Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniam Mniam... Nasze przysmaki

Lubisz próbować nowego stuffu?
Tak! 100% cokolwiek by nie było spróbuję jesli się da!
32%
 32%  [ 10 ]
Nie! Kapusta i kotlet i ziemniaki! Tradycyjnie nie tkę nic czego nie znam!
3%
 3%  [ 1 ]
Zazwyczaj tak ale mam niekiedy opory/są rzeczy które ciężko przeszły by przez gardło
51%
 51%  [ 16 ]
Raczej nie chociaż mozliwe ze na cos tam bym się skusił/a
12%
 12%  [ 4 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-07-10, 13:51   

DaGrasso to najlepsza pizza w Polsce (poza Marias Pizza pod Rzeszowem), więc nawet jakby i 3 godziny trzebabyło czekać to nic się nie dzieje.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-07-10, 14:32   

..
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-07-10, 14:45   

Ja tam nie lubię jeść w domu pizzy. Jak chce zjeść coś w domu to zupka chińska wins :) Na pizze chodzę tylko do lokalnej pizzerni "prima" :)
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-07-10, 15:26   

U nas prócz Da Grasso jest jeszcze lokalna pizzeria Puls, śmiem twierdzic, że pizza jest nawet troszkę lepsza niż z DG :sweet: ...
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-07-10, 16:45   

DG w Rybniku zawiodło...kiedyś pyszna obecnie się delikatnie mówiac spieprzyła...lokalna też u mnie lepsza niz DG ale za to wielkosć nieadekwatna do ceny :/
A od dostawców wara bo sam rozwoziłem i wiem jak cieżko :P
_________________
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-07-10, 20:37   

Da Grasso robi najlepsze pizze także i w moim mieście. Nie ma dla mnie lepszej pizzerii w Elblągu ponad DG. Te rozmiary, ten smak, te sosy - arghhhh.
_________________

 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-07-10, 22:30   

_Music napisał/a:
DaGrasso to najlepsza pizza w Polsce

Bersek napisał/a:
Wara od Da grasso

Carmash napisał/a:
Da Grasso robi najlepsze pizze także i w moim mieście


LOL, to chyba olali, że tak powiem, koszalińską filię xD W moim mieście pizze z DaGrasso są tak kijaszcze że już wolałbym sobie sam własną upiec :)

Raq napisał/a:
DG w Rybniku zawiodło


Raq, jesteśmy razem. A teraz pochylmy głowy i westchnijmy ze zrezygnowania xD No i sorry jeśli uraziłem twoje uczucia rozwociciela pizzy ;) . Nie miałem za złe gościowi, bo widać było że zapierniczał, ale komuś-tam w łańcuchu dowodzenia kto ma ślimacze ruchy.
 
 
Maestro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 11:19   

Hm. Ja najbardziej przepadam za kuchnią włoską. Dla spaghetti z serem gotów jestem zrobić bardzo wiele. Ponadto pizza (ale ta prawdziwa, z pieca, a nie jakieś mrożone "coś" z Lidla, co to nawet nie stało koło słowa "pizza") i makarony wszelakiego rodzaju. No i czasem urozmaicam sobie to wariacjami na temat ryb, ryżu i warzyw, rodem z Japonii :->
 
 
szametu 
Bann'd


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 146
Skąd: z reklamy Plusa ;P
Wysłany: 2008-07-19, 19:06   

Maestro napisał/a:
ale ta prawdziwa, z pieca, a nie jakieś mrożone "coś" z Lidla, co to nawet nie stało koło słowa "pizz


cos jak z DG ? swoja droga ... k(r)olestwo za userbara z napisem DG HEJTER ... nie ma nic gorszego niz pizza od nich. ale to moje gusta

pizza ? zrobiona sememu - 3 min robienie cista. ale jak ktos woli snobowac sie z 'przyjaciolmi' w picerii .. have fun
_________________
Powód bana: trolling użytkowników SHP i toksyczność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
///Żelazko
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-07-20, 16:37   

