Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill Mobile 3
Autor Wiadomość
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-03-17, 23:54   Silent Hill Mobile 3

Dobrze czytacie - jakoś niedawno w marcu była premiera kolejnej perełki na telefony z serii Silent Hill.

Okładka:


Screeny:


Po namyśle dochodzę do wniosku, że prezentuje się lepiej niż SHM2. Ciekawe gdzie można gierkę kupić, lub ewentualnie... no wiecie. Chętnie bym ją sprawdził, a w Europie na bank jeszcze jej nie ma.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 37
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-20, 17:07   

No tak, obowiązkowe czarne długie włosy na gębie. Powoli zaczyna się to robić nudne :/
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2010-03-20, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2010-03-23, 20:47   

Powiem szczerze, że goście się rozwijają. Pamiętam, że przeszedłem jedynkę, która miała niezłą fabułę tak swoją drogą. Tutaj z kolei widać poprawioną grafikę, interfens inny...Może być nieźle.
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-03-23, 21:59   

tumi1 napisał/a:
Może być nieźle.

Jest kiepściutko. Główna lokacja nie jest tak sterylna i "czysta" jak w dwójce, a jest bardziej obskurna i brudna, czyli prezentuje się dobrze. Zagadki są znowu przesadzone - główna bolączka SHM2, powraca bohater tejże części (Vincent chyba) i Alessa ze swoim dumnym "Come into my world". Zapraszam na pv zainteresowanych grą ;)
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
Ostatnio zmieniony przez Alex 2010-03-23, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alice27 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 82
Wysłany: 2010-03-27, 18:18   

Całkiem nieźle to wygląda. Grałam już w poprzednie dwie części i szczerze mówiąc fabuła obu części mnie wciągnęła. Oby trzecia część była równie dobra.
_________________
~~Fukidokuritsu
 
 
Angerfist 
Cockroach



Wiek: 39
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-31, 14:15   

Również testuję tą gierkę całkiem fajna ale nie wiem jak u was u mnie jak włączam mapę to nie jest na niej pokazane gdzie się znajduję to troch komplikuje sprawę...
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2010-04-09, 17:33   

Czy w tej grze fabuła w końcu dokądś prowadzi?
Zarówno SHM1 i SHM2 miały intrygujący klimat i fabułę, która gdzieś zmierzała, i już coś się miało wyjaśnić, już miał nastąpić zwrot *ciach* koniec gry. Może coś mnie ominęło, ale fabuła z 1 chyba nie była kontynuowana w drugiej części, co mnie osobiście bardzo wkurzyło :/ .
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2010-06-02, 20:38   

Jakby ktoś był zainteresowany wrażeniami z gry:
- gra jest chyba krótsza niż 2 wcześniejsze gry, a przynajmniej przeszedłem ją dużo szybciej (chociaż to może być też wynik tego, że w SHM3 grałem na lepszym telefonie niż w poprzednie części, przez co poruszanie się trwało dużo szybciej :lol: );
- gra ma kilka ciekawych zagadek i znacznie mniej tzw. fetch questów (czyli weź przedmiot i użyj go gdzieś indziej), niż pozostałe części; mniej jest też polowania na piksele;
- odpowiadając sobie na pytanie z wcześniejszego posta (na które nikt mi nie odpowiedział :( ), fabuła faktycznie jest kontynuacją tej z SHM1 i SHM2 (a przynajmniej tak mi się wydaje - kojarzyłem niektóre imiona, które padały w dialogach) i gdzieś zmierza, ale jeszcze tam nie dotarła;
- przy tworzeniu gry ludzi odpowiedzialnych za grafikę dopadł chyba leń, przez co sporo sprite'ów przedmiotów powtarza się w różnych pokojach (kilka pokoi to wręcz kopiuj-wklej z innego pokoju tylko z dodanym jednym czy dwoma szczegółami) zaś Otherworld to najczęściej normalne pomieszczenie + plamy krwi (których rozmieszczenie powtarza się w wielu lokacjach) + jeden czy dwa zmienione przedmioty; brak jest pomieszczeń, które w Otherworldzie całkowicie zmieniają swój wygląd, jak to było w SHM1 i SHM2; no i ogólnie design pokoi (i Otherworldu) jest taki sobie;
- walka jest jak zwykle mało ekscytująca :P

Ogólnie fajna i klimatyczna przygodówka, tylko bardzo krótka i z cholernie wolno rozwijającą się fabułą.
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2010-06-02, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
beny 
Cockroach


Wiek: 36
Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-11-15, 13:18   

Fajna gra ale znudziła mi sie po jakis 2 tyg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group