Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Żelazko
2010-06-25, 18:18
MADONNA
Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2010-02-25, 21:22   

ALIEN_ALIEN napisał/a:
tym bardziej KRÓLOWA POP powinna mieć skoro ktoś ją tu słucha
jej słucha (chyba) :P Zresztą wygląda na to, ze tylko ty. Ja osobiscie wchodzę w temat tylko po to żeby zobaczyć czy jest okazja do dogryzienia. Jak już ktoś wspomniał, temat nie ma najmniejszego sensu istnienia, po to zebyś ty sam siebie informował o jakichśtam newsach. nikt nie wyraził (po cąłkiem sporym kawałku czasu) najmniejszego zainteresowania prezentowanymi treściami, a mnie osobiscie te aktualizacje wraz z pokaźną iloscią każdorazowo dodawanych fot śmieszą. Że nie wspomnę, ze sajt ładuje się kawał czasu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Raq 2010-02-25, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-02-25, 21:32   

No teraz już wiem . Nie narzekać , moje zdjęcia z koncertu to nie lada gratka :D Zobaczyć Madonnę tak luźno 8-) Undertaker nie zrozumiałeś co ja napisałem ? Nie napisałem po co zakładać tematy o Silent Hill tylko inne tematy nie związane z Cichym Wzgórzem :\
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2010-02-25, 21:42   

A widzisz różnicę w zakłądaniu tematów niezwiazanych w których ktoś chce się udzielac i które kogoś prócz autora interesują a takimi w których pisze tylko autor ? ;) Twoje zdjęcia są tak samo wartościowe jak każde inne, czyli dla 99% tego forum ich wartość jest równa zeru. Nie można powiedzieć, ze na forum nie ma tematów które innych nie interesują, tyle, ze w tych tematach autor wypowiedział sie 1-2 razy i tyle a ty piszesz cholera wie po co
_________________
 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-02-25, 22:06   

No to rada uniwersalna od pokoleń. Nie zaglądać tu komu się nie podoba Madonna . info o niej czy jej muzyka i nie będzie problemów :)
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
Ostatnio zmieniony przez ALIEN_ALIEN 2010-02-25, 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2010-02-25, 22:08   

to chyba najgłupszy argument jaki można dać. Będziesz pisał sam do siebie?
_________________
 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-02-26, 23:21   

No dam DLA SIEBIE ;) ot co.
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-02-27, 01:25   

Sprawa jest prosta. Kto wchodzi w ten topic, żeby poczytać o Madonnie (a nie po to, żeby odznaczyć go jako "przeczytany", czy żeby poczytać docinki Raqa), niech napisze to tutaj. Jeśli do jutra nie znajdzie się ani jedna osoba, poza Tobą, która wyrazi zainteresowanie całym tematem, ten leci do kosza.

Żeby było sprawiedliwie, wywalę też tematy o NIN, Maynardzie i wszystkich innych, w których i tak nikt nic nie pisze, a pewnie to co chciał przeczytać, to przeczytał.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2010-02-27, 01:45, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2010-02-27, 10:18   

I bravissimo! Tylko gdzie teraz będę mógł dogadywać? zostaje mi tylko SB :(
_________________
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-02-27, 12:37   

A wpadłeś na tak błyskotliwy pomysł aby darować sobie offtopowanie i przemilczeć całą sytuację, jakakolwiek by ona nie była, zamiast sztuczne podbudowywać swego ego? Lub coś innego...

Siebie warci jesteście, naprawdę. Jeden robi z forum encyklopedie a drudzy na niego najeżdżają, zapominając, że dłuższe posty poświęcone danemu artyście, albumowi a nawet głupiemu utworkowi już nieraz się pojawiały. Argument, że jest to forum o Silent Hill z dupy wzięty za przeproszeniem - kwestia, która jak widzę wraca na to forum od dłuższego czasu ale nikt nie potrafi zrozumieć, że wszystko jest dla ludzi i o wszystkim można pogadać w zależności od zainteresowań. Szkoda, że komunikacja międzyludzka to dzisiaj sztuka, i łatwiej jest komuś dokopać i przedłużyć swoje wirtualne co-nieco.

