Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Quizy o Silent Hill
Autor Wiadomość
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-16, 18:53   

Dla kobiety przyszycie skóry to jak przyszycie guzika, dla faceta niestety koszmar. Nie wiem czy już mówiłem, ale ten quiz jest jednym z najlepszych jakie widziałem :) pytania bardzo ciekawe, dobrze władasz angielskim. Liczę na to, że wkrótce zaszczycisz nas jeszcze jednym takim tworem :P
_________________
Last.Fm
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2010-01-17, 11:02   

Odpowiadałem szczerze:
Your Result: 50% chances of survining in creepy Silent Hill.
At the begining you'd be shocked and confused but eventually you'd arm yourself and fight or use your mind to trick enemies. You have 50% chacces of surviving! This is a damn good result.
 
 
 
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-17, 22:34   

Trivane napisał/a:
ten quiz jest jednym z najlepszych jakie widziałem
Dzięki :D

----------------------------------------------------------------------------------------
Na specjalne życzenie zamieszczam resztę swoich quizów. Nie związanych z SH. Osobiście za najlepszy, najciekawszy (odczucia subiektywne, związane z zainteresowaniami) uważam Ancient commander test. Fajnie się go robi jak po przeczytaniu pytania najpierw myślimy co byśmy zrobili, a potem patrzymy czy jest podobna odpowiedź z listy. A ten pierwszy umieszczony poniżej nawet tłumaczyłem na nasz język.

Rafal88022505435
Ancient commander test
Ultimate Badass Quiz

Tym razem aż tak bardzo nie dbałem o poprawność językową
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2010-01-20, 20:44   

Your Result: 30% to 50% chances of survival.


"Well, you do have some guts and this is quite good result. Probably you'd die anyway but not as fast as average human. You'd think of a strategy to stay alive for some time."

Przy czym tabelkę "50% chances of survining in creepy Silent Hill." miałem prawie pełną. Czas na rachunek sumienia:

Mam 16 lat i bardzo szybko biegam. Do broni białej jestem praktycznie urodzony, z bronią palną radzę sobie raczej nieźle (Brałem pod uwagę strzelanie z wiatrówki i fakt, że umiem nabić pistolet xd). Przy pistolsie zaznaczyłem, że strzelałem raz-dwa. Generalnie jednak wolę zwiewać, gdzie pieprz rośnie. Co do sytuacji w prawdziwym życiu - raz niedaleko opuszczonych chat, które są w lesie nieopodal mojego miasteczka, napadły mnie i mojego kuzyna dwa psy. Akurat mieliśmy wiatrówki, bo tam się chodzi "szczelać" xd W każdym razie, widząc dwa organiczne wory mięcha, psy rzuciły się na nas. Ja po oddaniu strzału, wziąłem nogi za pas xD

Dobra, mniejsza z tym xp Fakt faktem, że za przyjaciela czy matkę dałbym się pociąć, moja reakcja jest więc naturalna.

W stresowych sytuacjach radzę sobie raczej nieźle.

Dobra, tyle xd Quiz genialny xD
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-21, 21:18   

tumi1 napisał/a:

Mam 16 lat i bardzo szybko biegam.

Szybkość to jedno - liczy się jeszcze wytrzymałość. W rzeczywistości żaden człowiek nie byłby w stanie samym bieganiem uciec przed sporym psem.

tumi1 napisał/a:
Do broni białej jestem praktycznie urodzony,

Używasz jej w kuchni czy np. na polowaniach? Ile zwierząt (większych od komara) utłukłeś przy jej pomocy? :P

tumi1 napisał/a:
z bronią palną radzę sobie raczej nieźle (Brałem pod uwagę strzelanie z wiatrówki i fakt, że umiem nabić pistolet xd).

No tak, bo wiatrówka jest bronią palną :P Strzelałem z wiatrówki i dwurury - różnica diametralna ;D
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-21, 23:03   

Nazar napisał/a:
No tak, bo wiatrówka jest bronią palną :P Strzelałem z wiatrówki i dwurury - różnica diametralna ;D

To ma taką nazwę konkretną - odrzut. Nazar ma rację. Ja strzelałem i z wiatrówki i z karabinu sportowego. Różnica jest ogromna.

Ale z drugiej strony wiatrówka też daje jakieś doświadczenie. Kolba do ramienia, celowanie, ładowanie. Ktoś kto strzelął z wiatrówki szybko przyzwyczai się do przeciętnej broni palnej.
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-21, 23:21   

Cidus napisał/a:

Ale z drugiej strony wiatrówka też daje jakieś doświadczenie. Kolba do ramienia, celowanie, ładowanie. Ktoś kto strzelął z wiatrówki szybko przyzwyczai się do przeciętnej broni palnej.

Takie samo doświadczenie, jak jeżdżenie na rowerze i przesiadka na motocykl - i tak uczysz się 90% jazdy od nowa :)

Przy okazji rozmowy o odrzucie:
http://www.youtube.com/watch?v=CQJSZs-euZU
i
http://www.youtube.com/watch?v=dFJjaj7pXsA
;D
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2010-01-21, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-22, 23:21   

W rzeczy samej mocne. Widziałem gdzieś w sieci jak mężczyzna trzymał karabin jak zwykły pistolet nie przykładając kolby do ramienia w ogóle (o dociskaniu nie mówiąc...) Poprzez odrzut dostał kolbą prosto w szczękę i na tym się filmik skończył. Jak dla mnie nokaut pierwsza runda. Prosto w szczękę... Swoją drogą w SH mogliby zrobić tak, że bohater przy pierwszym strzale z karabinu traci nad nim kontrolę, byłoby realistycznie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodałem nowe pytanie. Chodzi o ugryzienie, pogryzienie przez zwierzę. Wpływa ono minimalnie, ale jest tam pułapka na kłamców którzy chcą uzyskać jak najlepszy wynik :)
W kafeterii odpowiedzi jest opcja pogryziony przez dinozaura. Wybranie jej w dużym stopniu obniża nam rezultat. Sądzę, że osoby które zaznaczą tę opcję kłamały i w pytaniu o umiejętności strzeleckie i o przewidywaną reakcję na drastyczne sceny. Ten wybór obniży takim wynik.
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
Ostatnio zmieniony przez Cidus 2010-01-28, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group