Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak cie widza
Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-08-17, 00:17   Jak cie widza

Witam,odrazu zaznaczam ze temat TOTALNIE ściagnąłem z innego 4um :)
W zabawie chodzi mniej więcej o to zeby napisać nick, i jak sobie tą osobę wyobrażamy/wyobrażaliśmy ...oczywiscie nie po fotach bo to nie ma sensu ale jaki obraz rysował nam się w głowie zanim zobaczylismy foty.
Zacznę:
SZAMETU : dla mnie zawsze był to gość w koszuli (błękit) i krawacie, krótko scięte czarne włosy, gosć na ciedzień ma swoją 'kostkę' w jakiejś firmie a wieczorami odwala ze znajomymi akcje w pubach itp.
DEVLOCK : fryzurka EMO, cichy głowa ku dołowi, ale wiecznie uśmiechniety
R4Z : wzrost nie mam pojęcie, chudzina w okularach , krótkich włosach i sweterku :)

more to come :) a wy jak myślicie? jak sobie wyobrażacie ludzie zforum?
_________________
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-17, 00:38   

PLAZI:Wyobrażałem go sobie jako nastolatka w szerokich spodniach + jakiś irokez na głowie. :D
Raziel:Facet ubrany na czarno,poważny,nie rozmawiający z nikim. :)
Devlock:Osoba w moim wieku,wysoka i dużej postury. :)
Bloo:Myślałem że będzie ubrany w jakiś dres czy coś. :D
_________________

 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-08-17, 03:25   

Suavek - Wyobrażam go sobie dokładnie tak samo jak Dev, tylko to "rzadko" zamienił bym na "często"

Zaratul - Jak na zdjęciu, tylko bardzej pulchna twarzyczka i okulary ;)

Carmash - Jak mojego Ojca tylko, że bez zmarszczek...Czyli jak na zdjęciu :lol:

Crazy Mara - Tak samo jak Dev.

Plazi - Jak Yagami Light ;>

MZet - Dokładnie jak na zdjęciu.

Bloo - Jak na zdjęciu, tylko większej postury.

Mike - L - Dokładnie jak bloo na zdjęciu :lol:

Raziel - Włosy krótkie czarne, Umięśniony i "Modnie" ubrany.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-08-17, 13:37   

plazi napisał/a:
Raziel - Włosy krótkie czarne, Umięśniony i "Modnie" ubrany.

chodzi o R4Z'a?? no to cholera ja nie wiem jakie forum czytamy :P ja go miałem za chodzacy patyk :P
Devlock napisał/a:
Raq - Czarne długie włosy + długa broda, ponure spojrzenie. Ubiera się na czarno, a nad głową ma czarną burzową chmu... dobra starczy.
haha czemu mnei zawsze każdy ma za jakiegos pogromce potworów z filmu o trolach skrzatach itp :P jak jakis czarny rycerz xD hehe swoją drogą to ciekawe :P nie mam nawet czarnych spodni :P
_________________
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-08-17, 14:46   

Mnie nikt sobie nie wyobrażał ? ;]

U mnie to wyglądało tak:

Puty - Krótkowłosy, elegancki szatyn, rozgadany cwaniaczek i podrywacz :P
Devlock - Niewysoki, drobny, nażelowany blondyn, ubierający się na sportowo
Raq - Długie, kręcone, ciemne włosy,(może nawet dready) spory zarost. Ogólnie typ wiecznie zbakanego, uśmiechniętego rastamana lub koleś pokroju Serja Tankiana
Carmash - Długie, blond włosy, szczupły, trochę podobny do Raqa, tyle, że bez zarostu ;]
Cez - Okrągła, pyzata twarz, okulary, rozczochrane włosy i psychopatyczny uśmiech. Ogólnie typ szalonego naukowca.
_Music - Niewysoki, tęgawy, (może w okularach) belferski typ ;]
Suavek - Dość krótkie kruczoczarne włosy, chudy, wysoki i przygarbiony. Ubiera się na czarno.
Bersek - Łysy nastolatek w dresie ;]
plazi - Niewysoki, włosy ciemny blond. Ubrany w najbardziej markowe, kolorowe, sportowe ciuchy.
MZet - Długie blond włosy spięte w kucyk, okulary. Bardzo poważny wyraz twarzy
bloo - typ intelektualisty, profesorkowata, pociągła twarz. Niewysoki, włosy ścięte na jeżyka
R4Zi3L - Nadwaga, trądzik na twarzy, nieśmiały i małomówny.
Crazy Mara - Kolorowa nastolatka, nie stroniąca od różowego koloru
Miho - od razu dała fotkę, więc nie było czego wyobrażać, chociaż gdybym miał zgadywać to raczej kojarzyły mi się ciemne długie, proste włosy.
Mike - L - Modnie ubrany, elegancki, opalony. Przyklejony ironiczny uśmieszek.
Zaratul - Średni wzrost, bródka, jeansy i czarny t-shirt z motywem z jakiejś gry.
Pyramid Head - Krótkie, lekko kręcone, ciemne włosy. Często chodzi we flanelowych koszulach ;]

