Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
"Mój pierwszy FLAME"
Autor Wiadomość
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-01-29, 12:25   "Mój pierwszy FLAME"

Temat w którym mozecie się podzielić swoją pierwszą internetową dysputą, która przemieniła się w ostrą konfrontację (czy jaoś tak). Mile widziane historie także z innych for na jakich jesteście zarejestrowani, nie tylko te flejmy z SHP.

Co konkretniej chciałbym, żebyście opisali?
O co wtedy poszło? Jak się skończyło? Czy teraz patrząc na sprawę z perspektywy czasu, uważacie że dalej warto bronić swoich racji, czy może teraz tamten flejm wydaje się Wam głupi? :lol: Jak chcecie to możecie tu nawet przeprosić osoby, którym wtedy pojechaliście po ambicji xD

Dla zachęty zaczne od siebie.
To był marny dzień. Zimny lutowy poranek nie sprzyjał mojemu zmęczeniu i niewyspaniu. Dodatkowo na forum ktoś postanowił wdać się ze mną w niekoniecznie sensowną dyskusję na temat kolczyków i tatuaży :lol: Jako, że przemądrzalstwo to rzecz, którą rzadko kiedy znoszę (a wtedy uznałem wypowiedzi strony przeciwnej za wymądrzanie się), to celowo zacząłem podsycać ogień co skończyło się niezbyt ciekawie. Mój ostatni post został usunięty i wlepiono mi ostrzeżenie.

Wtedy moja furia porównywalna była z alter-ego Bruce'a bannera, jednak teraz kiedy sobie o tym przypomnę to sam nie mogę uwierzyć jaki debil wtedy byłem xD No cóż, było minęło. Na szczęście było to mój pierwszy i jedyny do tej pory flame. Kolejnych nie planuję xD

Teraz Wasza kolej. Ale pamiętajcie o jednej rzeczy:


Z góry też ostrzegam - ten temat nie jest kącikiem flejmowania, zatem każde próby tych niecnych praktyk spotkają się z czubkiem mojego buta;)
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-01-29, 12:33   

StuntmanMikeL napisał/a:
Dla zachęty zaczne od siebie.
To był marny dzień. Zimny lutowy poranek nie sprzyjał mojemu zmęczeniu i niewyspaniu. Dodatkowo na forum ktoś postanowił wdać się ze mną w niekoniecznie sensowną dyskusję na temat kolczyków i tatuaży :lol: Jako, że przemądrzalstwo to rzecz, którą rzadko kiedy znoszę (a wtedy uznałem wypowiedzi strony przeciwnej za wymądrzanie się), to celowo zacząłem podsycać ogień co skończyło się niezbyt ciekawie. Mój ostatni post został usunięty i wlepiono mi ostrzeżenie.

Ten sam temat, te same powody xD.

Poza tym, średnio udzielam się na innych forach internetowych, a co za tym idzie, (chyba) raczej nie flame'uję, no i generalnie staram się trzymać z daleka(co oczywiście czasem nie wychodzi), bo nerwy mam słabe xD.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-01-29, 12:36   

Na forum mojej gildii ImbaTeam w topicu o grach ktoś napisał posta o plotce która głosiła że EA games robi kolejną część Heroesów.
Jedna osoba zaczęła się zachwycać jakie to EA jest super i była zachwycona z tego powodu,
Ja i kilku innych osób nie wytrzymaliśmy i trochę nas poniosło,bluzgi poszły w ruch.
_________________

 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-02-08, 12:12   

Jedyny flejm jaki pamiętam (i chyba jedyny)w którym brałem udział był na czacie SHP, ja versus MikeL i poszło o naprawdę błahe gówno(nawet nie pamiętam o co, więc nie mogło to być nic mocnego), tak więc sorry Majki i wybacz mi tą dyskusje nie na poziomie.

 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-02-08, 16:01   

Wendigo napisał/a:
tak więc sorry Majki i wybacz mi tą dyskusje nie na poziomie.



W sumie sam nawet nie pamiętam o co wtedy było, w każdym razie peace;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group