Nie chcę bronić żadnej strony. Jak będę chciał poczytać o Madonnie to wejdę na Wiki. Zdjęcia upierdliwie długo się wczytują i non-stop wydłużają stronę - ale to można zmienić. Druga strona może zwrócić na to uwagę albo po prostu temat olać. W końcu jako ogół regulaminu on nie łamie i na takiej samej zasadzie ludzie piszą o innych mediach w pozostałych działach. I pomijając zdjęcia już też nie przesadzajcie z usuwaniem wszystkich tematów "bo kto chciał to przeczytał", gdyż nie zajmują one dużo miejsca do backupu, a kiedyś a nuż kogoś to zainteresuje.

Ale niestety, wszyscy siebie są warci i lepiej wzajemnie sobie dokopywać.
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2010-02-27, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2010-02-27, 12:44   

Szkoda by było tematów o NiN i Maynardzie, bo czasem do nich zaglądam w celach informacyjnych czy sentymentalnych ;)

Madonna i jej twórczość interesuje mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg, a z tego co widzę reszta forum podziela moje zdanie.
ALIEN, jeżeli chcesz mieć prywatny ołtarzyk Madonny, zbuduj sobie taki w pokoju i tam odprawiaj modły, a jeśli chcesz dzielić się swoją fascynacją z innymi załóż własną stronkę na ten temat, może przyciągnie Tobie podobnych ;]
Jeżeli temat miałby zostać, to usuńcie chociaż te zdjęcia, które ładują się parę minut i rozciągają forum. Raz, że niektórzy mają limit transferu, dwa, ładuje się to cholernie długo i jeszcze bardziej odstrasza od tego topicu.
Także Madonnie mówię NIE, ale reszcie tematów muzycznych zdecydowanie TAK ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-02-27, 13:15   

Suavek, zabawne że wspominasz o "przedłużaniu swojego wirtualnego co-nieco", bo jak zwykle stajesz okoniem do tego, co twierdzi cała reszta... ;)

No ale ok, skoro wszystko dla ludzi - jeśli ALIEN jeszcze dzisiaj pozbędzie się wszystkich niepotrzebnych zdjęć, które ważą nie-wiadomo-ile i zabierają tu niektórym cenne megabajty z transferu, temat zostaje. W przeciwnym razie sayonara. Już wczoraj pousuwałem linki do tych największych kobył, na które zresztą Devlock osobiście zwracał mu uwagę, ale jak widać tylko grochem o ścianę rzucił, więc niech autor tematu się cieszy, że byłem na tyle łaskaw ostrzeżenia nie wlepić.

PiK napisał/a:
Także Madonnie mówię NIE, ale reszcie tematów muzycznych zdecydowanie TAK ;]

Sprawiedliwie musi być, w końcu natura tamtych tematów jest podobna do natury tego. Jedyna różnica polega na tym, że tamtymi ktoś się interesuje, a na ten wszyscy leją z wysokości... Chyba. xD
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-02-27, 14:04   

MikeL, z tego co mówisz to mogę wywnioskować dwie rzeczy, oparte przysłowiami - "Jedzmy gówno, 300 miilardów much nie może się mylić" oraz "Są równi i równiejsi".

Jak już wspomniałem, forma to jedna rzecz, i tutaj bronić Aliena nie mam zamiaru gdyż sam ani nie będę tego czytał, ani nie jestem zwolennikiem takiej ilości obrazków. Niemniej jednak jeśli chodzi o treść, to idąc przedstawionym przez Ciebie tokiem rozumowania z forum powinny znikać wszelkie tematy, które nie cieszą się zainteresowaniem większości użytkowników - bo ci mają inne gusta. Rozumiem istotę sytuacji, ale wydaje mi się to trochę nie fair. Na tej samej zasadzie zniknąć z forum powinna połowa tematów - nikt nie pisze o anime to wywalcie cały dział. O Star Treku głównie ja napisałem parę postów - wywalcie temat. Battlestar Galactica? Też znikome zainteresowanie - do kosza. Chyba rozumiesz co chcę przez to powiedzieć? Są gusta i guściki, ale nie sądzę aby Madonna była na tyle trzeciorzędnym wykonawcą, że nie znajdzie się drugi fan czy miłośnik jej muzyki - prędzej czy później. Nie widzę tym samym przeciwwskazań do obecności tematu samego w sobie - nie będzie to pierwszy i nie ostatni takowy na forum z udziałem raptem jednego użytkownika. Jeśli chodzi natomiast o formę to inna sprawa i zgadzam się, że Alien powinien nieco zmodyfikować te swoje encyklopedyczne "wypociny" do bardziej przejrzystej i czytelnej formy.

