Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja
Autor Wiadomość
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-13, 03:58   Rekrutacja

SHP Team rekrutuje!

Jeżeli:
  • chcesz wziąć udział w tworzeniu forumowego projektu,
  • masz ciekawe pomysły i bujną wyobraźnię,
  • dotrzymujesz słowa,
  • lubisz się angażować w to, co robisz,
  • jesteś w stanie wygospodarować w wakacje ok. 3 godzin wolnego czasu tygodniowo,

zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej skromnej grupy zajmującej się projektem! :)


Poszukujemy osób, które pomogłyby przy projektowaniu i tworzeniu m. in.:
  • fabuły i scenariusza,
  • lokacji, postaci, przedmiotów,
  • zagadek, "smaczków",
  • nastroju panującego w grze, oprawy audiowizualnej,
  • ciekawych rozwiązań gameplay'u


Nie musisz umieć rysować, tworzyć grafiki 2D/3D, komponować itp. Jeżeli umiesz słowami opisać swój pomysł - super, właśnie o to nam chodzi! :)

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na priv, GG, lub w tym wątku. Gdyby ktoś miał wątpliwości lub pytania - chętnie wszystko wyjaśnię :) Zapraszamy! :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2010-06-13, 03:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-13, 23:13   

Najlepiej, żeby każdy chętny wpisał się do tego wątku i krótko opisał, co chciałby robić przy projekcie :) także posłużę przykładem i wpiszę się pierwszy.

Chciałbym zajmować się sprawami technicznymi oraz grafiką. Mogę też pomóc przy pozostałych elementach projektu. W wakacje znajdę odpowiednią ilość wolnego czasu, można się ze mną skontaktować przez forum lub GG.

Wasza kolej - zbieramy ekipę i zabieramy się do konkretów! :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-13, 23:33   

Chciałbym zajmować się sprawami koncepcyjnymi, moze nawet czyms troche techniczym jak mnie ktoś przyuczy. Trudno mi powiedziec narazie o praktycznie malo co wiem o pro aktualnie ;)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
lonewined 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 15
Skąd: Miasto Dzieci Świata
Wysłany: 2010-06-14, 16:26   

Jak każdy, to każdy :)

Chciałabym zajmować się grafiką (szkice koncepcyjne, tekstury, etc.). Mogę pomóc w tworzeniu fabuły, zagadek i innych tego typu elementów.
_________________

 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-14, 21:45   

Jeśli chodzi o sprawy techniczne, to mogę pomóc, jeśli ktoś chciałby się czegoś nauczyć, bo nie jest to skomplikowane. Wystarczy umiejętność obsługi myszki i klawiatury :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2010-06-14, 22:21   

Cześć Nazar :P Dla mnie dialogi. Ew. mogę załatwić image postaci :] Jestem pismakiem, nie dla mnie grafika etc.
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
Juveninho 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-06-14, 23:41   

Trochę piszę, więc może bym się nadał, nie wiem tylko czy póki co nie za mało "wczuty" w SH jestem
_________________

 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-14, 23:45   

Nie ma problemu - nasz projekt wcale nie musi być kalką SH. Osobiście wolałbym nawet, by powiązań z SH było jak najmniej (i tak do tej pory projekt wyglądał), ale to wyłącznie moje zdanie :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-06-14, 23:56   

Chciałabym zajmować się tekstami, notatkami, zagadkami oraz tzw. mindfuckami ;) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-06-15, 00:12   

Ja widziałbym siebie w obszarach muzyki i dźwięku. Jakby jakieś filmiki w grze miały powstać to tez bardzo chętnie je udźwiękowię.
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-15, 22:47   

Fajnie, jest nas coraz więcej :D Jeszcze gdybyście tylko napisali, kiedy macie wolny czas w wakacje i o jakiej porze dnia (z reguły) oraz preferowaną formę kontaktu. Jak sprawdziliśmy w praktyce w ciągu ostatniego roku, konferencje to stanowczo za mało, więc organizację projektu trzeba trochę zmienić na bardziej zadaniową. A do tego potrzebny jest chociaż przybliżony grafik :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Kamar 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 99
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-06-16, 13:04   

Długo się zastanawiałem nad zgłoszeniem się do projektu i dalej jeszcze nie jestem pewny, czy jestem w stanie realnie pomóc swoimi umiejętnościami. Powiem tak: jestem zainteresowany, ale wolałbym jeszcze dokładniej to omówić (zapewne z Nazarem?). Jak coś to na GG dostępny będę wieczorem koło 21-22.
_________________
I may be bested in battle, but I shall never be defeated
 
 
 
FatyG 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 10
Wysłany: 2010-06-17, 19:01   

Z chęcią rozpromuję projekt w celach czysto informacyjnych.

Wiele osób, które uważa się za fanów SH (a które znam osobiście) nigdy o niniejszym projekcie nie słyszało. Takich osób jest zapewne znacznie więcej w skali kraju. Trzeba więc do nich dotrzeć, zanim ominie je zabawa.

