Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2009-01-27, 18:48
Videos by Cez
Autor Wiadomość
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-08, 19:44   

Może to coś ci pomoże ,pamiętasz to
http://img517.imageshack....bezsensull6.jpg
A i teraz nie muszę się bać Devlocka z taką obstawą.
Cez jak jeszcze raz zrobisz coś bez mojej zgody...run run.Od czasu opowiadania bałem się mu powiedzieć ,że aktualnie już w czymś siedzi :?

więc macie plakat.


Po za tym mi cholero powiedz co ja szukałem na twoim balkonie . xD
Anyway nie wysilaj się z tą fabułą ,bo jeszcze jest parę rzeczy do zrobienia.
Cytat:
Naprawdę świetnie zarysowana fabuła.

Może nie zarysowana ,ale powalona.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-08, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-10-08, 21:47   

A to ci niespodzianka.

Widzę, że nawet motyw z Demento się znalazł. Za to najbardziej mnie chyba rozbroił moment, w którym słychać "enclosure" z MGS. Ogólnie mi się podoba...



...co nie zmienia faktu, że teraz to dopiero powinieneś być pod presją - Ty już dobrze wiesz za co! You better run amazingly fast! ];>



:clap:
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-10-08, 23:30   

Cytat:
Kim jest koneser piwa w koszulce Toweliego?

To Dexter on będzie miał scenę śmierci ,ale dużo nie powie.


Cytat:
Acha i kim jest ten koleś z w 24: 37?

To Światłocień.

Czyli jednak Światłocień ;D No tak mi właśnie coś nie pasowało do Dextera.

Moje ulubione fragmenty, to praktycznie wszystkie sceny z Putym i Bersekiem. Dialog R4Zi3La i Deva w konwencji filmu niemego. Scena ataku serca. Mukunio w Lost Highway....
btw. skąd wiedziałeś, że lubię T.Love :P ?
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-09, 10:46   

Nie wiem jak rozumieć twój post Dev ,jesteś zadowolony z animacji ,ale z drugiej strony ostrzegasz mnie jak coś przekroczę albo mi odbije jak wielu innym to ....to nie będziesz miał żadnych żalów.

Bardziej mnie przeraża ,że zapewne z twojego punktu widzenia ,po ostatniej naszej rozmowie nic do mnie nie dotarło ,więc z twojego punktu widzenia wyskakujesz z Farenhaitem bo myślisz ,że w ten sposób może do mnie coś dotrze.
Ale tak ty jesteś w animacji od października 2006 roku ,miałem dużo czasu by ci o tym powiedzieć ,po za tym wtedy były inne czasy ,a po opowiadaniu i po banu Raziela ,jak bym ci powiedział ,że jesteś w animacji, to w twojej głowie na pewno nie ciekawy obraz by się zrodził.
(Tak parodia Fallout 1 xD)

Osobiście myślę ,że dobrze sobie radzisz na swoim stanowisku ,a moje czepialstwo n.p SH5 też może być źle odczytane ,bo chciałem bardziej zwróci uwagę Navarowi i niż wracać do twojej zapowiedzi.

Byłem kiedyś na fourm o Chrono Sadze i wkleiłem tam opowiadanie które zrobiliśmy z Sienialem ,oczywiście to było kompletne dno ,ale ktoś nie tylko to mi chciał napisać .Jakiś czubek życzył mi bezpłodności i wielu innych wyszukanych rzeczy i ,że niby im forum psuje i jestem jakiś nowym userem ,a debil nie widział ,że siedzie tu już 4 miesiące.I groził mi banem za zaśmiecanie forum .Poczekałem dzień bo myślałem ,że admin zaraz go ochrzani ,ale gdzie ,jakiś user tylko napisał ,że ban to za ostra kara ,więc ja mi odpisałem jaką chołotę mają i mogą mnie zbanować bo już i tak do nich nie wejdę .Rok później widzę ,że ich forum jest wciąż takie samo i już ich egoizm i wywyższanie się ponad wszystkich nie jest już taki duże jak wcześniej.Mój temat tam ciągle jest ,a ja otrzymałem od admina list z przeprosinami którego nawet nie czytałem.
Więc takie rzeczy tutaj nigdy nie będą miały miejsca.

Chociaż ja tęsknie ,za ostrzeganiem userów w swoich postach ,a teraz prawie wszyscy świecą na czerwono za coś.