No ja na pizze nie chodze raczej ze względu $ a w domu odpada cąłkowicie bo piec ma swoje lata i nic dobrze nei piecze.
Szametu wypróbowałeś masło? Czy na koszulce widze napis TOOL ?? :D zapodaj no jakim dobrym przepisem bo te twoje to w większosci dobry shit!
_________________
 
 
 
szametu 
Bann'd


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 146
Skąd: z reklamy Plusa ;P
Wysłany: 2008-07-20, 19:43   

Raq napisał/a:
Szametu wypróbowałeś masło?


nie. przepraszam ;D

Raq napisał/a:
Czy na koszulce widze napis TOOL ??


szlak wie ... avatar znalazlem na google grafika. i nie pamietam, kto na nim jest :D

Cytat:
zapodaj no jakim dobrym przepisem


ktos Ci obiecywal nalesniki po turecku :P ... teraz mufiny w modzie. wiec, jak zechce mi sie popisac dluzej jak 5 min, sprzedam Ci przepis ;)

Raq napisał/a:
bo te twoje to w większosci dobry shit!


cytujac mojego ulubionego bohatera z opolskiego komiksu - PiK wie o kogo chodzi ;) -

'ch***ja tak shit' :D

<foch>
_________________
Powód bana: trolling użytkowników SHP i toksyczność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
///Żelazko
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-07-20, 20:19   

de bijacz napisał/a:
'ch***ja tak shit'
a nie 'ch**a nie shit' i czy jest to Entombed??
de bijacz napisał/a:
teraz mufiny w modzie
Dżiiiizzz juz mnie nosi :D dawaj dawaj a sie nei obijaj :D
_________________
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-07-20, 20:54   

Jako że jestem w Turcji postanowiłem napisać troche o kilku przysmakach teho właśnie kraju których miałem okazje spróbować :razz: Na początek pójdzie jakże znany w naszych polskich stronach kebab. Jest to wprawdzie jeden ze stu milionów rodzajów kebabu a konkretnie doner. To co możemy dostać tutaj jak pewnie sie spodziewać rózni sie od tego w polsce. Mięsko smaczne(baranina only), sos jogurtowy i placek bodajże przenny ale nie znam sie na zbożu więc to tylko przypuszczenia xD Różnica jest bardzo duża i ktoś kto próbował kebabu tylko w naszym kraju ma wypaczone pojęcie o tym specjalne i naprawde polecam spróbować go przy okazji jakiejś podróży XD Drugą rzeczą którą sie tu opycham jest pide. Jest to turecka pizza bez sera i sosu. Podłużne cienkie ciasto a na wieszchu tylko baranina zmielona z pomidorem i cebulą. Naprawde smaczne ale nie widzialem tego nigdzie w polsce ale zawsze w domu można sobie zrobić XD Napisze jeszcze może o reszcie kebabów i o deserach jak znadjde chwile czasu XD
 
 
 
madzia11_11 
Cockroach


Wiek: 26
Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 6
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2008-12-30, 17:46   

Ja lubie sałatke z pieczarkami i sałatkę grecką...pychota :razz: No i jasne że pizze;p
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-12-30, 18:55   

Dziś sałatka :D
sałata
kukurydza
czerwona fasola
pieczarki marynowane
vinegret...jaki kto robie. Ja dzis robiłem musztarda + miód oraz standard, olica ocet cukier sól pieprz... wiadomo. Jak to sałatkę nie trzeba tłumaczyć...wychodzi pysznie. Jadłem taką w niedziele (wybrałem się na obiad do restauracji z dziewczyną) i powiem wam mniam. Tyle ze 100x lepiej sprawdza sie sałata lodowa, ja w domu miałem jedynie zwykłą. do tego kotleciki o których juz w temacie pisałem, wspaniałosć :D swoja droga michę tych kotlecików zabieram jutro na prywatkę :D
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group