Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:05
KILLZONE (1,2,3...)
Autor Wiadomość
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-01-13, 18:26   KILLZONE (1,2,3...)

Założyłem ten temat, ponieważ myślę, że taka niesamowita seria, jaką jest KILLZONE wymaga własnego tematu, szczególnie teraz, kiedy już za moment, za chwileczkę, zagościmy KILLZONa trójeczkę.

KILLZONE 3, jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, gra która wprowadzi wiele interesujących nowości...
Nowości, ponieważ oprócz tego, że mamy dostać najwyższej klasy FPS-a samego w sobie, to dodatkowo gra będzie w 3D dopracowanym(podobno)w 100% oraz kompatybilna z PlayStation Move, a to jeszcze nie wszystko. PlayStation Move będzie można połączyć z kolejną nowością czyli z Sharp Shooterem, karabinkiem dzięki któremu będzie można jeszcze bardziej wczuć się w niepowtarzalny klimat gry. Jedynym problemem będzie teraz odróżnienie fikcji od rzeczywistości, podczas grania w KILLZONE 3.

Opisane wyżej nowości mimo, że dostarczą niezapomnianych wrażeń z grania, mają być tylko dodatkami, które nie przysłonią Wielkości samej gry. KILLZONE 3 będzie znacznie wzbogacony fabularnie w stosunku do swojego poprzednika. Tereny po których będziemy się poruszać mają być o wiele bardziej zróżnicowane i obszerne. Obszerne, iż nie przypadkowo w grze będzie możliwość użycia Jetpacka do szybszego przemieszczenia się po owych terenach.
Zmodyfikowany silnik graficzny ma zapewnić jeszcze bardziej efektowną oprawę w stosunku do KILLZONE 2.
KILLZONE 3 obecnie jest jednym z najbardziej prawdopodobnych kandydatów do gry roku, tak czy inaczej należy spodziewać się czegoś naprawdę mocnego...

Trailer KILLZONE 3 : http://www.ps3site.pl/kap...llzone-3/61254/

KILLZONE 3 + PlayStation Move : http://www.youtube.com/watch?v=F5EXdbrfq2w

KILZONE 3 + SHARP SHOOTER : http://www.cdaction.pl/ne...un-w-akcji.html
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-01-13, 19:19   

Brzmi jak reklama....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2011-01-13, 19:31   

Pewnie kopiowane ;D

" jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku"


Łee :roll: bardziej na Mass Effect 3 czekam
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2011-01-13, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2011-01-13, 19:40   

Killzone... cóż, grałem w to u kumpla na split screenie (część pierwsza). Wrażenia miałem dosyć mieszane, nie podoba mi się sterowanie padem w fpsach, preferuję jednak mysz + klawę, bo gra mi się na tym lepiej (to dotyczy nie tylko Killzone'a), ciekawe pukawki, średnie mapy, fajny pomysł z Helghastami, jednak jakieś to nijakie, brak tu dynamiki (grałem tylko w multi, single nie ruszyłem). W fpsy rzadko gram, jak już to tylko Unreal Tournament, bo konsolowe shootery to nie dla mnie.
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-01-13, 19:45   

@Wendigo
No ja mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty.Też wszystko dla mnie takie jakieś bezjajowe i wolne.No ale ja też wolę FPSy pecetowe.
_________________

 
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-01-13, 20:19   

Wendigo napisał/a:
Killzone... cóż, grałem w to u kumpla na split screenie (część pierwsza). Wrażenia miałem dosyć mieszane, nie podoba mi się sterowanie padem w fpsach, preferuję jednak mysz + klawę,

Nie da się ukryć, że FPSy pecetowe mają większą precyzje za sprawą myszy, ale właśnie niektórzy lubią taką zwiększoną trudność jeśli chodzi o sterowanie przy FPSach na konsolach, a z drugiej strony to też kwestia przyzwyczajenia.
Klizone 1 technicznie to spory kawałek odbiega od wytworów z PS3, ale pięć lat temu złego wrażenia myślę że nie robił.
Killzony to jeden z nielicznych fpsów, które przykuły moją uwagę i chęć na grę w ten gatunek, po wieloletniej przerwie.
Nigdy także nie miałem zamiaru bawić się zabawkami typu PlayStation Move, czy czymś WII-podobnym, lecz kiedy wiem że jest to połączone z bardzo dobrą grą to już myślę ma to jakiś większy sens. Tak jak nigdy przez myśl mi nie przeszło żeby zakupić PlayStatin Move tak teraz się zastanowię nad tym.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-13, 22:36   

3eczka ma mieć 70 minut cutscenek ;].
http://www.everythingforg...-of-cut-scenes/
Wendy, no już dwójka jest dość dynamiczna, patrzyłem jak ziombel gra. Sam, podobnie jak Wy, nie potrafię śmigać na gałkach analogowych.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2011-01-14, 01:27   

Jedynka była raczej średnio udana. Fajny świat, klimat i niezgorsza fabuła, ale sama gra trochę zbyt zabugowana i niedorobiona jak na mój gust. Ogólnie skończyłem, ale widywałem już lepsze FPSy na PS2 (Time Splitters chociażby). Dwójka to już inny temat. Widać, że mieli już budżet. Z wypiekami na twarzy kończyłem, chociaż szkoda, że taka krótka. Urzekły mnie w niej najbardziej małe smaczki, które podbudowywały jakość rozgrywki (np. kitranie się za winklem, kozacki efekt depth of field, fajne patenty z sixaxisem) i ogólna rajcowność. Jeden z lepszych FPSów, w jakie grałem, chociaż do doskonałości brakuje mu jeszcze spoooooro, oj sporo.

Na trójkę jakoś specjalnie nie czekam. Wystarczy, że zagrałem w betę multiplayer, z której widać, że zamiast konkretnego sequela robią zwyczajnego expansion packa. A na takie coś zwykle wystawiam środkowy palec i czekam, aż gra spadnie do statusu platyny, zanim ją sobie sprawię.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group