Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2011-04-27, 23:38
Wasze zespoły
Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-12-14, 13:39   

_Music, tak jakby ...tzn rozpadli sie (Zack odszedł) i powstało Audioslave z Krzysiem Kornelem...ale w tym roku Krzysiu odpadł a na kilka koncertów wrócił Zack...nie wiadomo nic o jakichś większych planach ale ja bym się nie obraził :D
mukunio, no dokładnie jakiś filmik mam nadzieje macie do oblookania
_________________
 
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2007-12-14, 17:40   

hmm wg.mnie dobra nazwa by była SledgeHammer's.Pasuje do takich klimatów...
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-02-26, 21:30   

Mały apdejt.
Mam tu 2 filmiki z naszego ostatniego koncertu. Oba to covery bo akurat jak graliśmy 2 nasze kawałki to nikt nie wpadł na pomysł żeby je nagrać :/ No ale trudno.

http://www.youtube.com/watch?v=rIH3DlN1UNI - Suck My Kiss w orginale RHCP. Koleś co nagrywał obciął intro no ale trudno. Prawie w ogóle nie było słychać basu, ale to już nie nasza wina tylko ludzi od nagłośnienia.

http://www.youtube.com/watch?v=iA8ueGCsfBA - Jak sie słucha to niestety słychać sporo niedociągnięć, ale to był pierwszy kawałek i jeszcze stremowani byliśmy a i ćwiczyliśmy go naprawde bardzo mało. Tym razem nie słychać prawie wokalu ale jak już mówiłem, nie nasza wina.

Opinie i komentarze mile widziane. :grin:
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-02-27, 18:16   

Dzięki za miłe słowa :razz: Ja, basista i wokalista mamy po 14, a drugi gitarzysta i perkusista 15. Nasze kawałki może niedługo wrzuce bo przymierzamy sie powoli do nagrania dema... :->
 
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-28, 17:48   

Ciekawostka #1 -> jak wrzeszczę na maxa to wokal mam prawie taki sam jak Vickeners z Burzuma :]

Ciekawostka #2 -> też chciałbym założyć zespół... ale brak utalentowanych ludzi w okolicy >_< ... tzn. mamy z paroma ludkami pewien projekt w głowie ( to ma być połączenie bardzo ciężkich brzmień z grą na skrzypcach - ja będę na skrzypcach i na wokalu :) ) na razie mam tylko nazwę zespołu oraz dużo nazw utworów ... mogę je tutaj wrzucić ( tylko ostrzegam, jak czytałem te nazwy to jeszcze nigdy w moim życiu się tak głośno i długo nie śmiałem XD myślałem, że nie dam rady oddechu złapać XD )
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-06-30, 21:32   

Tak więc po prawie pół roku powracam tutaj z moim zespołem xD Przez ten czas zaszły 2 zmiany w składzie (wokal i perkusja, wokal na lepsze perkusja chyba na gorsze niestety), troche popracowaliśmy i kilka dni temu nagraliśmy demo. Jakość nie jest porażająca, ale do zniesienia. Hmmmm, tyle w sumie i jeszcze tylko naprawde byłbym bardzo wdzięczny za opinie i komentarze :)

http://www.myspace.com/hotrodcrimson

EDIT:
Tak, nazwe wymyślił drogi Gordon, brawa dla niego XD
Ostatnio zmieniony przez mukunio 2008-06-30, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2008-06-30, 21:38   

Byś się pochwalił chociaż, kto Ci nazwę wymyślił xD

Jakość do bani. Styl trochę glam rockowy, gracie jak zespół sprzed 20 lat. Jest git.

EDIT:

Ja też mam zespół. Niestety, nie usłyszycie ani go nie zobaczycie. Jesteśmy zbyt trve i żyjemy w nieco innym czasie i przestrzeni (w każdym razie wystrzegamy się aparatów cyfrowych i innych bajerów, a nagrywamy na taśmie ćwierćcalowej a ja nie mam jakiegoś trve przetwornika PCM żeby to przerzucić na komputer i nawet jakbym miał to bym tego nie przegrał, bo komputery są mało trve [oprócz C64 i Amigi oczywiście]).

