Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2008-11-23, 18:10
Ekhm...
Autor Wiadomość
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-10-26, 00:51   Ekhm...

Jak by tu zacząć... Nie napiszę "witam ponownie" ponieważ nie wracam. Nie napiszę "żegnam" ponieważ to dopiero początek.

Okej, czyli wstęp mamy już za sobą.

Tak więc, o czym ma być ten post? Powiedzmy, że temat będzie zbliżony do czegoś w rodzaju "dlaczego opuściłem SHP (jeśli ktoś jest ciekaw)". Odpowiedź na to pytanie będzie banalnie prosta - ponieważ SHP, przynajmniej dla mnie, już dawno utraciło coś co zwiemy "wspaniałą atmosferą". A czemuż to? - zapytacie się.

Zauważcie czym są główne filary tegoże forum - gadanie o pierdołach i to na poziomie godnym tychże pierdół. Znaczy się - niezbyt wysokim. Jeśli forum ma oddychać takimi głupotami jak rozwodzeniem się nad banem dla R4ZI3La/Dewotki, wrzucaniem dziesiątek zdjęć w imię zasady "Zobaczcie jaki ze mnie wariaaat"/"Ach, jesteś zajebisty", bądź nawijkami o tym "Ło paczcie na nowy trailer/screeny"... Cóż, czystym powietrzem tego nie nazwę.

Wydawać się może, że to o czym wspomniałem to nic strasznego. Wróćmy jednak do tak zwanej "wspaniałej atmosfery". Wiele osób mówi, że atmosfera na tym forum jest taka niepowtarzalna i w ogóle. Z tymże aura niepowtarzalności nie ma zbyt dalekiego zasięgu poza główne grono "dyskutantów". Zobaczcie ilu nowych userów witało się, a potem szybko znikało. Wbrew temu co może się co niektórym wydawać, udowadnianie "jaki to fajny jestem" na najróżniejsze sposoby (nieraz wiążące się z obrzuceniem kogoś błotem/gadaniem o najpierdołowawszych pierdołach w mądry sposób), nie czyni SHP user-friendly forum. Może i jest to fajne dla wąskiego grona osób - ale to trochę za mało by mówić o "zajebistym klimacie SHP" dla wszystkich. A o czymś takim jak kółka wzajemnej adoracji już nawet nie wspominam...

Kłótnie... Niestety, większość SHPowych sporów ma genezę we wcześniej wspomnianych pierdołach, a jak wiadomo takie konflikty bywają najostrzejsze. A potem i tak na końcu jest "i po co to wszystko było?". A atmosfera (po raz kolejny) ucierpi. Można wmawiać sobie że nic się nie stało, ale niesmak pozostaje.

Oczywiście, że pozostało na SHP kilku użytkowników czyniących to forum lepszym, ale kilka jaskółek wiosny nie czyni.

Jeśli prosicie mnie o przykłady apropo powyższych - jest ich za dużo by wymieniać, nawet tych co konkretniejszych. Użytkownicy którzy będą chcieli się zastanowić, na pewno wygrzebią z pamięci kilka. Reszta spokojnie może powiedzieć, że nudzi mi się/mam za dużo wolnego czasu/ktoś mi dopiekł to się tu mszczę/coś-tam-innego i wrócić do dalszego sp... to jest, postowania.

A, oczywiście nie podałem konkretnych nicków - nie chcę wskazywać "winnych" ani "zasłużonych". Userze, który czytasz ten post - sam zastanów się nad tym, co wniosłeś do SHP. I czy naprawdę warto było - przede wszystkim dla Ciebie. No i czy warto kontynuować.

Wszystko co do tej pory napisałem jest z perspektywy "imho" of course. Pisząc tego posta nie chciałem wlać do niego ani kropli "wegnam Żas, chesteście jujowi i docałujcie mnie w pupę". Po prostu chciałem napisać, co sądzę o obecnym SHP Forum. Bowiem osobiście nie czuję już potrzeby udzielania się tutaj - Silent Hill dawno przestało mnie interesować na tyle, bym mógł napisać coś konkretnego/odkrywczego, a reszta - jak wyżej.

