Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-05-23, 22:47
Seriale - Temat ogólny
Autor Wiadomość
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-10-15, 13:05   

StuntmanMikeL napisał/a:
No fakt, na początku mnie też zniszczył, ale im dalej w lasy tym bardziej zaczął się zataczać. Do tego ta mnogość wątków, z czego większość to jakieś pierdoły były. Tak czy siak jeden z moich ulubionych.
To pewnie dlatego ze Lynch dopiero wrocil na koniec, jak wiemy seriale piszą i reżyseruje wiele osób, nie tylko sami twórcy. O ile w serialach w ktorych nie ma ciągłość z odcinka na odcinek jest to ok, bo pozwala na wrzucanie roznych pomyslow i experymentowanie z przekazem to jednak z Twin Peaks nie dalo sie zrobic czegos takiego. Jak tez wiadomo Lynch nie jest zbytnio mainstreamowy wiec zeby przyciagnac "zwyklych" telewidzów trzeba bylo wrzucic jakies smetne telenowelskie bullshit tu i uwdzie. Serial nie mial przez to czasu wystartowac z jakims bardziej rozwinietymi postaciami.Jak to mowia jak cos jest do wszystkiego to jest do nieczego......
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-10-15, 14:33   

Planuję właśnie obejrzeć "Fire walk with me", choć słyszałam na jego temat naprawdę różne opinie, to jednak do serii się wlicza, więc obejrzeć trzeba. Mówisz, Mike, że jest ciężki? Muszę w takim razie przetestować go na sobie.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-10-15, 15:34   

Większość krytyki pod jego adresem pada dlatego, że jest bardzo, ale to bardzo powiązany z serialem i bez ówczesnego obejrzenia całej serii nie ma nawet co do niego podchodzić. Niby jest to prequel, ale można śmiało go potraktować jako taki dwugodzinny, finałowy odcinek. Mi się bardzo podobał, bo skupiał się na centralnym wątku serialu - Laura Palmer (a właściwie jej ostatnich dniach przed śmiercią) i całość jest, żeby nie kłamać, poruszająca. Aktorka odgrywająca rolę Laury jak na mój gust odwaliła kawał świetnej roboty.

Myślę, że jak lubisz serial, to film jest wręcz obowiązkowy i też powinien Ci się spodobać.

R4Zi3L napisał/a:
Jak to mowia jak cos jest do wszystkiego to jest do nieczego

Word... Dobrze chociaż, że nie przesadzili zbytnio z tymi pierdołami.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2010-10-15, 15:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 14:23   

Obejrzałem 1 z odcinksów obecnego Świata Według Kiepskich. Był to mój powrót po wielu latach do owego serialu. Co mogę napisać - dno. Nigdy nie miałem nic do tego rodzaju rozrywki, ale udało im się zaniżyć poziom do rynsztoka. Sposób na brak zabawnych dialogów? Wrzucamy przekleństwa na końcu co drugiej linjki i voila, problem z głowy. Niby powrócił do serialu odtwórca roli Waldusia, ale jego postać wydawała mi się zupełnie niepotrzebna i na siłę. A skoro o takich mowa - młody Kiepski ma teraz dziewczynę, Emilkę z "Pierwszej Miłości", której talentu komediowego... można odmówić. Żal. Mogliby zakończyć ten serial, bo w takiej kondycji to nie wiem dla kogo to to.
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-05-06, 14:31   

Puty napisał/a:
Mogliby zakończyć ten serial, bo w takiej kondycji to nie wiem dla kogo to to.


Dla ludzi, którzy to oglądają. Przecież w tym wszystkich o kasiorę chodzi, a oglądalność jest? No jest. Inaczej zdjęliby już dawno z anteny. Taka prawda.
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
Ostatnio zmieniony przez LaMuertePL 2011-05-06, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 14:40   

No właśnie z różnych powodów 'Kiepscy' nieraz znikali z anteny. Magnesem miał być niby powrót Waldka, który jednak wcale nie wzbogaca treści.
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-05-06, 15:54   

Ale nie wszyscy tak uważają i na 38mln ludzi coś koło połowy to ogląda.
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 16:38   

LaMuertePL napisał/a:
Ale nie wszyscy tak uważają i na 38mln ludzi coś koło połowy to ogląda.

Eeee może zwykle ogląda go połowa Polaków(lul xD), ale ostatnie dwa odcinki oglądało 1,5-2 mln(Źródło: WirtualneMedia.pl). Co zbyt imponującym wynikiem nie jest.
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2011-05-11, 19:13   

Nie wiem czy ktoś się interesuje czy też nie, ale powoli dobiera się nam obsada do ekranizacji sagi Stefcia Kinga. Chodzi oczywiście o Mroczną Wieżę, gdzie Rolanda ma zagrać Javier Bardem. Ja mam z tego powodu niemałe mdłości, mimo, że gościa jak aktora cenię i lubię.

Temat zbiorczy zamknięty, prosimy o zakładanie indywidualnych wątków.
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group