Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 18:05
Metal Gear Solid

Twoja ulubiona część serii Metal Gear?
Metal Gear
3%
 3%  [ 1 ]
Metal Gear 2: Solid Snake
0%
 0%  [ 0 ]
Metal Gear Solid
39%
 39%  [ 13 ]
Metal Gear Solid: The Twin Snakes
3%
 3%  [ 1 ]
Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty/Substance
12%
 12%  [ 4 ]
Metal Gear Solid 3: Snake Eater/Subsistence
36%
 36%  [ 12 ]
Metal Gear Solid: Portable Ops
3%
 3%  [ 1 ]
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
3%
 3%  [ 1 ]
Metal Gear Solid: Peace Walker
0%
 0%  [ 0 ]
Metal Gear Ac!d
0%
 0%  [ 0 ]
Metal Gear Ac!d 2
0%
 0%  [ 0 ]
Metal Gear Solid: Ghost Babel
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2011-08-12, 16:42   

Czad. Milo z ich strony. Widać też po ikonach że będą trofiki za pierdółki (jak ustrzelenie wszystkich Kreotanów) co jeszcze przedłuży zabawę. (w przeciwieństwie do takiej re-edycji RE4 i CV gdzie jedyne trofea to rzeczy które i tak robimy w fabule.

Ale jestem coraz bardziej niepewny co do MGS2. Mam nadzieję że będą misje VR i Snake Tales, bo dawały solidne 90 godziny do grania.

Fajnie by też było jakby wrócił online z MGS3, ale to niemożliwe.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-08-19, 12:30   

Suavek napisał/a:
MG1 i MG2 jednak w kolekcji HD

Może i będą w kolekcji, ale chyba nie ma co się łudzić na jakiekolwiek ingerencje w grafikę tych MSiXów.
Plazior napisał/a:
Czad. Milo z ich strony. Widać też po ikonach że będą trofiki za pierdółki (jak ustrzelenie wszystkich Kreotanów) co jeszcze przedłuży zabawę. (w przeciwieństwie do takiej re-edycji RE4 i CV gdzie jedyne trofea to rzeczy które i tak robimy w fabule.

Dobre spostrzeżenie, bo ja mam wrażenie, że prawie w każdej grze ponad 50% trofeów zdobywa się nie świadomie: jedne tak jak wspomniałeś wynikające z fabuły, a drugie niby z jakichś przypadkowych czynności, które z reguły i tak każdy wykonuje, ale zawsze na pocieszenie zostaje te 10 do 20% trofeów na które trzeba się trochę bardziej wysilić...
Plazior napisał/a:
Ale jestem coraz bardziej niepewny co do MGS2. Mam nadzieję że będą misje VR i Snake Tales, bo dawały solidne 90 godziny do grania.

No właśnie dawały..., ograłem te wszystkie misje jakiś czas temu(ale zajęło mi to z 30-40godzin, a przynajmniej tyle było na liczniku) i teraz jak znowu próbowałem to mnie już zanudziły po godzinie, za dużo tego jest i uważam to za taką rozrywkę na jeden raz.
Jak będzie to dobrze dla tych co nie grali, jak nie to chyba żadna strata dla weteranów tych misji.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-08-19, 12:49   

MGS2 będzie w wersji Substance, tj. z VR Missions. Snake's Tales w sumie też powinny być, ale na "deskorolkę" bym nie liczył.
MGS3 także w wersji Subsistence, z uwzględnieniem dwóch pierwszych części Metal Gear. Nie w "HD", ale mnie sama obecność zadowoli, gdyż nie miałem okazji ich jeszcze ukończyć.
MG:PW będzie posiadał opcję transferu save'ów pomiędzy PS3 i PSP.

Czyli tak naprawdę MG1, MG2, MGS2 Substance, MGS3 Subsistence oraz MG Peace Walker + achievementy w jednym, wcale nie drogim zestawie. Jak dla mnie bomba.

Także zavvi sprzedaje (komicznie drogą) edycję limitowaną, zawierającą dodatkowo MGS4 oraz klucz na MGS1 z PSS. Tak naprawdę w całym tym komplecie brakuje mi MGS1 z dodatkiem Special Missions (chyba go nie ma na PSN). Wtedy byłbym naprawdę uradowany. Portable Ops można natomiast olać ;p.
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-09-16, 14:52   

Zwiastun japońskiej edycji HD:
http://www.youtube.com/watch?v=YKVHwhogA0s

Będzie MG1 i MG2, MGS2 będzie w wersji Substance z VR Missions i Snake Tales, a trójka jako Subsistence z lepszą kamerą i tymi swoimi dodatkami.
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-11-20, 18:06   

Dokładnie o wszystkim jeszcze nie wiadomo, ale czy ktoś pamięta jak wszem i wobec mówiłem że Metal Gear Solid Peace Walker to nie jest MGS5!!!...a prawdziwy Metal Gear Solid 5 dopiero nadejdzie...

METAL GEAR SOLID 5 :?
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-11-20, 19:55   

Peace Walker początkowo miał być piątką, lecz zrezygnowano z tego pomysłu. Co do tych rewelacji to podchodzę sceptycznie - na temat Rising prawie nic nie wiadomo (oby 10 coś konkretnego pokazali) toteż nie oczekuję jakiejś "bomby" na temat MGS5. No i PS3site musieli pojechać po bandzie z tytułem niusa :\
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-11-26, 16:33   

Silent Hill 4 nie miał być Silent Hillem, nie zmienia to faktu że w obu przypadkach jest jak jest i już...
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group