych odsyłam na YouTube)? Pokaż mi chociaż jednego combosa w GoW, który wymaga takiej perfekcji w wyczuciu, jak wielokrotny Jump Cancel w DMC3 (już nie wspominam o tym, że mało komu wchodzi trzy razy pod rząd). Co z tego, że GoW ma dużo pojedynczych ciosów do opanowania, jak brakuje mu kompletnie finezji w temacie tworzenia customów? DMC daje tutaj o wiele większe (i o wiele bardziej hardkorowe) pole do popisu i faktycznie wynagradza czas spędzony z grą, przekładając go na coraz to nowe i nowe customy, które odkrywamy sami (o mieszaniu stylami w locie jako Dante w DMC4 wspominałem?). GoW daje radochę z samej gry i pchania rozgrywki do przodu, dlatego jako slasher sprawdza się marnie. Co do poziomu trudności - odsyłam do podstawowego DMC3 i Dante Must Die - uczy cierpliwości i masy nowych bluzgów, zapewniam ;)

Sam pamiętam, jak męczyłem się z "Never Say Die" w DMC4 - przejście każdej misji na S to nie przelewki i tutaj już bez wyczucia godnego bota nie mamy szans zrobienia No Damage. Jak jednak pokazał czas - 150 godzin z grą nauczyło mnie pewnej pokory i tysiąc sam się zrobił praktycznie - ja tylko grałem ;)
Ostatnio zmieniony przez bzdursky 2011-06-19, 15:45, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-06-19, 14:46   

Blok z GoW to chyba najbardziej żenujący element systemu.

No i nie liczy się ilośc kombosów, tylko mechanika i możliwości co możesz z nimi zrobic. W GoW i tak nie używasz więcej niż kilku najefektywniejszych, system walki jest bardzo ubogi, DmC wykorzystujesz 100% możliwości by zdobyc rankingi SSS. Czwóreczka Devila pod tym względem jest niedoscignionym geniuszem, to co można było tam Dante wyrabiac to coś wspaniałego.

A i znalazłem lans obrazek na dysku



Uploaded with ImageShack.us

Edit- cytat wyżej, cytat- popraw :]

Cytat:
Poziomy trudności, to też dobry przykład, bo na najwyższy poziom God of War to prawdziwe piekło przez całą grę nie do przejścia dla nie których, a w DMC3 większy problem mogą stwarzać w większości przypadków jedynie bossowie.


Zaraz, zaraz, zaraz, zaraz- czy cały czas mówisz o edycji specjalnej, gdzie poziomy trudnosci zostały przesunięte o poziom niżej i zmieniono funkcjonowanie gold orba? Ja mówię o podstawowej edycji, gdy zginiesz zaczynasz od save pointa i trudnośc jest taka jak miała byc.
DMD nie skończyłem, nie dałem rady w 3.
Ostatnio zmieniony przez _Music 2011-06-19, 14:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-06-19, 14:51   

_Music napisał/a:
Skakanie po platformach niczym z Super Mario

Dobrze, że wspomniałeś bo właśnie prostackie skakanie po platformach iście z mario jest w DMC, nie mające jakiegoś większego sensu i jest tylko po to żeby wypełnić dziury, o wygodzie w ogóle tych skoków też nie wspomnę i o pracy kamery również... "THE bLest"
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
bzdursky 
Cockroach
Son of Sparda



Wiek: 34
Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-06-19, 15:57   

_Music napisał/a:
Zaraz, zaraz, zaraz, zaraz- czy cały czas mówisz o edycji specjalnej, gdzie poziomy trudnosci zostały przesunięte o poziom niżej i zmieniono funkcjonowanie gold orba? Ja mówię o podstawowej edycji, gdy zginiesz zaczynasz od save pointa i trudnośc jest taka jak miała byc.
DMD nie skończyłem, nie dałem rady w 3.

Właśnie chodzi mi o podstawkę, Dante's Awakening. Edycja Specjalna ma zaniżony poziom trudności, to fakt.
_Music napisał/a:
A i znalazłem lans obrazek na dysku

Co powiesz na to:
http://img860.imageshack....p1909100118.jpg

Uploaded with ImageShack.us

I na to:
http://img13.imageshack.u...beztytuubnu.jpg

Uploaded with ImageShack.us
Dumny żem z tego niczym paw ze swoich piórek ^^
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-06-19, 16:13   

Robi wrażenie- jakiś certyfikat powinni przesyłac za takie osiągnięcia :]
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-12-08, 20:50   

http://www.youtube.com/watch?v=xsJL--fT66A

Imo coraz lepiej- lubię pomysłowe elementy platformówkowe a to wygląda świetnie. Ponownie popracowali nad wyglądem Dantego i w sumie ma już niewiele wspólnego z pierwszymi materiałami.
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-12-19, 12:01   

Zagrałem w demo najnowszej części Devil May Cry(to ten reboot)i....nie wiem,ja chyba za stary się na takie gry robię.Nie podeszło mi kompletnie,albo może też po prostu ta japońska stylizacja mi już nie podchodzi.W każdym razie nie podobało mi się.
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-12-19, 22:25   

Japońska stylizacja w brytyjskiej grze trzeba zaznaczyć.... DMC jest bardzo japoński i stamtad powinien pochodzic.... ale calej serii tez podobal mi sie tylko 1ka i 3ka.... zobacze jak wyjdzie....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group