Po za tym jakby twój post miał mnie w prowadzić w depresje to zapewne w gimnazjum bym popełnił samobójstwo ,a po zobaczeniu wczoraj co ja mam na "Podstawach automatyki " zapewne też. :lol:

Cytat:
skąd wiedziałeś, że lubię T.Love

Z tego samego źródła skąd wiozłem postać South parkową Deva.
LAST.FM
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-09, 10:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-10-09, 21:25   

Bardzo fajny filmik. I do tego jak dla mnie, mimo iż trochę psychodeliczny i pełen niedopowiedzeń, całkiem zrozumiały.

No i mój epizod w reklamie... heh... xP

Jak to z historii małego kameralnego forum mozna zrobić naprawdę niezły, krótkometrażowy film. :grin:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-10-09, 22:00   

Cez, nawet nie wiem jak mam skomentować Twojego posta. Nie sądziłem, że weźmiesz na poważnie to, co napisałem w drugiej części mojego, ale uwierz, że nie chodziło mi o to, żeby Cię zastraszyć, ani w jakiś perfidny sposób przemówić Ci do rozsądku - po prostu mam niezły ubaw z tego całego "omg, ciekawe co dev zrobi jak się dowie". :lol: Jakby było inaczej, to po cholerę bym się bawił z tymi obrazkami? ;)

BTW: Emotikony - jakbyś zwracał na nie czasem uwagę, to uniknąłbyś wielu nieporozumień - wiem, że ich nie lubisz, ale inaczej wyrazić emocji w internecie się nie da.
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-09, 22:44   

tylko mi sie w filmie nie oberwało ufff ;d super, jestem pod wrażeniem, moze nie samego wykonania bo przyznać musisz ze czasami wyglada to mało efektownie, ale napewno pomysł+włożona praca jest mega :) naprawde jak poprzednie dokonania nie podchodziły mi, teraz mnie naprawde zadowoliłeś (!) :D tak że oby tak dalej bo naprawdę jest dobrze :)
_________________
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-10-12, 11:47   

O kurde Cez! Świetna robota xD. Co prawda cały czas czekałem na moją śmierć, ale jej nie uświadczyłem, więc teraz czekam na pełną wersję.
Dubbing jakoś mi specjalnie nie przeszkadzał, nie zrozumiałem może 2-3 słów, więc jest dobrze.
Ogólnie te wszystkie nawiązania do wszystkiego mi się podobały. No i ten początek z Max Payne'a. Cudo.
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-17, 19:18   

Kośmin napisał/a:
nie zrozumiałem może 2-3 słów, więc jest dobrze.

Ja też tak mam ,istnieje z 2-3 momenty krytyczne ,ale co tam.
Raq napisał/a:
ze czasami wyglada to mało efektownie
Wiem ,ale czasem jak nie miałem pomysłów i ,aż za bardzo chciałem to wyrazić.
Devlock napisał/a:
- wiem, że ich nie lubisz,
Mam czasem problem z sarkazmem więc lubię testować ludzi i pytać o co dokładnie chodziło.
Światłocień napisał/a:
mimo iż trochę psychodeliczny

Nazwa psychodelia pochodzi od psychodelików, substancji psychoaktywnych wywołujących mistyczne doznania duchowe, wielobarwne i zmiennokształtne efekty wizualne oraz wzmożoną wrażliwość na bodźce. :lol:
Dewotka napisał/a:
Aha, może podać pełną tracklistę bo niektóre utwory gdzieś słyszałam ale nie wiem gdzie.

Jasne Remastain ,ale jak zrobię całość.Co akurat będzie wcześniej niż nigdy.
Bersek napisał/a:
EDIT: Po kilkukrotnym obejrzeniu wszystko stało się jasne, także czekam na full wersję

Jeśli rzeczywiście jest to do zrozumienia ,to mnie to może tylko cieszyć...
Anyway muszę jeszcze zakreślić motyw NG i SHP ,ale z tym to nie będzie trudno.


Szczerze to moje opóźnienie pracy to głównie brak wiary w projekt.
Więc czytanie waszych opinii jest dość ważne.
PiK napisał/a:
Moim zdaniem zabrakło kilku dość istotnych dla życia forum postaci (MIHO!, Raq, Carmash, Pyramid Head), a rola kilku została trochę zmarginalizowana. (myślałem, że będę miał jeszcze jakąś rolę, oprócz sceny śmierci :P ) Ale z drugiej strony rozumiem, że gdyby nawrzucać mnóstwo postaci, to całość by na tym straciła. Po prostu ja może dobrałbym trochę innych userów do tej animacji.