Jeśli kogoś uraziłem to sorry, nie było to moją intencją.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-08-17, 14:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-08-17, 15:27   

PiK: Wysoki, szczupły, średnie potargane kruczoczarne włosy. Taki inteligent w ząbek czesany xD
Dev: Kasztanowobrązowe włosy gładko ułożone na głowie, reszta- typowy nastolatek. xD
plazi: Kurdupel, blondynek, z ciemnymi oczami i nieznikającym głupkowatym uśmieszkiem. Małe ale wyjątkowo ruchliwe :razz:
Teufel: Dłuuuuuugie proste ciemne blond włosy, piwne oczy, nie za chuda i nie za gruba
Raziel: Chudy, w okularach z ciemnymi krótkimi włosami.
Robak: Typowy metal xD Dłuuuuugie czarne hery, kilkudniowy zarost, koszulka Behemotha itd. (po części na pewno przez awatar, który prawie zawsze nasuwa jakieś wyobrażenie o osobie)
Suavek: Rudobrązowe włosy ułożone we fryz a'la wkurwiony szopen. Do tego golf narzucony na T-shirt, dżinsy i stos słowników na biurku koło monitora :razz:
Szametu: Nie byłem w stanie. Człowiek zagadka zarówno dla mnie jak i mojej wyobraźni 8-)
Puty: Chudy w grubych szkłach i spranym czerwonym T-shircie
PH: Wysoki blondyn. Reszta casual (tylko pokój z którego pisze mhhhhhoczny).
bloo: Krótkie czarne włosy, koścista twarz, nieodłączny czarny T-shirt i skośne oczęta (to ostatnie to dżołk :grin2: )
Raq: Idealnie z moimi wyobrażenia za czasów gdy miał jakąś dziwną brodatą twarz na awku. Czarne kręcone włosy ale mimo to sympatyczny xD

Oczywiście z góry przepraszam za moją zrytą wyobraźnię
Oj czuje że niedługo ktoś się tu poczuje urażony w tym temacie :lol:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
Ostatnio zmieniony przez Światłocień 2008-08-17, 15:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 16:02   

Nie znam wielu ludzi z forum. Nie będę też opisywał tych, których wyraźnie kojarzę ze zdjęć, gdyż tych nawet nie widziałem sensu sobie wyobrażać.

Devlock - Mocno sugestywna była częsta obecność Jamesa na avatarze. Ogólnie wyobrażałem go sobie jako w miarę naturalnego gościa przeciętnej budowy, z krótkimi blond włosami i grzywką postawioną do góry na żel.
Zaratul - Gość normalnej budowy, z bródką i krótkimi czarnymi włosami, jednak o lekkiej postawie komputerowego nerda ;>.
Raq - Typowy metalowiec z bródką. I chyba szczególnie się nie myliłem ;>.
Carmash - Nie wiem czemu, ale z początku go myliłem z Raq'iem, pewnie dlatego, że obaj zieloni. Tym samym też myślałem, że taki metalowiec ;>.
plazi - Niski, chudy, przygarbiony, z włosami na jeżyka, przesadnie energiczny.
Raziel - Normalna budowa, ale stylistyka na typowego, przygarbionego emo w okularach.
Cez - Określenie "szalony naukowiec" bardzo pasuje do tego co sobie wyobrażałem.
Bersek - Tradycyjna budowa, czarne krótkie włosy, postawione na żel. Avatar z Max Payne też był dość sugestywny ogólnie.

Pozostałych albo nie kojarzę wystarczająco dobrze, albo pamiętam ze zdjęć.

