Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-09-02, 16:43
Nowy layout forum

Czy jesteś za tym aby powstał nowy layout forum?
tak
95%
 95%  [ 21 ]
nie
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-07-02, 23:27   Nowy layout forum

Stworzyłem tą ankietę ponieważ chciałbym aby powstał nowy layout ponieważ unholydark jest dostosowany do rozdzielczości 800 na 600 co na większych monitorach wygląda tak że forum masz tylko na pół ekranu.
Co do subblack wytrzymałem z nim całe 5 minut,wygląda ohydnie. :)

Chciałbym żeby w nowym layoucie się znalazło:

-wielkość forum automatycznie dostosowująca się do rozdzielczości(zajmująca cały ekran a nie tylko część)
-wklejane obrazki i sygnaturki pełnych rozmiarów(nie zmniejszające się po wklejeniu)
-tag "spoiler"(czyli gdy piszesz posta zaznaczając tekst i naciskając przycisk spoiler automatycznie chowa ten tekst i jest on możliwy do zobaczenia poprzez kliknięcie na niego)

Co o tym myślicie?Chcielibyście mieć taki layout z takimi zmianami?
_________________

 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-07-02, 23:34   

Zaratul napisał/a:
Co o tym myślicie?Chcielibyście mieć taki layout z takimi zmianami?

Tak, co więcej chciałbym, żeby nie było tych prymitywnych, gradientowych boków, a raczej jakaś dobra grafika lub całkowity ich brak, najlepiej całkowicie je przebudować :D . W ogóle temu forum przydałoby się trochę świeżości.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-07-02, 23:45   

mi pasi jak jest ale nie powiem nie nowym pomysłom (np opcja spoiler na innych forach znakomicie się sprawuje i jest naprawdę pomocna.
Ale odrazu mówie ze chciał bym zeby była możliwość wyboru
_________________
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-07-02, 23:45   

Nowy layout może być :) , tylko tyle żeby została opcja aby można było wybrać stary unholydark. Za tagiem spoiler jestem za jak najbardziej. Przyniesie to korzyści zwłaszcza nowym userom na forum. Ciekawe tylko kto by opracował nowy layout. I jak by miał on wyglądać :) .

Ber napisał/a:
W ogóle temu forum przydałoby się trochę świeżości.



Tylko zostawcie stary layout i wygląd forum dla konserwatystów :lol:
_________________
:



 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-07-02, 23:50   

Raq napisał/a:
Ale odrazu mówie ze chciał bym zeby była możliwość wyboru
zelazko napisał/a:
Tylko zostawcie stary layout i wygląd forum dla konserwatystów :lol:


Nikt nie powiedział że stare layouty znikną.Wchodzi się w ustawienia profilu i wybiera się jaki chce się mieć wygląd forum.Przecież to już jest dawno w waszych profilach. :)
_________________

 
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2009-07-03, 00:27   

Niestety jestem przeciw. Forum jest do czytania, masa grafiki i bajerów odciąga wzrok od tekstu. Poza tym nigdy nie zwraca się uwagi na posiadaczy starszych komputerów, na których przeładowane dodatkami fora chodzą gorzej niż kilkumegowe profile na myspace :grin2:
Cytat:
-wklejane obrazki i sygnaturki pełnych rozmiarów(nie zmniejszające się po wklejeniu)

to jest akurat słaby pomysł bo po tym zawsze się ramki strasznie rozchodzą
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2009-07-03, 02:00   

Nie było mowy o żadnych sygnaturkach zachowujących oryginalne proporcje na forum. Czyżbyś Zar chciał wstawić do podpisu grafikę o wielkości 800x200? ;) Limit to limit - nie można wstawić obrazku o większych wymiarach niż te podane w regulaminie, które i tak wystarczają, by przyozdobić profil i jednocześnie nie robić z niego choinki. Poza tym tylko obrazki wrzucane bezpośrednio na serwer zachowują swoje proporcje - te z zewnętrznych serwerów są zmniejszane i nie wiem nawet czy da się to jakoś obejść.

Co do tagów spoilerowych, to nie ma problemu. Tło też się może jakieś doda, ale to już zależy czy będzie pasowało do nowego stylu. Mnie też się nie podoba ten obecny gradient - już wolałbym czerń absolutną. ;)
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-07-03, 02:26   

Devlock napisał/a:
Czyżbyś Zar chciał wstawić do podpisu grafikę o wielkości 800x200?


Nie. :) Chodziło mi bardziej o szerokość sygnaturek.Dla przykładu powiem że ta szeroka sygnaturka xfire`a ma trochę zmniejszoną szerokość.Dlatego używam węższej sygnaturki Xa. :)

Rooster napisał/a:
Forum jest do czytania, masa grafiki i bajerów odciąga wzrok od tekstu.


To że będzie nowy layout nie oznacza to że będzie mieć większe wymaganie sprzętowe.

Rooster napisał/a:
Poza tym nigdy nie zwraca się uwagi na posiadaczy starszych komputerów, na których przeładowane dodatkami fora chodzą gorzej niż kilkumegowe profile na myspace :grin2:


Masz przecież starsze layouty "bez bajerów" więc nie będziesz musiał używać nowego.Zresztą wiadomo że takie strony jak myspace robi się nie pod przedpotopowe kompy tylko już w miarę nowsze.

Rooster napisał/a:
to jest akurat słaby pomysł bo po tym zawsze się ramki strasznie rozchodzą


Jak już mówiłem będziesz mógł używać starszego layoutu bo dla takich osób jak ja na monitorze 22 cale obrazki się spokojnie zmieszczą.
_________________

 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-07-03, 02:35   

Jestem również za, a nawet przeciw! Mam dosyć tych "pasów" na bokach. A tag spoiler też by się przydał. *mamrocze coś pod nosem* można by było nawet przywrócić tag *you*...
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2009-07-03, 10:09   

No i git, teraz jestem za ale głosu nie zmienie :)
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-07-03, 10:13   

Nie przeszkadza mi obecny wygląd, ale jeżeli coś ma się zmienić na lepsze, to czemu nie :) ?
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-07-03, 12:21   

Z doświadczenia wiem, że każde zmiany, nawet te wydające się być błahymi i nic nie znaczącymi, przyciągają nowe pary oczu. Jestem na tak. Mam zwykły monitor 4:3, więc szerokość mi w sumie wisi, ale nowy wygląd forum by nie zaszkodził.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-07-03, 15:18   

Ja też jestem jak najbardziej za, zwłaszcza że jest możliwość wyboru, więc nikt nie powinien marudzić :)
 
 
 
CZ3P 
Cockroach


Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 7
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-07-04, 14:54   

Ja też jestem za ;] skoro jest możliwość wyboru to nie ma problemu.
_________________
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-07-05, 13:29   

Ja na zmiany zawsze jestem nastawiony pozytywnie, o ile są sensowne... Nie wiem konkretnie, czego mają one dotyczyć, ale przychylam się do tego, by stworzyć osobny tag na spoilery... A i jakaś zmiana w wyglądzie forum też pewnie nie zaszkodzi...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-07-21, 11:08   

Ja się nie znam na tym ale jestem za . Jak zmiany mają zawsze iść ku lepszemu to jak najbardziej, trzeba rozwijać forum i społeczność mglistego miasteczka :-)
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group