Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill w Polsce
Autor Wiadomość
PaLa 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-07-13, 20:48   Silent Hill w Polsce

Witam! Na Forum o SH jestem od niedawna, ale ciekawi mnie kilka kwestii jezeli chodzi o Silent Hill w Polsce. Wiekszosc z Was zapewne orientuje jak wyglada scena SH w naszym kraju. Chodzi mi glownie o najwieksze fora oraz strony z tematyka SH. Czy oprocz tej strony jest cos innego godnego polecenia dla osob szukajacych duzej liczby ciekawostek lub innych ciekawych rzeczy ze swiata Silent Hill? No i jest jeszcze jedna kwestia, ktora mnie najbardziej ciekawi. Mianowicie czy w Polsce sa organizowane jakies zloty SH?
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-07-13, 20:58   

Hmmm...Jedynym konkurentem SHP jest Silent Hill Town Center, ale tak poza tym to raczej posucha. Najlepiej to śledzić jakieś zagraniczne serwisy - http://www.psxzone.opalne...wforum.php?f=40 .
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-07-14, 12:44   

http://www.silenthill.neostrada.pl/ - Silent Hill Core - od tej strony zaczołem swoją przygodę z fandomem i bardzo ją polecam, bardzo klimatyczna.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
PaLa 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-07-15, 12:39   

A kwestia zlotow ? Organizujecie cos albo jakies inne forum/strona?
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2010-07-15, 13:01   

Pomysły były, ale brakuje organizatorów i chęci użytkownikom... :( Jedynie przelotne spotkania wypalają.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-07-15, 13:02   

PaLa napisał/a:
A kwestia zlotow ? Organizujecie cos albo jakies inne forum/strona?

Pfffffbwahahahahahahahhaha!

Ekhem, no. Co chciałem przez to powiedzieć, to że organizowanie zlotów w przeszłości spotkało się z równie dużym zainteresowaniem co msza w kościele, więc nie łudź się na to, że kiedykolwiek takie wydarzenie u nas nastąpi. Jedyne zloty jakie u nas wypalały, to były spotkania góra trzech osób i to tylko dlatego, że okoliczności akurat sprzyjały (na zasadzie: "byłem w okolicy, więc przy okazji spotkałem się z userem XYZ"). No, może nie zawsze, bo np. kiedyś Devlock (a, sorry - Devinitum ;) ) pojechał do Berseka na parę dni wcześniej to planując (też tam miałem być, ale nie wypaliło niestety) i chyba MZet jak już do kogoś jechał, to wcześniej planował wyjazd. No ale ponownie - to były góra dwu-trzyosobowe zloty.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2010-07-15, 13:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group