Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2011-04-27, 23:50
Problem kablowy
Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-04-03, 14:33   Problem kablowy

Witam,
pytanie znów z cyklu tych głupich ;)
majac w lapku wyjście na monitor dodatkowy mogę jakoś podpiac go pod TV? (http://www.microtech.com.pl/files/text/AV/dystrybucja/crestron/qm/qm-wcc-2.jpg takie tylko wiadomo jedno, no i bez wejścia na śróbki), jest jakaś przejsciówka co by TV z wejściem Euro podpiąć? zależało by mi na tym, a jak to zwykle bywa nie mam pojęcia o tym :) i nie wiem bardzo jak szukac na necie odpowiedzi.
z góry dzieki za odp
_________________
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2009-05-07, 16:43   

Można kablem S-Video. Powinieneś mieć w lapku żółte wyjście (wygląda jak to od klawiatury w normalnym kompie a przynajmniej tak mi się kojarzy) Podłączasz do niego kabel w którym z jednej strony jest SCART/Euro (jeden grzyb) a z drugiej S-Video i jack do ewentualnego zrzutu dźwięku na TV. Dajesz sobie na pulpicie prawym właściwości i clone albo jeśli masz ikonę karty graficznej na pasku to tam prawym i clone cośtam cośtam. Dojdziesz łatwo do tego. Koszt kabla ok 20 zł z tego co pamiętam. Najlepiej tylko filmy oglądać chyba że masz HDTV.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group