A i aby wyprowadzić co niektórych z błędu - mam długie, jasne włosy i noszę okulary ;>.
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-08-17, 16:32   

PiK napisał/a:
Niewysoki

Światłocień napisał/a:
Kurdupel

Suavek napisał/a:
Niski

:lol: Jestem długi jak topola a wy mnie tu od kurdupli xD

Cez - http://www.natch.net/misc/0407/DEXTER.gif
Szametu - http://image.guardian.co....anpsycho460.jpg
Bersek - Brunet, krótkie włosy, Nie gruby, nie chudy, w szerokich spodniach w jakiejś białej koszulce, rzadko się uśmiecha.
Raq - Jo-Jo.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-08-17, 16:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-08-17, 19:36   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-24, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-08-17, 20:31   

hehe ciekawie się to czyta prawda :D
I ciekawe ze mnei każdy prawie podciąga pod Car'a (a lbo jego pode mnie hehe)
Ja PIK'a wyobrażałem sobie mniej więcej jak bloo, tyle ze z jointem albo własnie nieodłączną faja :D
bloo : wzrostu około 180-185 cm, ciemne włosy normalnej długosci, lekko szarpniete, uśmiechniety ale konkretny i 'twardy'
Światłocień : cięzko mi coś powiedzieć bo jkakos kojaże go totalnie z fotą ale jeśli o zachowanie to dla mnei zawsze taki Matek w lekkim wydaniu :D
PiK napisał/a:
uśmiechniętego rastamana lub koleś pokroju Serja Tankiana
dziekuję :D
bloo napisał/a:
Kojarzył mi się z Vincem z Pulp Fiction
HOHO! nieźle :D takiego komplementu jeszcze nei zebrałem hehe.
CARMASH : mi się kojażył (też ciezko spomniec bo niedługo po tym jak się poznalismy miałem juz jakąś fotę) z gosciem hmmm...napewno pokręconym z wieczna michą bananów na psychu :D nie miałem (chyba) konkretnych wyobrażeń ale napewno miałem go za sympatycznego gościa z konkretną głową (to po tym jak napisał do mnie na gg bo wcześniej goscia nie kojazyłem nawet xD)
_________________
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-08-19, 23:47   

Raq: Długie czarne włosy, czarna koszulka, bojówki i ogólny mrok XD
Gordon Commodore: hmm, może przytocze cytat pewnej osoby "wiecznie spocony niewyzyty seksualnie cpun" XD A tak ogólnie to pewnie jakiś taki full trve hippis... xP
Jo-Jo: Hmmm, glany, bojówki, zło mrok i tak dalej XD
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-08-20, 10:21   

PiK - Człowiek z dobrym komiksem w ręku, lekko ostrzyżony na wzór Quentina Tarantino, z koszulką, na której wyprasowane jest zdjęcie tejże persony.
Raq - Niczym pierwszy człon pewnych, puszystych serków, ale z dodatkiem zwrotu "nie wiadomo" ;) Perwers, ulubieniec Hysza, metal :D
Puty - Mały, niepozorny koleżka z czapką bejsbolówką na małej, krótko ostrzyżonej główce :D
Dev - Wychudzony blondyn z włosami ściętymi na tzw. pieczarkę xD
Mzet - Wysoki, wiecznie uśmiechnięty, wiedzący czego chce od życia koleżka :D Poza pierwszą cechą, właśnie taki okazał się na mikro-zlocie :)
Iron Savior - Terminator. Człowiek iście bezwzględny, lekki nerwus xD
bloo - Inteligentny skurczybyk z przyspawanym do klatki piersiowej aparatem fotograficznym.
Carmash - Moderator xD
_________________

Ostatnio zmieniony przez Carmash 2008-08-20, 10:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-08-20, 12:04   

Dev - odkąd pamiętam kojarzyłem go sobie z James'em z SH2. Chudy, średniego wzrostu, długie włosy i łagodne rysy twarzy.
Raq - ten to był dla mnie totalny mrok. Długie włosy, ubrany na czarno, ale za to spoko koleś i ''do pogadania'' tylko trochę chaotyczny. ;P
Undertaker - nie wiem dlaczego, ale zawsze był dla mnie o wiele starszy i dojrzalszy a dopiero jakiś czas potem zauważyłem, że ma 15 lat :p Ale tak to zwykle kojarzył mi się z kimś dobrze przystrzyżonym i z mhrocznymi rysami twarzy.

