Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Bersek - Wady nowych SH
Autor Wiadomość
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2009-04-20, 02:01   Bersek - Wady nowych SH

Podcast nr. 2:

Bersek - Wady nowych SH

Czas: 27:28
Rozmiar pliku: 25 MB

Linki:

Kod:
http://www.sendspace.com/file/5bk8xq


Kod:
http://devlock.wrzuta.pl/audio/8YSyVIO96a0/bersek_-_podcast_2


Kod:
http://rapidshare.com/files/223598814/Bersek_-_Podcast_2.mp3.html
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2009-04-27, 18:55   

Bardzo dobre. Subiektywne, od serca, bez zbędnych pierdół i obwijania w bawełnę pojechałeś ostro po ostatnim Silencie. Uśmiałem się przy podsumowaniu potworów - my chyba nigdy nie przestaniemy ciągnąć łacha z szanownego Krytykga xD

Także ten podkast z nożami jak najbardziej na miejscu!
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
Ostatnio zmieniony przez Światłocień 2009-04-27, 18:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moryc 
Cockroach



Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 96
Wysłany: 2009-09-09, 19:50   

co leci w 7:40? Od dawna szukam tytulu
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-09-09, 20:23   

Tears of...
 
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-10-14, 11:50   

Bersek mówiąc szczerze to nieźle pojechałeś i na początku się z tym nie zgadzałem pomyślałem,że przesadzasz,ale potem twoje argumentacje jakoś mnie przekonały .Ogólnie wszystko było ok tylko po co te przekleństwa? jak mamy pisać na poziomie to i przemawiajmy na poziomie i w zasadzie tylko to mi przeszkadzało.Nawet zachęciło mnie to abym ja sam stworzył coś podobnego tylko nie mam w domu mikrofonu;P.Ogólnie co do wad jakie wymieniłeś się zgadzam mnie też się nie podoba,że Konami olało graczy i oddali swoje dzieło ,bo tak to trzeba nazwać Amerykanom....Nie po to oni wkładali tyle wysiłku,aby ktoś to niszczył ,ale jak to trafnie powiedziałeś sami są sobie winni.Kiedyś pomyśle nad zrobieniem podobnego Podcastu obawiam się tylko,że mój trwałby więcej niż 30 minut,bo ja jak się rozgadam to ... ale w sumie między innymi o to chodzi bo 5 minutowe wstawki nie miały by sensu:)

Pozdrawiam ( świetny pomysł z tymi Podcastami)
Ostatnio zmieniony przez Statek 2009-10-14, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2009-10-14, 18:38   

Odsłuchałem i przyznam, że nawet nieźle Ci to wyszło, ale po kolei:

Od strony technicznej przyzwoicie. Masz dobry głos, muzyka w tle nie jest za głośna, a jakość nagrania jak najbardziej w porządku. Należy się także pochwała za dosyć płynne przedstawienie myśli. Nie wiem czy miałeś jakieś pomoce/notatki, ale sam bym raczej tak nie potrafił dłużej mówić, a przynajmniej więcej by było przerw i różnego rodzaju "yyy, eee".

Jeśli chodzi o samą opinię, to nie powiem wiele odnośnie Homecoming, gdyż zwyczajnie w niego nie grałem (przez beznadziejną konwersję powodującą cięcie się gry co parę sekund bez najmniejszego powodu). Jeśli chodzi o Origins, to w większości kwestii się zgadzam, ale ogółem szkoda, że skupiłeś się wyłącznie na wadach. Rozumiem, że takie było zamierzenie, ale na temat Origins mogłeś się trochę rozwinąć. Nie podobało mi się także zakończenie, które zaleciało lekkim fanboy'izmem, że się tak wysłowię. To, że tylko Japończycy mogą zrobić jedynego słusznego Silenta. Twoje zdanie, ale prawdę mówiąc niczym nie podparte. Wystarczy zresztą spojrzeć na serię Metal Gear, i wszelkie spinoffy nie robione bezpośrednio przez Kojimę. Odpowiadali za nie Japończycy, ale tak naprawdę jedynie pierwszy MG Acid jest moim zdaniem produkcją udaną - reszta to średniaki. Nie zdziwiłbym się, gdyby nowy Silent w wykonaniu Japońców wcale nie prezentował wyższego poziomu niż twory Amerykanów. Ty to tak przedstawiasz, jakby skośnoocy byli jakimiś bogami w tym momencie.

Aha, Statek już o tym wspomniał, ale mnie także nie podobały się okazyjne przekleństwa. Mówisz racjonalnie i sensownie, ale te okazyjne bluzgi psują wizerunek całości dość mocno.

Ogółem jednak dobra robota. W wolnej chwili przesłucham także pozostałe twory forumowiczów, na razie tylko Twój i filmik MikeLa widziałem.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-10-14, 20:32   

Dziękuję za te opinie, bardzo cenię sobie wasze zdanie i potraktuję je jako wskazówki na przyszłość.

Suavek napisał/a:
nie podobało mi się także zakończenie, które zaleciało lekkim fanboy'izmem, że się tak wysłowię. To, że tylko Japończycy mogą zrobić jedynego słusznego Silenta. Twoje zdanie, ale prawdę mówiąc niczym nie podparte. Wystarczy zresztą spojrzeć na serię Metal Gear, i wszelkie spinoffy nie robione bezpośrednio przez Kojimę.


Żeby nie było niejasności, ja mówiłem tylko i wyłącznie o serii SH i w tym przypadku uważam, że moje zdanie jest poparte twardymi dowodami, wystarczy spojrzeć na Homecuminga xD

Co do przekleństw to po raz kolejny biję się w pierś i przyznaję, że nie wniosły one nic dobrego do tego nagrania.

Suavek napisał/a:
Ogółem jednak dobra robota. W wolnej chwili przesłucham także pozostałe twory forumowiczów, na razie tylko Twój i filmik MikeLa widziałem.


Prawdę mówiąc to wstyd mi za tego potworka i moim zdaniem daleko mu od "dobrej roboty", dlatego też rzuć okiem na mój drugi podcast bo jestem bardzo ciekaw jak Ci się spodoba. Dodam tylko, że ogólnie uchodzi on za znacznie lepszy niż ten ;D
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-10-14, 20:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group