W grę wchodziłyby bannery oraz zapowiedź w postaci krótkiego trailera. Moim zadaniem byłoby odnalezienie klimatycznych miejsc na innych stronach/serwisach etc., gdzie ów "reklama" mogłaby się ukazać, w formie zwykłej grafiki, bądź kompilacji obrazu i dźwięku.
Zająłbym się także zaprojektowaniem i wykonaniem (wedle możliwości) wymienionych materiałów informacyjnych.

Dodać powinienem, że jestem studentem (lada dzień absolwentem) dziennikarstwa i komunikacji społecznej i dzięki temu posiadam pewną wiedzę i umiejętności w zakresie PR, dziennikarstwa i ogólnie pojętej komunikacji. Wiem także czym jest ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, która w tym wypadku ma duże znczenie.

W tym wszystkim nie chodzi o cele majątkowe, bo z tego co widzę projekt będzie darmowy. Po prostu przyjemniej jest, gdy tworzy się coś dla dużej ilości osób.

I żeby nie było, nie jestem skuty :sweet: Też lubię piwo i całą serię Silent Hill :puppyeyes:
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-17, 22:44   

Ha, przyznam szczerze, że takiego rodzaju wsparcia się nie spodziewałem :) Co prawda wydaje mi się, że na trailer to jeszcze trochę za wcześnie, ale rekrutację w sumie można rozszerzyć na inne fora.
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
FatyG 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 10
Wysłany: 2010-06-18, 01:55   

Zaskoczony mam nadzieję pozytywnie :grin: Zdaje sobie sprawę, że moja oferta pomocy brzmi trochę "pusto" (i nie pisz, że nie), ale taki jest PR. W gruncie rzeczy potrafi jednak być pomocny ;) A skoro graficy już są, takowoż scenarzyści, reżyser oraz ktoś kto podłoży muzykę to brakuje już tylko kogoś, kto postara się pomóc na kilku innych polach pracy ;)

Faktycznie na chwilę obecną jest jeszcze za mało oficjalnych postanowień i materiałów, żeby ostro wkraczać w fazę reklamy. Można jednakże zająć się sprawą rekrutacji, pytanie brzmi: na kogo jeszcze jest zapotrzebowanie?
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-18, 02:06   

Jak najbardziej pozytywnie :) W najbliższym czasie najbardziej potrzebne będą osoby dobrze rozeznane w grach i tworzeniu mod'ów do nich oraz chętni do stworzenia fabuły i pochodnych (scenariusz, konkretne pomysły, postacie itp.).
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
FatyG 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 10
Wysłany: 2010-06-18, 02:10   

Czyli ludzie techniczni i pomysłodawcy. Kiedy już się z tym prześpię, rozejrzę się za odpowiednimi miejscami do rzeszenia wieści o SHP.

Swoją drogą nie podejrzewałem, że ktokolwiek o tej porze będzie obecny tu na forum, a już tym bardziej Ty ;P Przerażasz mnie i motywujesz.
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-18, 02:20   

Nie muszą być techniczni - wystarczy, że dużo grają i mają dobre rozeznanie w mod'ach do popularnych gier.

Miałem dzisiaj rano 2 zaliczenia i przez to nieprzespaną noc, ale po południu się zdrzemnąłem, to teraz nie zasnę do 5 pewnie ;D Przy okazji mam okazję trochę posprzątać w dziale ;)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Szagrat 
Cockroach


Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-06, 21:44   

Jako iż mam dużo wolnego czasu to bez problemu mogę poświęcić czas na uczenie się. Niestety nie mam żadnego doświadczenia, lecz z miłą chęcią nauczę się obsługi jakiegoś programu graficznego czy czegoś innego. Najbardziej wolałbym pracę przy czymś co pozwoliło by mi zdobyć jakieś doświadczenie.
Ostatnio zmieniony przez Szagrat 2011-08-06, 21:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-07, 23:01   

"Szagrat - witamy i zapraszamy" ;D Fajnie, że I post i od razu tutaj - jak miło! :) Jutro odezwę się do Ciebie i prześlę Ci więcej info - jest w czym wybierać.
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
lonewined 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 15
Skąd: Miasto Dzieci Świata
Wysłany: 2011-08-11, 23:23   

O, hej Szagrat. Więc jednak się zdecydowałeś do nas dołączyć, a już się zaczęłam martwić kiedy nie odpowiedziałeś na moją wiadomość :D
(Tak, tak, to ja go zwerbowałam ;) Kolega zaczyna studia na tej samej uczelni co ja.)

Jak chcesz się uczyć jakiegoś programu do grafiki, to ja polecam GIMP-a :)
_________________

 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-12, 14:15   

Super, będzie Wam łatwiej coś wspólnie działać :) Trzeba będzie jakąś konferencję niedługo zorganizować, kończę porządki.
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group