Taaak, SHP nie jest kolejnym z forów. To pierwsze i jedyne forum na jakim udzielałem się na szerszą skalę. Poznałem tu wiele wspaniałych ludzi, przeżyłem wiele wspaniałych chwil, stoczyłem niejedną interesującą dyskusję... Niech na koniec będzie kropka.
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
Ostatnio zmieniony przez pyramid.pusher 2008-10-26, 00:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 02:39   

hmm jako ze alkohol nieco dryluje moje żyły odpowiedź moze byc średniej jakosci
Pyramid Head napisał/a:
sam zastanów się nad tym, co wniosłeś do SHP. I czy naprawdę warto było - przede wszystkim dla Ciebie. No i czy warto kontynuować.
co wniosłem? myśle ze nie wiele, czy było warto wniesć to niewiele? napewno tak 9dla mnei) i czy warto ot kontynuwoac? ja bym chciał....mimo ze atmosfera jest ZUPEŁNIE inna niż kilka lat temu tyo mi odpowiada całkowicie. Rozumiem że nie kazdemu musi odpowiadac, i nie mam z tym problemu bo to sprawa indywidualna, pozostaje mi podziękować za spędzony czas.
jutro bedzie sie chciało pic...
_________________
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-26, 08:08   

Raq napisał/a:
co wniosłem? myśle ze nie wiele


3% całości to robota Raq'a, ależ on jest skromny ;)

Pyramid Head napisał/a:
Jak by tu zacząć... Nie napiszę "witam ponownie" ponieważ nie wracam. Nie napiszę "żegnam" ponieważ to dopiero początek.

To wracasz czy zmykasz?
Pyramid Head napisał/a:
Userze, który czytasz ten post - sam zastanów się nad tym, co wniosłeś do SHP. I czy naprawdę warto było

Na forum wniosłem, jak na swoje(biorąc pod uwagę fakt, że porejestrowałem się na wielu forach, a tylko na tym naprawdę się udzielam) możliwości sporo(i zamierzam wnieść więcej) i zapewniam, że naprawdę było warto
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-10-26, 09:23   

Wendigo napisał/a:
3% całości to robota Raq'a, ależ on jest skromny ;)


Raczej tutaj jest objaw inteligencji Raq'a bo niekoniecznie to, że 3% forum to jego zasługa musi oznaczać, że to są 3% wartościowych postów. ;) Bez obrazy dla Ciebie Raq ;>

Jako, że jestem tutaj od niedawna to mój post będzie krótki. Uważam, że PH ma po części rację. Najbardziej mnie przez ten cały czas raziło to jak bardzo ludzie angażują się w jakieś sprawy typu Projekt SH, Improwizacja, konkurs MZeta. Ludzie wolą pisać tysiąc postów o Mietku Piramidku, ale już o to mniejsza raczej.
Poza tym zgodzę się również z tym, że wielu nowych użytkowników rejestruje się, przedstawia i znika. To chyba znaczy, że panuje tutaj nie za przyjazna atmosfera dla ''nowych''. Z wzajemnymi kółkami adoracji zgodzę się tylko trochę bo nie zauważyłem aż tak wielu przykładów tegoż zachowania na SHP.
To chyba jak na razie tyle..

Wendigo napisał/a:
To wracasz czy zmykasz?