Carmash napisał/a:
Iron Savior - Terminator. Człowiek iście bezwzględny, lekki nerwus xD


Co racja to racja ;>

Suavek - z nim to zawsze miałem problem aby go sobie wyobrazić. Wydawał mi się szczupłym, długowłosym kolesiem, który nie mięśniami a gadką pokonałby niejednego człeka. Dużo czasu spędzający przy kompie. Z początku myślałem, że to jakiś informatyk bo w wizytach na TC był normalnie nie do pokonania. :razz:
PiK - inteligentny koleś jednak zadziorny jeśli coś mu się nie spodoba. Miewający własne zdanie na wiele tematów i nie dający sobie ''w kasze dmuchać''.
Carmash - przykro mi, ale jak cholera kojarzyłeś mi się z Raq'iem. :roll: Byłeś w moich wyobrażeniach tak samo mhroczny jak on jednak mniej roztrzepany i bardziej, że tak powiem ''ułożony''. ;)
bloo - hmm... Zawsze sądziłem, że jest przystojniakiem, w którym niejedna panna by się zakochała i, że jest uzdolniony artystycznie - nie tylko w zdjęciach. Natura to taka trochę pod romantyka mi podchodziła chyba choć dokładnie nie pamiętam ;>
plazi - kojarzył mi się z typowym dzieciakiem, który dużo czasu spędza przy kompie i ogółem w jego życiu panuje total-spontan-luz.
Pyarmid Head - po kilku rozmowach wydawał mi się bardzo fajnym kolesiem. Taki Wujek Dobra Rada z którym można o wszystkim pogadać i który twardo stąpa po ziemi nie dając życiu sobą pomiatać na prawo i lewo.

A mnie sobie nie wyobrażacie i bardzo dobrze ;p

Devlock napisał/a:
Bobek - Mały, chudy, krótkie włosy (brunet), często się z czegoś śmieje.


Za dużo Muminków, za dużo ;>
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-08-20, 12:16   

Coś mi tam świta Dev, chociaż nie wiem dokładnie gdzie. ;>
Taa, a po avatarze dawałeś mi jeszcze więcej wiosen niż mam xD
Ja w ogóle jakiś taki jestem.. dziwny ;>

A u Ciebie pamiętam też, że nigdy nie mogłem z wiekiem trafić. Na pewno nie dałbym Ci 18-20 lat ;>
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-08-22, 13:40   

huh...
PiK- myślałam że jest wielki, przypakowany i łysy x]. chyba przez swój pierwszy avatar, z Marvem z Sin City.
Szametu- z głosu kojarzył mi się z kimś bardzo wysokim, dobrze zbudowanym, o krótkich, lekko lokowanych, jasnobrązowych włosach oraz mocno zarysowanej szczęce.
Dev- dopóki z nim nie porozmawiałam na gg, myślałam, że jest metalem.
R4Z- człowiek-zagadka. Nie potrafiłam go sobie nawet wyobrazic ;D .
Car- wysoki, szczupły, blady, o pociągłej twarzy, długowłosy... A tu się okazało, że jednak chico latino xD.
Teufel- czarnowłosa gothka.

na razie tyle.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-08-22, 18:27   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 18:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Cheryl Mason 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Pułtusk
Wysłany: 2008-08-27, 11:20   

No więc to będzie tak:

Raq: Brązowe dredy, czerwony T-Shirt z napisem "METAL", czerwone dresy pasujące do bluzki i czarne trampki. Wesoły.
Bloo: oklapnięte blond włosy, biały komplet dresów, białe adidasy, głupkowaty uśmiech od ucha do ucha i prostokątne okulary w czarnej oprawce.
Devlock: Blondyn o ciemnej karnacji, ciemna, dżinsowa kurtka, ciemne dżinsy i czarne adidasy.
Zaratul: Czarne, roztrzepane włosy, wysoki, brązowa kurtka, a pod nią niebieski T-Shirt i brązowe, skórzane spodnie.
R4ZI3L: Czarne włosy, strasznie jasna karnacja, biała bluzka na długi rękaw i niebieskie dżinsy.
Ostatnio zmieniony przez Cheryl Mason 2008-08-27, 11:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-09-14, 12:46   

Co za przedziwny temat.
Jako że niewiele zostało dla wyobraźni jeśli chodzi o image innych, to chyba nie ma sensu potwierdzać faktów.
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-08-10, 05:21   

Ciekawy temat, aż głupio mi że go niewyśledziłem wcześniej ^^"

