Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2011-04-27, 23:52
Role Playing Game
Autor Wiadomość
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-10-14, 16:57   


No cóż, dzięki. xD
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-02-21, 12:18   

http://www.baldursgate.com/

Chodzą plotki o remaku HD Baldurs Gate na Steama..ciekawe czy to prawda.
_________________

 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-02-22, 00:45   

http://www.gamersnexus.net/bgr-screenshots - screeny
http://www.gamersnexus.net/bgr-home/711 - wiadomości

http://dragonage.nexusmod...ile.php?id=1836 A tutaj małe demo - Lochy Irenicusa.

Robią Redux Wrót Balduriana do Dragon Age. :D
_________________
:



 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-02-22, 01:58   

Słyszałem o tym projekcie....jak on wyjdzie(jeśli wyjdzie)my już dziadkami będziemy. :)
_________________

 
 
 
drinkofmylife 
Cockroach


Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 20
Wysłany: 2012-03-19, 22:36   

Witam, na wstępie posta chciałbym podziękować użytkownikom : Suavek oraz _Music za inspirujący temat Shin Megami Tensei. Jestem aktualnie po około 35h Persona3Portable i muszę przyznać że (obok Castlevania:Symphony Of The Night) dzięki tej grze która - przerosła do tego momentu przynajmniej nawet moje oczekiwania (wcześniej grałem jeszcze w jedynkę DDS twórców jednakże aż tak nie zaskoczyło) - wróciłem do grania po sporej abstynencji i odkurzyłem przy tym psp. Jeżeli kogoś zainteresuję mogę po ukończeniu napisać mały elaborat o moich doznaniach jednakże uważam za zbyteczny gdyż wszystko co istotne zostało napisane (swoją drogą uważam tak o prawie każdym temacie i dlatego mimo zaglądania rzadko się odzywam ^_^ ). W każdym razie tutaj znajduję mnie zagadnienie - jeżeli ktoś poza wyżej wymienionymi będzie miał coś do dodania także z radością skorzystam - a mianowicie: jestem niewątpliwie pewien że będę potrzebował później kolejnej gry RPG na PSP (ewentualnie PSX - ciekawi mnie Vagrant Story ale nie wiem czy można to gdzieś dorwać [chyba w PSstore jest] - jeżeli ktoś miał styczność mógłby tutaj napisać parę słów na ten temat) tylko nie mam pojęcia za co się zabrać - pytanie kieruję wcześniej grając w inną grę jeszcze gdyż muszę mieć czas żeby się zastanowić i ją otrzymać. O inne gry z serii SMT nie pytam gdyż już się zainteresowałem co i jak wyszło, ale jednak chyba po wielogodzinnej Personie z chęcią bym zobaczył innych twórców (do tej pory większość RPG które ukończyłem jednak było spod znaku Square) dlatego też prosiłbym o jakieś przybliżenie i parę słów gdyby ktoś mógł mi coś zaproponować. Z serwisów internetowych mam różne wspomnienia, a tutaj po poleceniu Persony wiem że mogę liczyć na coś napewno sensownego.
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2012-03-27, 21:01   

Niezamaco.

Patrzę na półkę i w kwestii RPG na PSP mogę wymienić:
Crisis Core - bardziej gra akcji, ale zabawa przednia, nawet jeśli trochę zbyt prosta. Świetna realizacja, przyjemna fabuła, boska muzyka. Na tle innych produktów squeenix ostatnich lat wypada to naprawdę świetnie.
Final Fantasy - tak, pierwsza część całej serii. Prosty do bólu jRPG, ale tak wciągający, że sam byłem zaskoczony, a po pierwszym przejściu zacząłem od nowa, z innym doborem drużyny. Szkoda, że tego samego nie mogę powiedzieć o dwójce.
Star Ocean 1 & 2 - dość klasyczne jRPGi akcji o ciekawej, acz banalnej otoczce. Niezłe pomysły, przyjemny gameplay. Generalnie szału nie ma, ale jestem skłonny obie gry polecić.

Jeśli nie masz nic przeciwko strategiom z elementami RPG, to szczerze polecam także Jeanne d'Arc. Dość nietypowe klimaty mieszające historię z fikcją i fantasy, ale zarówno gameplay jak i przebieg historii wspominam bardzo pozytywnie.

W razie czego zapraszam na zakurzonego bloga, gdzie kilka powyższych i innych gierek niegdyś zrecenzowałem. Także kilka recenzji gier z cyklu Megami Tensei tam znajdziesz. Na nowe bym jednak nie liczył - wypaliłem się całkiem. Pisząc "fajna gra, polecam" jak teraz w tym temacie przynajmniej nie tracę niepotrzebnie czasu jak na dłuższe teksty...
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2012-03-27, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group