Z tego co wiem nie wróci a wszedł chyba tylko po to aby rozwiać wątpliwości co do swojego odejścia. ;)
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-10-26, 09:51   

SbobekH napisał/a:
wielu nowych użytkowników rejestruje się, przedstawia i znika. To chyba znaczy, że panuje tutaj nie za przyjazna atmosfera dla ''nowych''


a ja myśle. ze jest tak : Ktoś ma problem z przejściem jakiegoś etapu w SH i szuka pomocy w internecie. Widzi jakieś forum o Sh to na nie wchodzi. Rejestruje sie, zakłada temat, uzyskuje satysfakcjonującą odpowiedź i... znika....aż do momentu kiedy pojawi się kolejny problem w grze. Ze mną było podobnie. To znaczy, chodzi mi o to, że grałem w SH3 i miałem problem więc poprosiłem o pomoc, którą otrzymałem. Tylko że w moim przypadku nie było tak, że zniknąłem. Cały czas staram sie udzielac i wnosić na forum cos swojego .
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-26, 09:53   

SbobekH napisał/a:
Ludzie wolą pisać tysiąc postów o Mietku Piramidku

o Mietku już od dawna się nie pisze

SbobekH napisał/a:
Poza tym zgodzę się również z tym, że wielu nowych użytkowników rejestruje się, przedstawia i znika. To chyba znaczy, że panuje tutaj nie za przyjazna atmosfera dla ''nowych''

Wcale nie panuje tu taka atmosfera, ludziom po prostu nie chce się pisać, nudzi ich forum i Silent hil
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-10-26, 10:02   

wawmaster napisał/a:
a ja myśle. ze jest tak : Ktoś ma problem z przejściem jakiegoś etapu w SH i szuka pomocy w internecie.


Właśnie to samo pomyślałem gdy wysłałem temat i to też jest pewien czynnik - zgodzę się z tym. Jednakże bywa też tak, że user napisze tylko jeden post, w którym się przedstawi i tyle go było na forum..

Wendigo napisał/a:
o Mietku już od dawna się nie pisze


Nie zmienia to faktu, że się pisało, no nie?

Wendigo napisał/a:
ludziom po prostu nie chce się pisać, nudzi ich forum i Silent hil


Jeśli jest tak jak mówisz to po co istnieje to forum? Bo istnienie forum przeczy temu co mówisz. Moim zdaniem.
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-26, 10:04   

Wendigo napisał/a:
Poza tym zgodzę się również z tym, że wielu nowych użytkowników rejestruje się
Wendigo napisał/a:
nie chce się pisać, nudzi ich forum i Silent hil

To po cholerę się rejestrują? W tym co napisał PH jest spooro racji. Kłótnie skutecznie wyżerają to forum, ale i na nie jest sposób.
(Pewnie już tego nie przeczytasz, ale powiem tyle, że Twój apel nie pozostanie bez oddźwięku.)

Co do tematów rozrywkowych to z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że prędzej czy później to one stają się głównym tematem jałowych dyskusji na forum. Szczerze? Wolę jednego posta w jakimkolwiek temacie SH (tak, nawet w "ulubiona...") Niż kilkadziesiąt postów w dziale ToT, albo OSP. Nie twierdzę, że WSZYSTKIE tematy w działach, które właśnie wymieniłem są złe, o nie! Znajdzie się tam sporo naprawdę wartościowych topiców.
Wracając do kłótni, zauważyliście ile ostatnio userów opuściło forum, zauważyliście jakie ostatnio robią się flame? Na szczęście ten problem można bardzo łatwo rozwiązać, ale do tego potrzebni jesteście wy. Bardzo łatwo jest za*ebać jakąś prowokacje/rozpocząć kłótnie, ale popsute relacje już nie tak łatwo naprawić. Także proponuję 10 razy się zastanowić zanim się coś napisze szczególnie w SB!

Anyway jeśli chodzi o mnie to muszę powiedzieć, że forum i SH jeszcze mi się nie znudziły. Co wniosłem to wniosłem (w większości głupoty, ale w tematach SH też się nie raz nie dwa wypowiadałem) i ani myślę was opuszczać :)
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-10-26, 10:11, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 10:04   

