Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2011-04-27, 23:38
Szukam
Autor Wiadomość
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-12-28, 01:52   Szukam

Szukam czegoś takiego:

<link usunięty - nieaktualny>

Będę wdzięczny za nazwy wykonawców tworzących muzykę w tym stylu. :)
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-12-30, 13:38   

Hmm... W sumie słuchając tego do głowy przychodzi mi tylko Massive Attack, a szczególnie ten kawałek http://pl.youtube.com/watch?v=fG8eQBSp9Ao . Może w jakiś sposób Ci to pomoże...
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-12-31, 01:01   

Możesz spróbować z Lamb i z Portishead, ale nie gwarantuję, że Ci podpasuje. Jeśli bez wokalu albo z rzadkim wokalem to polecam jeszcze Lights Out Asia i God Is An Astronaut. Jak sobie przypomnę coś więcej to dam znać.
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-12-31, 01:11   

Nie sprecyzowałem o co mi chodzi - najbardziej mi zależy na kobiecym wokalu, ale żeby był on taki... obojętny... jakby rapowała ;) , bo właśnie to mi się najbardziej podoba w utworze powyżej.

Aczkolwiek widzę, że Portishead jest warte większej uwagi.

EDIT:

Lights Out Asia i God Is An Astronaut też mi się zaczyna podobać :) , chociaż to jeszcze nie jest to czego szukam.
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2009-01-01, 17:08   

Jeśli chodzi o melancholijny, lekko rapujący wokal (niekoniecznie damski) to polecam Tricky'ego. Na początek ten kawałek http://pl.youtube.com/watch?v=nygbkvrHye4 A najlepiej cały album Maxinquayne. Tricky z Martiną Topley-Bird tworzą świetny duet.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2009-01-02, 01:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-01-04, 20:18   

Może Halou Ci się spodoba... Możesz też spróbować z samą Martiną Topley-Bird, bo wydała jakieś solowe albumy o trip-hopowym brzmieniu... Pati Yang i jej "Jaszczurka" może Ci się również spodobać - ma mroczny klimat, w wielu utworach Pati melodeklamuje, a nie śpiewa... Jej projekt FlykKiller też możesz obadać, nóż Ci się spodoba...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-02-07, 22:54   

..
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-11-24, 21:00   

Bez sensu jest zakładać nowy temat, bo przeca też szukam... Ktokolwiek wie cokolwiek na temat zespołu Suburban Lawns (chodzi mi o muzykę), będę niezmiernie wdzięczny, bom zakochany po uszy w tym kawałku...

Z góry dziękuję za pomoc!
_________________
My computer says no...

(cough)
Ostatnio zmieniony przez Doxepine 2009-11-24, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2009-11-24, 22:13   

Na tej stronce na pewno znajdziesz to, czego szukasz ;)
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-11-25, 00:09   

PiK napisał/a:
Na tej stronce na pewno znajdziesz to, czego szukasz ;)

:sweet:

Postawiłbym Ci tysiąc pińcet sto dziewińcet piw, ale się nie da... Przyjmij więc moje stukrotne podziękowania za pomoc w znalezieniu muzyki tej grupy! Niech Ci będą dzięki!!!
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group