Dobra, teraz coś o zespole. Nazywamy się (w tłumaczeniu na polski) "gładkie opony do jazdy po księżycu". Gramy mieszankę rocka psychodelicznego z rockiem bagiennym (coś jakby połączyć Jefferson Airplane z Creedence Clearwater Revival, no i dodać The Steppenwolf). Wyglądamy tak, że jakby nas postawić na Monterey Pop 1967 to nikt by się nie patrzył dziwnie.

Ja w tym zespole wiosłuję (dla niekumatych, gram na gitarze). Mamy dwóch wioślarzy, garncarza, dziewczynę która obsługuje klawisze i gościa, co to się wstydzi i gra na wynalazku Leo Fendera z 1951 roku.

I to tyle.
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
Ostatnio zmieniony przez GordonCommodore 2008-06-30, 22:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
mshm 
Cockroach
mashiach



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Lodz
Wysłany: 2008-07-06, 13:58   

a moim marzeniem jest grac w zespole trOO fakin black metalowym :D
zeby spiewac ;P wygladac jak poganie/jeb*ni satanisci, nosic odwrocone krzyze poplamione krwia/palic piekielne ognie na czesc Peruna na koncercie i ogolnie tak fajnie ;D

a tak serio, bardzo bym chcial wlasnie miec zespol black metalowy :) grac podobne piosenki jak Gorgoroth/Burzum/Behexen/Immortal z powolnymi, mrocznymi 'balladami'...
i miec glos jak Ghaal albo Varg Vikernes... mm :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez mshm 2008-07-06, 14:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mshm 
Cockroach
mashiach



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Lodz
Wysłany: 2008-07-15, 12:26   

hehehe :d jako ze jestem palaczem to troche mam dziwny glos czasem [rano jak wstaje :D ]
a alkohol to tylko piwo :P
ktos chetny do black metalu? :P
_________________


 
 
 
Maestro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-22, 12:03   

A moim wymarzonym miejscem w świecie muzyki byłoby miejsce u boku Kiedisa z Red Hots'ów, jako gitarzysta (kto wie, może Frusicante znów sie uzależni od czegoś i mnie przyjmą :grin2: ). Na razie zaczynam uczyć się gry na gitarze, i to od razu elektrycznej, co by za łatwo nie było... Zakładam jakieś dwa-trzy latka na jako takie opanowanie tej sztuki. A potem może jakiś własny zespolik...
 
 
SlaughterKing
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-21, 11:32   

Ja jak zawsze jestem fanatykiem Black i pagan Black Metalu, tylko ostatnio przerzuciłem się na Polską scenę, która ma się naprawde dobrze (niektórzy twierdzą nawet i to nie tylko Polacy, że już dawno pobiliśmy Norwegów, a to już powód do dumy :grin: ).
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2009-01-22, 20:37   

Dla zainteresowanych, dwie najleprze kapele z żeńskim wokalem: Darkened Nocturn Slaughtercult z Niemiec i Demonic Christ z USA
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2009-01-22, 20:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-07-27, 02:00   

Ja gram na perkusji od roku i pół roku w zespole. Aktualnie pracujemy nad stworzeniem albumu wstępnego, by potem wszystko dopieścić i próbować zaistnieć, chociaż w niewielkim stopniu. Cóż poradzę, że przeżywamy lekki kryzys, bo gitarzysta co chwile coś sobie łamie ;/
_________________
Last.Fm
 
 
Ghaand 
Mumbler


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2009-09-26, 23:04   

Ja mógłbym grać. Gitara (koleżanka) i klawisze (ja) są więc potrzebne były by perkusja, bas, no i coś tam. Szczerze mówiąc najchętniej grałbym free folk, drone albo post-punk. poczekamy zobaczymy.
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2011-12-01, 21:05   

Korci mnie aby potwierać główne tematy, bo obecnie zastuj na forum i główny admin też śpi. :lol:

Macie coś mniej mainstreamowego

Nie wiedziałem gdzie to za bardzo umieścić, zespół koleżanki, jak to jedna z nich określiła grają:
powerpop, punk, rock.

Nazwa bandy: Baby Shakes

http://www.youtube.com/wa...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=t1RnhXi0U44

http://www.youtube.com/watch?v=asUs70UNfZw

http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
:



 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group