Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:07
PSP
Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-21, 19:29   

Czyli brać slim'a jak co bez zastanowienia :D dzieki :D
_________________
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-23, 11:39   

Ja jestem bardzo zadowolona z mojego psp.
Nie tylko, że wreszcie mogę grac w Origins, ale także innych jej funkcji ; muzyka, filmy, teledyski, zdjęcia, internet...
Ani trochę nie przeszkadza mi, że jest duża. Chcąc oglądac na przenośnej konsolce filmy, czy grac w gry, wiadomo chyba, że nie może byc rozmiarów mp4.

Osobiście posiadam starszą wersję psp i nie narzekam.
Nie mam potrzeb na innowacje typu TVout, bateria, czy też większa płaskośc itp. ; zapłaciłam mniej a frajda z gry jak mniemam pozostaje taka sama.

Ogólnie od siebie mogę dodac, że konsolka to świetny bajerek i odkąd ją mam ani razu nie pożałowałam wydanych pieniędzy.
Także, moi drodzy, zbierajcie, zbierajcie a nie przejedziecie się ;) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-23, 18:00   

Do czasu jak kupie sobie Origins moje PSP bedzie mi dalej sluzyc tylko i wylacznie do multimediow :D
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-26, 11:08   

Makaroniarz napisał/a:
Do czasu jak kupie sobie Origins moje PSP bedzie mi dalej sluzyc tylko i wylacznie do multimediow :D


Przesadzasz.. Jest sporo dobrych gier na PSP :)
_________________
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-26, 11:10   

axel_low napisał/a:

Przesadzasz.. Jest sporo dobrych gier na PSP :)

Jaka jest cena takiej przeciętnej gry na PSP? Bo w ogóle się w tym nie orientuję.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-26, 13:35   

od 50 do 180 zl....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-26, 15:19   

axel_low napisał/a:
Przesadzasz.. Jest sporo dobrych gier na PSP
Nie nie chce dobrych gier. Ja chce maksymalnych wymiataczy jak Zelda, Dragon Quest 9, Final Fantasy 4, Metroid Prime: Hunters itd. Na PSP najwieksze kozaki juz prawie wszystkie skonczylem. Mowie tu o Tekken DR czy GTA Vice City Stories. Origins i Final Fantasy Tactisc skoncze i opycham PSP, bo do grania w tytuly z PS2 lepsze jest PS2, a na PSP brakuje kozakow jak te ktore sa i beda jeszcze dostepne na DSa. Jakby nie bylo... mam obydwie konsolki, wiec wiem co mowie :P
Bersek napisał/a:
Jaka jest cena takiej przeciętnej gry na PSP? Bo w ogóle się w tym nie orientuję.
Od 99zl za dobra gre w platynie po 240zl za nowke.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-26, 16:07   

Makaroniarz napisał/a:
Zelda, Dragon Quest 9, Final Fantasy 4
Co dla jednych jest wymiataczem dla innych jest wymotem ;)
Ceny jak widzę są podobne do pozycji na np. ps2
_________________
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-11-26, 16:18   

Cytat:
Od 99zl za dobra gre w platynie po 240zl za nowke.
O_o skąd Ty takie ceny wytrzasnąłeś to ja nie wiem. Nówki w folii można dostać już za wspomniane 50zł jeśli dobrze poszukać. 240zł to mało co kosztuje, z reguły nowości nie przekraczają ceny 150zł z małymi wyjątkami.
Cytat:
Ceny jak widzę są podobne do pozycji na np. ps2
Są wyższe. Ale może to kwestia czasu akurat gdy starsze tytuły będzie można nabyć za 30zł jak na PS2. Póki co średnia to koło 70zł.

A co do wyższości NDS nad PSP i odwrotnie dobrze Raq powiedział - dla jednego wielce hit będzie shitem i odwrotnie. Sam widzę na PSP dla siebie dużą ilość tytułów (a doliczmy do tego emu PSX), wcale nie będących konwersjami z PS2 itp. A biorąc pod uwagę małą ilość czasu na granie to sądzę, że jeszcze długo się z PSP nie rozstanę ;>. NDS bym kiedyś sobie sprawił dla tych popierdułkowatych gierek (Zeldy mnie nie ciągną czy inne Maria i Metroidy) ale najpierw wolę normalne gry ukończyć ;>
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-26, 16:24   

