Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:10
Mass Effect
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-10, 15:26   

Nawet jeśli mam oryginał? Słyszałem, że tylko niektóre dodatki nie działają...
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2011-07-11, 03:28   

Są odpowiednie łatki, żeby pograć z DLC niedostępnymi w Polsce. Wystarczy poszukać. Po ukończeniu gry dalej możesz sobie śmigać po galaktyce, żeby ukończyć jakieś poboczne misje, które zostawiłeś w tyle, podobnie z DLC, ale nie wszystkimi. Niektóre są ściśle powiązane z gł. wątkiem fabularnym i pojawiają się tylko w określonych miejscach (np. DLC rozwijające wątek z Shadow Brokerem i Liarą), także najlepiej zacząć grę od nowa z doinstalowanymi już rozszerzeniami.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-11, 12:31   

A już trudno, zacząłem "gołą" rozgrywkę z nastawieniem, że najwyżej obejrzę let's play dodatków.
Enyłej kilka uwag: Gra o wiele ładniejsza niż jedynka plus nie doczytuje co chwilę danych chodzi na moim niezbyt bogatym w zasoby kompie bardzo płynnie. Dodanie amunicji, lekkie przemodelowanie sterowania a także kiepskie propozycje umiejętności, które są nagrodą z level up sprawia, że czuję jakbym grał w Gears of War - zupełnie nie czeka się na kolejne levele, a szkoda, w 1ce fajnie wydawało się punkciki xp.
Polska wersja - o ile nie tęsknię za znudzonym głosem Dorocińskiego a Szepard z 2ki brzmi bardziej badass(choć glos tego voice aktora z kolei kojarzy się raczej z budżetówkami), to jednak kwestie wypowiadane różnią się od tych z napisów - a zwiedziłem dopiero 1 planetę. No i czy panny nie mogą brzmieć bardziej sexy? Jak oni znajdują te głosy? Ashley(już w 1ce) czy ta nowa brunetka dostają chyba najbardziej wkurzające głosy w całej galaktyce. Olsoł, troszkę wkurzają też inne rzeczy - przemodelowanie mapy galaktyki przez co jest mniej czytelna - znaczek "minus" kiedy ZDOBYWAMY pieniądze. Plusik za skanowanie planet - mógłbym to robić godzinami.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-28, 03:02   

Nie wiecie może czy da radę tak ukończyć grę aby...
:

zginęła cała załoga, ale Shepard przeżył?

?
Szukałem trochę w necie, ale na faqach nic nie bylo a przyzwoitej polskiej strony ME nie znalazłem.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2011-07-28, 03:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group