Raczej wiesz ,jeszcze za czasów NG nie wiem być może było to 3 tygodnie przed migracją ,napisałem ,że mam pomysł ,i kto chce ten włazi ,w rezultacie na liście są osoby które dość mocno się nie angażowały (Sora ,ZjedzMnie).
Więc cię rozumiem ,z drugiej strony pojawił się problem ,że jest ich za dużo ^^"
,ale postanowiłem dotrzymać słowa.Pomyślałem jak ich będę zabiła to zaraz zwolni się miejsce ,bo tak naprawdę ,skoncentrowanie się na paru postaciach jest kluczem do sukcesu.

Dobra ludziska jak to zwykle bywa moja głowa generuje więcej pomysłów niż jestem wstanie zrealizować ,ale to chodzi mi po głowie od dość dawna ,widać na czym animacja stoi więc nie widzę powodu by wam nie powiedzieć o moim pomyśle chociażby z wyprzedzeniem.

Pomysł jest taki by każdy w (miare xD) powiedział cokolwiek o animacji ,o życiu,o forum itp ,w napisach końcowych ,miało to być na takiej zasadzie ,że na zmianę pojawia się credity ,oraz scenę z pewną osobą która ma 20 sekund by powiedzieć swoją prawdę życiową.

Mam konto na Skype ,wcale go nie używam ,ale teraz może się przyda ,albo z góry jakoś podeślijcie mi plik i ludzika ,problem to długość ,powiedzmy ,że w sumie max to 5:00 gadaniny waszej.

Ale na razie mówie to z dużym wyprzedzeniem ,równie dobrze zrobię całość ,a potem o tym pogadamy.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-17, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-17, 19:26   

Cez napisał/a:
Pomysł jest taki by każdy w (miare xD ) powiedział cokolwiek o animacji ,o życiu,o forum itp ,w napisach końcowych ,miało to być na takiej zasadzie ,że na zmianę pojawia się credity ,oraz scenę z pewną osobą która ma 20 sekund by powiedzieć swoją prawdę życiową.

Te osoby, które już są w animacji też mogą czy to już nie jest konieczne? Ja mogę się wypowiedzieć o animacji, forum, co nieco o swoim życiu, ale żadnych prawd życiowych nie mam xD Anyway jeżeli to ma Ci pomóc to why not :)
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-17, 19:38   

Bersek napisał/a:
Te osoby, które już są w animacji też mogą czy to już nie jest konieczne?

No jasne ,że tak.
Bersek napisał/a:
Anyway jeżeli to ma Ci pomóc to why not

Powidzmy ,że w ten sposób chce pod kreślić ,że włożyłem tyle pracy w grupkę paru osób ,pokazanie jakieś wspólnoty,coś co.... ,już nie mówiąc o jakimś przeznaczeniu xD(Dobra Cez bądź poważny)

Te forum jest o SH znalazłem się tu bo w sylwestra 2006 chciałem coś w swoim w życiu zmienić choćby to było coś małego.
Każdy normalny człowiek wchodzi tu bo jest zafascynowanie serią SH , no cóż moje zafascynowanie jest dość hym ciekawe..
Wole nic już nie mówić to im bardziej próbuje znaleźć na to słowa tym bardziej brzmi to...

Nawet jeśli taka rzecz jak przeznaczenie nie istnieje ,chce to pokazać.
...że każda decyzja jaką podejmujemy w życiu wraża nas samych ,a co zatem idzie jeśli nas coś spotyka to znaczy....że może nie tak ,że tak miało być ,leczy tak wybraliśmy i chcemy pokazać sens od początku do końca naszego życia i naszych decyzji .Nawet jeśli to czysta wiara w coś czego nie ma.
Wyrazić siebie po za wszystkim co nas otacza.

Dobra nikt nie zaczaił.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Delishia 
Cockroach
Fanka sh2



Dołączyła: 01 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-17, 22:21   

Cez ja zaczaiłam ;>.
Twórz, twórz xD [jakże ja mam mądre posty Oo]
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-10-18, 11:19   

Czyli teraz można podesłać jeszcze ludzika, tak? Umm... a jak go się robi ^^" ..? Chodzi mi tu o adres stronki, bo jej nie pamiętam.

Ja za czasów rozpoczęcia projektu, swojej postaci niestety nie dałam, bo miałam za wolny net i stronka nie chciała mi się załadować :-> .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-10-18, 11:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-18, 11:40   

http://www.sp-studio.de/
Strona trochę się odpicowała ,wiec nie powinno być problemów z stworzeniem postaci jedną w swoim rodzaju.