Suavek napisał/a:
O_o skąd Ty takie ceny wytrzasnąłeś to ja nie wiem. Nówki w folii można dostać już za wspomniane 50zł jeśli dobrze poszukać. 240zł to mało co kosztuje, z reguły nowości nie przekraczają ceny 150zł z małymi wyjątkami.
Mowie o nowkach w sensie stanu gry i w sensie daty jej wydania. Podam kilka przykladow SOCOM kosztuje ok.55€, Silent Hill - 45€, Final Fantasy Tactics: The Lions War (czy jakos) - 49€. Wiem, bo kupuje orginaly.
Suavek napisał/a:
NDS bym kiedyś sobie sprawił dla tych popierdułkowatych gierek
To dosc krzywdzace. Ludzie nie maja pojecia jak wygladaja gry na DS, bo mysla, ze wszystkie najlepsze gry na DS to jakies Pokemony czy inne Nintendogsy, a prawda jest taka, ze najlepsze gry na DS to przedzial 12+, czyli cos w co nawet ktos w wieku 21+ bedzie gral bez grymasu.
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-11-26, 16:52   

Cytat:
Mowie o nowkach w sensie stanu gry i w sensie daty jej wydania. Podam kilka przykladow SOCOM kosztuje ok.55€, Silent Hill - 45€, Final Fantasy Tactics: The Lions War (czy jakos) - 49€. Wiem, bo kupuje orginaly.
W polskich sklepach ceny całkowitych nówek to z reguły ~150zł. Po paru tygodniach i miesiącach te same pozycje można znaleźć za 100zł na allegro, też nówki w folii. O starszych tytułach, bardziej popularnych (więcej kopii, platyny) nawet nie wspomnę bo cena zawsze maleje do tych ~60zł.
Zresztą, nówek po premierze nie kupuję po tym jak nabyte przeze mnie przed premierą Tekken 5 i MGS3 staniały po paru miesiącach do 40zł ;p

Cytat:
To dosc krzywdzace. Ludzie nie maja pojecia jak wygladaja gry na DS, bo mysla, ze wszystkie najlepsze gry na DS to jakies Pokemony czy inne Nintendogsy, a prawda jest taka, ze najlepsze gry na DS to przedzial 12+, czyli cos w co nawet ktos w wieku 21+ bedzie gral bez grymasu.
Nie mówię, że najlepsze ale chyba nie zaprzeczysz, że najliczniejszą kategorię gier na NDS stanowią właśnie wspomniane (s)hity nintendo typu pokemony, zeldy, mario, brain training itp. Spora część gier to też różnego rodzaju inne pozycje "radosne", cukierkowate, przesłodzone. Sporo jest platformówek (których nie cierpię) lub gier na chwilę, nie stanowiących specjalnego wyzwania (tresowanie psa...) itp. Owszem, jest cała masa gier na NDS w które chętnie bym zagrał (część niestety jap only) ale biorąc pod uwagę moje upodobania na chwilę obecną wolę zaliczyć pozycje na PSP. I w tym przypadku też nie myślę o żadnych wielce rozreklamowanych bzdetach (GTA czy inne podobne mnie nie kręcą) ale też masą mniej znanych pozycji. No i idzie tutaj też sentyment do ulubionych serii (Ace Combat, Tekken, Metal Gear, Burnout).
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-27, 12:29   

Makaroniarz napisał/a:
Nie nie chce dobrych gier. Ja chce maksymalnych wymiataczy jak Zelda, Dragon Quest 9, Final Fantasy 4, Metroid Prime: Hunters itd. Na PSP najwieksze kozaki juz prawie wszystkie skonczylem. Mowie tu o Tekken DR czy GTA Vice City Stories. Origins i Final Fantasy Tactisc skoncze i opycham PSP, bo do grania w tytuly z PS2 lepsze jest PS2, a na PSP brakuje kozakow jak te ktore sa i beda jeszcze dostepne na DSa. Jakby nie bylo... mam obydwie konsolki, wiec wiem co mowie :P


'A tu wyjdzie coś nowego fajnego i co? ;> Z resztą ja wolę grać na PSP bo mogę to robić wszędzie, a PS2 z TV nie przeniosę wszędzie ;)
_________________
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-27, 12:35   

No i mi w sumie bardziej pasują pozycje na PSP...choć z DSa pewnie też bym szarpnął w coś...jednak to jednak produkt SONY ma u mnie o wiele większe szanse... Mnie tylko zastanawia ta bateria...słysząłem ze 2,5 godz na full głosie...ktoś napisał zę do 6? jak to jest ile można wycisnąć?? nawet powiedzmy ze grając bez głosu...
_________________
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-27, 12:37   

ja 5-6 godzin na jednym ładowaniu mogę grać non-stop ;)
_________________
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-11-27, 12:38   

