Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Żelazko
2011-06-01, 18:01
Daj głos xD
Autor Wiadomość
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2011-06-01, 21:07   

Ciekawo dlaczego mi działa. :lol:

Spróbujcie wkleić ten link w adres przeglądarki, powinien wyskoczyć plik audio.

Kod:
http://www.wanderer.boo.pl/pafiledb/uploads/probka_glosu.wav


Jak nie będzie działało, to postaram się wrzucić na wrzutę jeszcze raz, bo za pierwszymi czterema razami mi odrzuciło plik.
Moje nagranie audio nie wyróżnia się bardzo. Zdawkowo widowiskowe.

Edycja:
Może to zadziała:
Kod:
http://www.wanderer.boo.pl/pafiledb/probka_glosu.zip

Albo to http://w75.wrzuta.pl/plik/4myIZlCDo3N/probka_glosu
Są to pliki w formie ZIP.
_________________
:



 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2011-06-02, 08:04   

Mnie tam działa. W Windows Media Player się odpala. Kurde, po takiej twarzy jak Twoja (tzn. wyglądającej na zdecydowanie więcej niż 21 lat) spodziewałem się nieco dojrzalej brzmiącego głosu. xD
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2011-06-02, 08:51   

Zawsze miałem ten nastolatkowy wysoki tenor. Teraz doszedłem do wniosku dlaczego czemu czasem bawią kogoś moje wypowiedzi, które dla mnie są neutralne, pewnie akcentuję i wychodzą piski :-/
Oby z wiekiem mi ochrypnął.

StuntmanMikeL napisał/a:
Kurde, po takiej twarzy jak Twoja (tzn. wyglądającej na zdecydowanie więcej niż 21 lat) spodziewałem się nieco dojrzalej brzmiącego głosu. xD


Na głównym zdjęciu na facebook mam czarno-białe zdjęcie z fryzurą na 6 mm. A jeśli na innych fotkach też wyglądam tak staro... :shock:

MikeL, ze swoją brodą zbójnika :lol: wyglądasz na 24-25 lat. Z podcastu Silent Hill vs. Resident Evil pamiętam, że całkiem dostojny miałeś głos, taki na radiowca. xD
_________________
:



 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2011-06-03, 00:47   

Brodę zgoliłem, włosy zresztą też. Na łyso. Nie mam teraz możliwości wrzucenia zdjęć na pokaz, ale moja kobita teraz mi mówi, że bez tych kudłów mam raczej dziecięcą twarz. xD Anyway, nie o tym temat, więc jeśli ktoś chce usłyszeć mój seksowny głos, odsyłam do podcastów.
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2011-06-03, 02:31   

StuntmanMikeL napisał/a:
Brodę zgoliłem, włosy zresztą też. Na łyso.


CO!? xD Świety scottcie, jak ty musisz teraz wyglądać? (głos z lodówki: Jak mebel ze Star Treka?) Serio, nie wyobrażam sobie Ciebie za chuja :lol: Wrzuć jakiś dowód bo nie uwierze.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2011-06-03, 14:23   

A co mi tam xD

http://kuras234.wrzuta.pl..._jest_pasterzem

"Pan jest pasterzem moim" w moim wykonaniu. Nagrane w sylwestrową noc, bo na trzeźwo raczej bym tego nie zaśpiewał. xD
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2011-06-03, 16:26   

Na początku brzmiałeś jak głos tego gościa co w Radiu Maryja różaniec z moherami napierdziela ;p Oczywiście po wypiciu dużej ilości mszalnego wina ; D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2011-06-03, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2011-06-03, 23:50   

Wendy, księdzem zostań, z takim głosem wszystkie mohery w kościele na niedzielnych nabożeństwach będą Twoje.

Oj kurde, jak ja bym chciał mieć gdzieś nagrany mój performance w duecie z kumplem kawałka Arki Satana - Chcę Zwiedzać Anal, który wykonaliśmy w jednym z Koszalińskich klubów na karaoke. To było boskie, tłumy biły brawa (no, a przynajmniej wszyscy zgromadzeni, czyli na oko około 100 osób, może więcej). No, ale za to jutro może wrzucę nagranie z domówki, gdzie z tym samym kumplem growlujemy jakiś kawałek Stachurky'ego w Singstarze. xD

Plazior napisał/a:
Wrzuć jakiś dowód bo nie uwierze.

Robiliśmy niby jakieś zdjęcia na juwenaliach, ale do dzisiaj ich od kumpla wyciągnąć nie mogę. Już mi w sumie trochę odrosły, teraz mam typowego "jeża", ale chyba jeszcze to podgolę póki lato nie minie. Nie będzie pamięciówy dzisiaj Plazi. :lol:
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2011-06-03, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sebal 
Cockroach


Wiek: 27
Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-07-01, 18:13   

?????????????????????
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2011-07-01, 21:03   

5 razy lepszy od mojego ;( Zapodam może jakąś próbką potem czy cuś.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-08-21, 11:46   

A jak każdy coś dał to ja też zapodam.
http://soundcloud.com/jasion/96-1
Cover 96 Quite Bitter Beings. Gitara w wykonaniu mojego kumpla, bass i perkusja z guitarbackingtrack.com, a wokal mój.
Nie jest to perfekcja, ale jak na amatorkę(dwa darmowe programy, mikrofon do guitar hero i koszulkę bawełnianą do zredukowania szumów) nie jest źle. Przy klejeniu coś się musiało popierniczyć i teraz zauważyłem, że 1 zwrotka wchodzi trochę za późno.
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
Ostatnio zmieniony przez LaMuertePL 2012-08-21, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2012-08-22, 15:26   

Cały czas spóźniasz się z głosem i nie wchodzisz z wokalem w rytm gitary. Gitara też ciągle zmienia tempo jakby ktoś to od niechcenia grał. A wokal? Nie używasz chyba przepony z wymową słów blado i za bardzo próbujesz naśladować Derona.
_________________

 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-08-22, 18:13   

Kwiatek1993 napisał/a:
Cały czas spóźniasz się z głosem i nie wchodzisz z wokalem w rytm gitary. Gitara też ciągle zmienia tempo jakby ktoś to od niechcenia grał.

Wszystko było klejone osobno, nagrywane również więc są niedociągnięcia. Ciężko, żeby wszystko perfekcyjnie wyszło używając audacity.
Co do mojego wokalu, powiedziałem już, że jest to pełna amatorka, więc nie wiem po ki grzyb wyjeżdżasz ze swoją krytyką. Nikogo o to nie prosiłem. : >
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group