Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:13
Frustrująco trudne gry
Autor Wiadomość
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2010-02-05, 22:45   

Syfon 2 ... oj taak - ile to mi krwi napsuły pierwsze misje Lian... ale generalnie poza tym gra niezbyt trudna ( poza pewną wyzywającą zmianą w stosunku do pierwszej części - tutaj już przeciwnicy mogą strzelić tobie instant headshota ).
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-02-06, 04:34   

Ba, Syfona 2 i 3 nawet nigdy nie skończyłem. Po prostu z czasem stałem się niewolnikiem gry, i powiedziałem sobie "dośc" No a widzę Far Cry może się pochwalic szczególną popularnością w tym temacie. Jojo, STRZELĘ CI W TWARZ! (też bardzo miło wspominam ową odzywke)
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2010-02-06, 08:38   

Syphon Filter 2, Syphon Filter 3, Crash Bandicoot, C-12: Final Resistance - to takie jedne z bardziej frustrujących gier na PSOne. Wipeout 2097 też wydaje mi się trudny jak diabli, ale grałem tylko w demo.

I tak wszystkie gry z tego tematu zabija I Wanna Be The Guy. Znajdźcie mi drugą taką grę, gdzie można stracić tyle żyć na jednej przeszkodzie, a poziom hard oferuje 1 punkt zapisu na całą grę. :) Ta gra to istny rewanż programistów na graczach i zawiera sporo niemiłych niespodzianek od nich na każdym etapie - spadające księżyce, osuwająca się ziemia, pioruny lecące z niewinnie wyglądających chmurek itd - bycie paranoikiem w tej grze popłaca. ;)
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-03-04, 19:41   

Frustrująco trudne? na pewno Ninja Gaien i Viewtiful Joe, dwie perełki potrafiące spędzić sen z powiek nawet na 'normalu'. Nie byłem ich w stanie ukończyć :) to niestety przerasta moje umiejętności, zniechęciłem się po kilkudziesięciu próbach.
_________________
Last.Fm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group