Mi trzyma 4-5h ta standardowa (zanim zacznie mrugac swiatelko), z tym, ze ja nie gram na full glosie. Ale mozesz sobie dokupic np Battery Pack albo sama baterie, gdzies widzialem CHYBA 18000 mAh. Z tym, ze zdaje sie, ze te wieksze baterie wystaja troche. No ale jesli chcesz grac w domu to mozesz zasilacza uzywac i nie ma problemu.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
Ostatnio zmieniony przez Iron Savior 2007-11-27, 12:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-27, 12:55   

Ja na standardowej właśnie 5-6 godzin śmigam do maksymalnego wyładowania wyłączyłem UMD i teraz mniej baterii zużywa..
_________________
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-27, 21:34   

Bateria trzyma czasami dluzej, niz 6 godzin. Wystarczy ustawic jasnosc ekranu na przedostatnia i grac z dzwiekiem nizszym.
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-11-27, 22:17   

Hmm, dziwne. Moja PSP Slim (nówka, miesięczna) trzyma 4-5h na najniższej jasności ekranu oraz 3/4 głośności. W dodatku gry uruchamiam z memory sticka więc czytnik umd nie zżera żadnych baterii. Co może być przyczyną takiego działania skoro bateria nigdy nie była przeładowana ani ogólnie nic się z nią nie działo?
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-28, 11:40   

Może niepotrzebnie ją sformatowałeś albo po prostu Slim ssie :P

Makaroniarz ma rację jak tak sie ustawi, lub bez dźwięku gra to dużo dłużej można pociągnąć
_________________
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-12-06, 12:20   

Nie ma się co zbytnio martwic, te najsłabsze baterie zwykle tak trzymaja, chcesz dluzsza zywotnosc to kup lepsza baterie.
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-06, 17:15   

Moje ciśnienie na PSP rośnie z dnia na dzień xD Chyba wiem jaki prezent zapodam sobie na święta xD Pograłem znów u kumpla w Originsa i nie mogę przestać myśleć o tej grze xD
_________________

 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-07, 16:40   

Carmash napisał/a:
Moje ciśnienie na PSP rośnie z dnia na dzień xD Chyba wiem jaki prezent zapodam sobie na święta xD Pograłem znów u kumpla w Originsa i nie mogę przestać myśleć o tej grze xD


Jak to sie w dzisiejszych czasach mowi (?) "juz wiem jaki sobie sprawic prezent by i mnie ucieszyl" - u mnie jak zwykle klopot z wybraniem odpowiednich tytulow, ostatnio wgralem sobie GTA vice city (...), Origins, Final Fantasy "Tiktak" i juz sam nie wiem za co sie zabrac :\ w SH: O poziom trudnosci jest wrecz nie-do-zniesienia (nie przyzwyczailem sie do grania na moim PSP'ku; w efekcie przegranej odechciewa mi sie powracac do gry na czas nieokreslony); byc moze jest to wina rozwalajacych sie broni - wole bardziej tradycyjne metody zabijania jak na Silent Hill przystalo, czyli metalowa rurke z SH 1 :P
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-12-07, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-12-07, 22:33   

faktycznie, poziom trudności dość duży. W ogóle nie warto w tej gierce zabijać potworów. W całej grze zabiłem raptem z 30-40.... A co do innych gierek to myśle nad zakupem vice city stories ale czekam aż jeszcze cena pójdzie w dół....
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-12-08, 00:24   

Właśnie, chłopaki, poleccie mi jakieś ciekawe gierki. Origins skonczyłam juz jakis czas temu (co do poziomu trodnosci, zgadzam się, ja juz w drodze do sanitarium przestalam zabijac potworki, tylko biegłam na tzw 'pałę'), w Tekkena DR owszem, ale ileż można, FF Tactics niestety odpada, z racji tego, ze nie lubie gier taktycznych...
Od razu zaznaczam, ze nie lubie samochodów i gier sportowych, interesują mnie spod znaku rpg, fantastyka, przygoda.
Najnowsze Valkyrie profile warte?
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-08, 01:19   

Metal Slug i DJMax portable 1,2- gierki dla których byłbym w stanie kupić psp.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group