Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Własny wzór na koszulce
Autor Wiadomość
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-01-27, 19:28   Własny wzór na koszulce

Nie wiem do jakiego działu napisać to ,ale dobra...

Ostatnio myślę o własnej wzorze na koszulce.
Jednak nie ma w tym jakiegokolwiek doświadczenia ,nie wiem czy może spróbować coś samemu.
Czy kupić trochę za chore pieniądze i trochę w ciemno koszulkę którą się zrobiło wzór.
Zwłaszcza ,że mają ciekawe już gotowe wzory.
http://powielacz.pl/catal...roducts_id=4300
Bo są takie sklepy ,no i jak nie przepłacić.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-01-27, 19:33   

Mogę podać Ci link do kolesia na allegro, który robi kolorowe wzory na koszulce. Najważniejsze to to, żeby grafika była naprawdę duża i naprawdę dobrej jakości.
Cez napisał/a:
Czy kupić trochę za chore pieniądze i trochę w ciemno koszulkę którą się zrobiło wzór.

Nie takie chore, ja za swoją z Halo of the sunem dałem coś koło 50zł.
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-01-28, 11:07   

Bersek napisał/a:
coś koło 50zł.

W takim razie wiem ,że nie wiele przepłacam.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
owsik 
Cockroach



Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 20
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-12-29, 22:36   

Ja ostatnio korzystałam z tej firmy http://www.koszulka.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość zaprojektowania własnej koszulki (kolor, styl, nadruk itp.). Jeśli chcesz własny nadruk, np. własnoręcznie narysowany, to tutaj na którymś tam etapie projektowania wybierasz plik graficzny, który ma być umieszczony z przodu lub z tyłu koszulki. Możesz też zamieścisz tam tekst, wystarczy wpisać w odpowiednim polu. Ja za jedną koszulkę z własnym nadrukiem zapłaciłam chyba 39,99. Wybrałam wtedy logo Band Apart, moja koszulka była biała z czarnym logo, a dla kolegi wzięłam czarną z białym logo. Bardzo się ucieszył, bo oboje jesteśmy fanami Tarantino :razz: Teraz jak oboje założymy nasze koszulki i staniemy obok sibie to wyglądamy naprawdę ciekawie :?
_________________
Maurycy patrzył na nich i myślał: Jak to ludzie, znowu się kłócą. A mają się za panów stworzenia. Nie to co my, koty. My jesteśmy panami stworzenia. Czy ktoś kiedyś widział kota karmiącego człowieka? To niezbity dowód.
Ostatnio zmieniony przez owsik 2009-12-29, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2009-12-30, 01:12   

Jeśli ktos ma ochotę na nieskomplikowane logo na koszulce (napis, logo zespołu itp.) to służę pomocą. Koszulki ozdabiam własnoręcznie malując wzory specjalną farbą do materiału, do tego używam arsenału pędzli jakich dorobiłem się ostatnimi tygodniami ;)
W zależnosci od rozmiaru cena wacha się w okolicy 5 - 20 zł za robotę + cena ew. koszulki (możesz mi wysłać własną).
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-12-30, 11:51   

Na empik foto robią koszulki z dowolnym wzorem, lub zdjęciem, jakie im podeślecie za 23-25zł (nie pamitam już dokładnie). Jedną zamówiłem i całkiem fajnie wyszła, chociaż mam pewne wątpliwości co do tego, czy farba się utrzyma po kilku praniach. Jedynym mankamentem jest to, że drukują tylko na białych koszulkach.
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-01-02, 18:29   

W sumie ja sobie koszulki wtedy tej nie kupiłem .
Zrezygnowałem bo nie byłem pewny rozmiaru.

A tak może kiedyś.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2010-01-02, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group