Devlock: Niskiego wzrostu, ciemne blond włosy średniej długości, człowiek lubiący słuchać innych, małomówny i bardzo spostrzegawczy.
Bersek: Człowiek zbudowany, dbający o kondycję, siłownia, pewny siebie, troszkę agresywny, lubiący często pić oraz często wdający się w bójki xD, ubiera się w jeansy nie za ciasne nie za szerokie, koszulka/bluza takiego samego rozmiaru.
Zaratul: Wysokiego wzrostu, ciemne włosy, szczupły przystojny, ladies' men :lol: , miły do rozmowy oraz dowcipny.
StuntmanMikeL: Grupszej kości, wysoki, długie włosy, szatyn, łatwo uległy, silny, rozmowny, dusza towarzystwa :D
Doxepine: Średniego wzrostu, ciemne krótkie włosy, zdecydowany, leniwy, cwaniak xD, osoba, ktróra zawsze znajdzie wyjście z problemu.
Miho: Trudno powiedzieć bo awatar był ze zdjęciem od początku :) . Jakby tak wizualizować sobie to; ciemne włosy do ramion, dowcipna i rozrywkowa, zdecydowana, nie lubi ludzi z długimi jęzorami xP
Raq: Punk, glany, długie ciemne włosy, skóra, spodnie marchewy, gadatliwy, lubi pograć w zielone :lol: , troszkę przymulony i uśmiechnięty.
Plazi: Niskiego wzrostu, krótkie włosy (3cm), ADHD, dusza towarzystwa, lubi wypić, dużo mówi, bardzo lubiany przez innych, dowcipny, roztrzepany xD, zawsze się spóźnia na coś :D
Wendigo: Spokojny, trochę egoista, leniwy, łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, ma powodzenie u dziewczyn, średniego wzrostu, krótkie ciemne blond włosy.
Carmash: Metalowiec, skóra, glany, ćwieki w brwi, dużo kolczyków w uchu, poważny, lubiący palić dużo, skryty, ostrożny co mówi.
Cez: Fryzura neo, poniosły, bardzo inteligentny, zawsze czujący spisek w powietrzu, średniego wzrostu.
Music: Średniego wzrostu, lubi się ubierać w koszule i jeansy, spokojny, trzymający ludzi na dystans, małomówny, często rozśmiesza grono przyjaciół z nienacka jakąś dobrze wyrafirowaną krótką gadką, przyjacielski.
Jo-Jo: Lubi wypić i zapalić, wysoki, szczupły, krótkie włosy, nie mówi dużo, ale za to z sensem, skryty.
PiK: Potrafi z każdej nie miłej systuacji zrobić żart, który powali każdego ze śmiechu :D , dowcipny, wysoki, ciemne włosy, umięśniony.
Nazar: Tak samo jak Zar, ladies' men :lol: , krótkie blond włosy, wysoki, dowcipny.
MZet/ Em Zdechł: Wysoki, zdecydowany, silny, tak jakby uprawiał jakieś sztuki walki xD, krótkie włosy.

Jakbym kogoś uraził to przepraszam :)
_________________
:



 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-08-10, 07:56   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-30, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-08-10, 12:52   

Heh, widze, że też tu wpisu nie mam. Teraz to już trochę po ptokach, bo większość populacji forum już zdążyłem bliżej poznać i mieć koszmary po zobaczeniu ich facjat ( xD ) i trochę tak jakby pozapominałem te pierwsze wrażenia, po tym jak wbiłem się tu z butami. No ale postaram się wygrzebać te stare wspomnienia. Zacznijmy od adminów... xD

Devlock - Pamiętam, że już na samym początku zarobiłem od niego warna, czym nieźle mnie wkurzył, no ale jak widać trochę się zmieniło xD Z racji tego, ze wtedy miał avatar z jakims bujnogrzywym bohaterem z jakiegoś anime, to wyobraziłem go sobie jako takiego długowłosego skatepanka, wiecznie ubrany na ciemno, schludnie, czysto, jakies akcesoria typu łańcuszek na szyi i jakiś zegarek na ręku. Co do charakteru to dłuuuuuuugo nie mogłem sobie wyobrazic jaki jest Dev, pewnie przez to, że rzadko kiedy cokolwiek rzeknie, bardziej taki cichy i zamkniety w sobie się wydawał. Właściwie dopóki go nie poznałem "osobiście" to tak go widziałem.