Ogólnie rzecz biorąc, pragnę wymusić nieco bardziej obiektywne spojrzenie na sprawę, bo nie dość, że forum coraz bliżej do dyktatury i cenzury, gdzie istnienie tematu będzie zależało od widzimisię moderatora, to jeszcze jak gdyby nigdy nic co niektórzy pozwalają sobie na osobiste docinki i perfidne komentarze. Prędzej na to bym zwrócił uwagę niż mało popularną tematykę.
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2010-02-27, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2010-02-27, 14:34   

Suavek, jak pijesz konkretnie do mnie to mozesz spokojnie pociagnąć. PiK, idealnie napisał o co chodzi. W tamtych tematach ktoś choćby odrobinę pociagnął temat, a tu mamy pamiętnik Aliena który jak widać interesuje tylko jego. Ogarniasz coś takiego, że jest to temat dla autora? Ja ani razu nie powiedziałem, że na forum o SH mają być tematy o SH bo sam jestem osobą która niegdyś chyba najgłośniej krzyczała o tym, że wolę gadac o czym innym niż SH. O dziwo na innym forum gdzie Alien założył identyczny temat, nie aktualizuje go już od jakiegoś czasu. Za to ty Sławomirze jestes ostoją prawdy i jedynym uczciwym wojownikiem sprawiedliwości. Moje dogryzanie nie było chyba ani zbyt ostre, ani jak widać zbyt uciażiwe dla innych bo póki co jedynie moscipan się wzburzył. Podbudowywać ego sobie nie musze bo już jest wielkie jak hoho ;) Na błyskotliwe pomysły nie wpadam, one wpadaja na mnie. I zważ jeszcze na różnicę, 'przydługawy post o artyście' a a temat z kilkoma/kilkunastoma postami okraszonymi napieprzaniem zdjęciowym
_________________
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-02-27, 15:39   

Z usunięciem tematu wyjechałem, gdyż takie propozycje pojawiły się jeszcze zanim zainterweniowałem. Jak to ująłeś:
Suavek napisał/a:
wszystko jest dla ludzi

no właśnie - ludzie mówią, więc niech mają. I nie pierdziel zaraz, że tu jakaś dyktatura, bo nie powiedziałem, że bezkompromisowo Madonna leci do śmietnika, tylko zadałem proste pytanie, na które odpowiedzi miały zaważyć o dalszym losie tego ewidentnie już spamerskiego i offtopowego topicu.

Zatem krótko - jak do wieczora zdjęcia nie poznikają (albo nie zostaną zamienione na linki), to topic leci do kosza.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-02-27, 18:07   

PiK napisał/a:
Także Madonnie mówię NIE, ale reszcie tematów muzycznych zdecydowanie TAK ;]


No coś w tym jest.Dlaczego? Już wyjaśniam.Topici z resztą zespołów i gatunków muzycznych powstały dla rozpoczęcia rozmowy na dany temat.I odniosły skutek,ludzie w tamtych topicach rozmawiali i dzielili się opiniami.A taki topic z Madonną jest tylko po to żeby Alien mógł dla siebie pisać co zresztą sam powiedział.

Tak więc nie widzę powodu dla którego topic nie ma być usunięty\wywalony do kosza.
_________________

 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-02-27, 18:19   

Co tu się dzieje ! Typowe i polskie, gnoić wszystko co nie odpowiada naszym gustom itp. Trochę żal że dorośli ludzie zamiast ze swoimi żalami co do Madonny czy tych zdjęć napisać do mnie skarżą się innym. Powtarzam jeszcze raz się komuś nie podoba niech tu nawet nie wchodzi i będzie HAPPY . Macie zdjęcia w linkach, a i opinie się też tu pojawiają o artystce. Trochę tolerancji bo jak ktoś nie słucha Rocka , Heavy Metalu tylko muzykę Pop to już strasznie , trzeba usunąć temat o Madonnie a najlepiej samego Aliena zbanować bo jakiś inny jest ... zamiast się cieszyć że ktoś coś innego chce pokazać to nie bo po co :evil:

Żelazko: Z powodu narastającego offtopu i bezcelowej dyskusji zamykam temat na 5 dni.
///Edit: 5 dni minęło. Temat odblokowany.
///Edit: Z braku zainteresowania zamykam temat.
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group