Z drugiej strony ,nie widzę problemu jeśli ktoś chce coś powiedzieć a z drugiej strony wolałby nie pod pisywać się pod tym ,czy jakoś tak.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-18, 12:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-10-19, 17:52   

Dobra no to ja daję swój obrazek: http://img46.imageshack.u...owywindozp8.png i co dalej?
Ostatnio zmieniony przez MZet 2008-10-19, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-01-17, 20:29   

Dobra wiadomość do ukończenia Animacji została już tylko jedna scena ,prawdopodobnie jeszcze spróbuje uregulować dźwięk jednolicie i koniec.
A napisy i wcześniejszy pomysł wykonam później.
I tak się ociągałem widać w listopadzie lubiłem świętować.

edit:
oto moje największe jak do tej pory dzieło...ma dużo wad,ale tak się napracowałem ,że kurde głosować i dodawać do ulubionych.

Co to jest:

Psychodeliczna opowieść z userami tego forum w roli głównej.
Tak trochę trudno to streścić w kilku słowach.
http://www.youtube.com/watch?v=nyytz9o-Gg0
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2009-01-17, 21:39   

Nie no Cez, gratuluję roboty :)
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-18, 01:30   

Cytując siebie z animacji: Eee... co? x) Szkoda tylko, że radość z tego dzieła będą czerpać jedynie osoby powiązane z forum(oglądałem "betę" swego czasu z kuzynem i miał mieszane uczucia). Migające zdjęcie Fabio przy moim profilu w liście płac mnie rozwaliło xD.
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2009-01-18, 15:10   

Widzę, że doszło kilka scen i creditsy. Wiesz, że się tym jaram, więc nie muszę już chwalić.
Planujesz kontynuację w podobnym stylu? Czy to C.D.N jest na wyrost ? ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-01-24, 22:53   

Cez, mnie dopiero dziś udało się obejrzeć całą animację (limity na necie), chcę Ci tylko powiedzieć, że wyszło to naprawdę fajnie. Wszystko to, co pisałam wcześniej, plus jedna czy dwie dodatkowe scenki, przez które prawie spadłam z fotela :D . Oglądałam z przyjaciółką i jej facetem i mimo, że prawie nic nie rozumieli (wyjaśniłam tylko po krótce historię forum), i tak im się podobało, a to chyba o czymś świadczy ;].
Fajnie by było kiedyś zobaczyć jeszcze jakiś Twój większy projekt ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2009-01-24, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2009-01-24, 23:29   

NA BOGÓW!!! Cez, co ty bierzesz? ale co ważniesze, gdzie mogę to dostac? :lol: :lol:

Cez napisał/a:
Silent hill 0-5 I Like Your Booty (But I'm Not Gay)


LOLZ, w tym użyłeś nawet moich sigów 8-)
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2009-01-24, 23:39, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-01-25, 12:54   

Abaddon napisał/a:
NA BOGÓW!!! Cez, co ty bierzesz? ale co ważniesze, gdzie mogę to dostac? :lol: :lol:


Widzę ,że krąg widzów dzięki forum trochę się powiększył ,a ja myśle by ten temat wrzucić do śmietnika i stworzyć nowy jako podsumowanie tego.
Bo nie jest on już taki przejrzysty.

Napisze w poniedziałek ostatni egzamin i zrobię tu porządek.
To dopiero początek.Zresztą jak zawsze ,jakby 2 lata temu podszedł poważnie do FLASH-a teraz nie miałbym już takich problemów.
Nie wolno rezygnować z marzeń.

Tak jak mówiłem róbcie łańcuch bo chce by "wykrzyknik-Nowa generacja" miał dużo wyświetleń.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-01-26, 15:58   

Dzisiaj obejrzałem Wykrzyknik i muszę przyznać, że filmik jest zajebisty, dzięki nawiązaniom do różnych gier i filmów oraz fabule. Fajne były też sceny śmierci poszczególnych userów, które były ciekawie pomyślane(zwłaszcza Headshot i Fatality). Choć czasem nie wiedziałem o co chodzi, oglądało się go przyjemnie, ode mnie najwyższa nota 5/5 :) Ogółem wszystko było fajne,a czasem jak ładowała się kolejna część myślałem jak przedstawisz poszczególne aspekty forum (myślałem np. że przedstawisz QDC jako głos z nieba lub Zordona z Power Ramgers)A skoro na końcu napisałeś, że ciąg dalszy nastąpi, to trzymam Cie za słowo. :)

I jedna zabawna sytuacja, podczas oglądania(bodajże trzeci epizod), z głośników dobiegały kobiece pojękiwania, od razu ściszyłem i zminimalizowałem, ale że matka była blisko usłyszała te dźwięki i wali do mnie tekstem ,,Nie po to masz ten internet, żeby takie filmy oglądać" xD
 
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2009-01-26, 16:23   

Cez, jakich programów używasz do robienia tych filmików?
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2009-01-26, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group