Bersek - Też pamiętam na początku jak byłem na forum, to miał jakiegoś avka z anime. Wyobraziłem go sobie jako takiego świerzo upieczonego licealistę, wiecznie mającego coś do powiedzenia, lubiącego się wymądrzać. Z wyglądu to tak raczej typowo, włosy krótkie, acz bez przesady, powiedzmy, że tak trochę się już czochrające, jakaś koszula ze sklepu dla młodzieży, blue jeansy. Szczupły i wysoki. Pamiętam, że na początku też mieliśmy problemy z dogadaniem, parę razy docinał mi tekstami "to już było" jak cos tam zapodałem na forum etc. Generalnie wolałem go unikać. No ale któregoś razu jak do niego napisałem to książkę niemal napisaliśmy i tak to się zaczęło xD

Raq - No tutaj to chyba nik się nie zdziwi jak napiszę, ze od wejścia skojarzył mi się z duszą towarzystwa, szaleńcem, który wiecznie lubi dowcipkować, ale jednocześnie bardzo wporządku z niego chłop i ma łeb na karku. :D Z wyglądu sobie go nie wyobrażałem, ale jak zobaczyłem jakieś foty to raczej nie byłem zaskoczony jego wyglądem xD

Miho - Ciężka sprawa, bo pamiętam na początku mieliśmy nieprzyjemność poznać się od tej gorszej strony, ale pierwsze co mnie urzekło to te zdjęcia... xD Po tym starciu na początku przez długi czas jej unikałem, ale potem się zgadaliśmy i okazało się, że nie tylko zdjęciami potrafi przykuć uwagę, ale także bogatą osobowością. Poza tym zjednało nas wspólne uwielbienie do Quentina Tarantino, czego byliście już świadkami, kiedy Wściekłe Psy zrobiły skok na forum xD

MZet - jego to sobie skojarzyłem z takim ZOMOwcem, nie wiem w sumie czemu xD Później trochę się to wyobrażenie zmieniło na "studenta starszej daty", czyli gargantuicznego wzrostu metalowca/pancura z wiecznie nieogoloną, acz cwaniacko uśmiechniętą facjatą, podkrążonymi oczami i ogólnym wyrazie twarzy mówiącym: "piję na śniadanie" xD Osobnik mieszkający na kawalerce wyposażonej w stylowe meble klasy "PRL" - jasne, drewniane, lakierowane mebelki pamiętające czasy komuny, OFC bez dywanu, ani żadnego sprzętu elektronicznego w zasięgu, może poza radyjkiem na półce, obowiązkowa gitara akustyczna w kącie. Ot taka meta w sam raz do picia w weekendy xD Z charakteru nie miałem zbytnio o nim wyobrażenia, dopóki sam go nie poznałem.

Cez - Tu za wiele nie powiem, bo do dzisiaj tak do końca go nie zdążyłem poznać, ale wystarczy jak powiem, że już od samego początku zauważyłem jego "nietypowość". Mianowicie wiecznie prawi mongolskie teorie, nigdy tak do końca nie wiem o co mu chodzi, ot jak to ujął ktoś wcześniej "szalony naukowiec". Spodobało mi się u niego zamiłowanie do starych gier, ale z racji tego, ze ciężko się z nim dogadać, poprzestałem na oglądaniu jego filmików z tych gier xD

Resztę osób w sumie pozapominałem jak ich sobie wyobrażałem. a może nigdy sobie ich nie wyobraziłem? W każdym razie jakbym Was wtedy nie widział, teraz to wyobrażenie się napewno zmieniło, kiedy poznałem bliżej. :)
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2009-08-10, 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-08-10, 13:20   

StuntmanMikeL napisał/a:
Tu za wiele nie powiem, bo do dzisiaj tak do końca go

Luz Mike.
Jakieś parę mięch temu się gryźliśmy ,ale trzymania jakiś obrażeń o drobiazgi i świat internetu to nie jest dobre połączenie.
Zwłaszcza ,że karmienie swojego ego w ten sposób to czysta iluzja.
Człowiek może udowodnić ,że jest zaj**isty na wiele różnych normalnych sposobów.

W sumie z całego forum jestem największym outsider-em.
Nie gada z wami na chata-ch itp.
Ale mimo to zawsze tu wracam.
Nie powiem ,że chciałem odejść z forum.A czasami nawet mi było wszystko jedno i chciałem to zrobić z hukiem.

Te forum przyciąga specyficznych ludzi i to mi się podoba.
Skład forum trochę się zmienia ,ale jednak chce tu być.

Pod szkole się w technologiach informatycznych i może coś zrobię dla forum.
Ale teraz wakacje i może to nigdy nie nastąpi. ^^"

W sumie jakby miał określić was.To powiedziałbym ,że jesteście dość życiowymi i dojrzałymi osobami.
Ja jeszcze taki nie jestem.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group