Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2011-04-27, 23:50
Internet w patyku
Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-10-24, 13:11   Internet w patyku

Witajcie rodacy,
Jako, że mój dostawca internetu ostatnimi czasy, leci w przysłosowego pręta, szukam alternatywy. Czy ktoś tu moze doradzić coś z półki mobilnego internetu? Telefon mam w orange jeśli to cos pomoże ale wiem ze np play ma oferty także dla klientów bez telefonu w ich sieci. Niepokoją mnie limity, no bo wiadomo,, że jednak chce się naciagać stuffu, a i download pośredni ma znaczenie. Płacę obecnie 52 zł i bardzo chętnie nie przekraczał bym tego progu ale odrobinkę więcej chyba mnie nei zabije. Jeśli nie mobilny to co powiecie o dostawcach typu neo, chello czy inne? Totalnie w tym nie siedze no bo od poczatku, jade na tym samym kucyku. Ale mam dość przerw w dostawie, zarywania, blokowania portów itp więc sami rozumiecie. Przeglądam ofertę takiego neo i nie jest źle, nawet cenowo bym coś znalazł, ale kiedy rozmawiam ze znajomymi to już nie jest cudnie, no i ceny jak sie okazuje umowne sa...tak ze nie wiem, wam ufam i wiem, ze sa tu ludzie którzy jakieś pojęcie mają.
Z góry dzięki
_________________
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-10-24, 19:53   

Miałam ten z ery- jest tragedia, nie polecam NIKOMU. Plus oferuje większe możliwości, aczkolwiek takie np. 2 gb kosztują już ok 100zł miesięcznie, czyli skandal i zdzierstwo w biały dzień.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-10-24, 20:16   

Kumpel miał blue connect, płacił około 40 zł, ale miał limit 500mb na miesiąc, czyli badziewie.
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-10-24, 22:17   

Raqu, ja mam internet stacjonarny z Netii, która korzysta z łączy TPski.. Płacę 49 zł na miesiąc i dają mi za to 1 Mb/s. Nie znam się za bardzo na tych wszystkich parametrach i w ogóle, ale powiem Ci, że pliki ściągają się szybko i, jak do tej pory, nie było żadnych awarii. Przy podpisywaniu umowy musisz być przygotowany na opłatę aktywacyjną 99 zł oraz na zapłacenie za modem - tu masz do wyboru 2 opcje (albo zwykły za 29 zł albo bezprzewodowy za 129 zł), ale muszę powiedzieć, że wczoraj przyszła mi faktura, na której do zapłaty widniała kwota 100,30 zł :shock: . Poza tym, mają całodobową pomoc techniczną przez telefon. Dzwoniłem do nich chyba z 4 razy przy podpinaniu komputera do sieci i pomogli mi, choć problem tkwił w moim komputerze. Tak więc, ja sobie Netię chwalę, ale nie mam pojęcia, czy oferuje ona mobilny internet.

Miho napisał/a:
Miałam ten z ery- jest tragedia, nie polecam NIKOMU.

Ja również narzekam na tę porąbaną Erę. Od dwóch tygodni walczę z nimi o zwrot nienależnie pobranej opłaty za korzystanie z internetu przez telefon. Banda oszustów i tyle! :D
_________________
My computer says no...

(cough)
Ostatnio zmieniony przez Doxepine 2009-10-24, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-25, 21:55   

Nie bierz iPlusa, tyle z mojej strony. Jeżeli reszta jest gorsza, to zrezygnuj z netu, tylko nie pakuj się w ten badziew ;D
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-10-26, 10:57   

Nazar napisał/a:
Nie bierz iPlusa, tyle z mojej strony. Jeżeli reszta jest gorsza, to zrezygnuj z netu, tylko nie pakuj się w ten badziew ;D

No, ja teraz mam iplusa. Szału nie ma, przez te cholerne limity, ale co mogę powiedzieć, jest 2 razy lepszy od blueconnecta z ery. Ale jeżeli masz możliwość odpuszczenia sobie połączenie typu Era/Plus/Orange/Play (choć tego ostatniego nie znam), to jak najbardziej tę opcję polecam.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-26, 21:10   

Ja już nawet zwykły modem wolę od iPlusa :D
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group