SbobekH napisał/a:
Bez obrazy dla Ciebie Raq ;>
Hehe luz maria :D z całą pewnoscią większa część moich postów nie jest wartościowa ;) nie am się co spierać hehe
Zresztą zanim forum padło miałem ich chyba 2 razy tyle i tam tez były perełki wręcz xD
SbobekH napisał/a:
udzie wolą pisać tysiąc postów o Mietku Piramidku
popieprzony temat hehe mam tam chyba 1 post z poczatku i jak zobaczyłem jak to dalej wyglada xD
Moje zdanie na temat wielotematyczności SHP chyba kazdy zna, ale faktycznie boli mnie zaangażowanie w te kreatywne tematy (sam nie ejstem bez winy zeby to czasem tak nie zabrzmiał)...własnie najgorszy chyba konkurs MZet'a...taka ogromna szkoda....
Co do nowych...to skłonię się tu ku wawmaster'owi, sam miałem tak na innych forach wiec moge pośiwadczyć ze nigdy nie była to atmosfera, ewentualnie nie udało się mnie uchwycić tym co forum miało do zaoferowania
_________________
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-26, 10:19   

Bersek napisał/a:
Kłótnie skutecznie wyżerają to forum, ale i na nie jest sposób.

Ja bym powiedział ,że robimy dziurę w całym ,albo szukamy czegoś na siłę , bo wystarczy ,że ktoś coś palnie na SB i już jest ciekawie i nie jest już nudno.
Bersek napisał/a:
Co wniosłem to wniosłem (w większości głupoty, ale w tematach SH też się nie raz nie dwa wypowiadałem) i ani myślę was opuszczać

Ha właśnie ,powiem ,że taka rzecz jak klimat jest ważna nawet w stosunku do pojedynczego usera ,bo raz też mi coś odbiło też już coś zaczęło nie pasić ,a to dlatego ,że ty Bersek wiozłeś sobie urlop na dwa tygodnie.
Bersek napisał/a:
robią się flame

Nie będe wskazywać palcem kto to robi. xD
Klimat ,nie wiem forum zmieniać się co chwila , po za tym tak już bardziej poważnie.
Ja skończę animacji to szerzej pogadamy jak to wykorzystać dla dobra forum.

Po za tym najgorsze forum ma za sobą.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-26, 10:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-26, 10:24   

SbobekH napisał/a:
Jeśli jest tak jak mówisz to po co istnieje to forum? Bo istnienie forum przeczy temu co mówisz. Moim zdaniem.

przeczytaj jeszcze raz ten fragment, odniosłem się w nim do Twojej wypowiedzi o nowych użytkownikach, ergo moja wypowiedź dotyczy nowych userów ;)

Bersek napisał/a:
To po cholerę się rejestrują? W tym co napisał PH jest spooro racji. Kłótnie skutecznie wyżerają to forum, ale i na nie jest sposób.
Już mam pewien pomysł, co z tym zrobić, ale od tego jest inny temat
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-26, 10:24   

Cez napisał/a:
Ja bym powiedział ,że robimy dziurę w całym ,albo szukamy czegoś na siłę

Exactly! SB to chyba najlepsze miejsce na wyciąganie starych brudów. I po co to komu?
Cez napisał/a:
Nie będe wskazywać palce kto to robi. xD

Chodzi o mnie? Ja staram się być bezstronny w sporach. Nigdy nie napisałem nic złego na zbanowaną osobę czy w ogóle na jakiegoś usera (no jeśli chodzi o to drugie to nie jestem w 100% pewien, ale na pewno nie używałem przekleństw), właśnie po to, żeby nikt mi później nie zarzucał, że wywołuje flame. Czasem mnie poniesie jak ktoś mnie o coś fałszywie oskarża/wymyśli jakieś mongolskie teorie/dorabia filozofie do prostych rzeczy.
Wendigo napisał/a:
Już mam pewien pomysł, co z tym zrobić, ale od tego jest inny temat

Wal na PW.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-10-26, 10:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-26, 10:26   

Cytat:
Chodzi o mnie?

Nie ja nawiązuje do siebie ,w komiczny sposób. xD

Po za tym jak mówiłem każdy z nas jest cenny ,więc nawet Plazi jako nasza maskotka powinna znami być do końca.

Po za tym sam jestem ciekaw co z Sienialem i Hyszem.
Edit:
Chociaż tego drugiego może lepiej zostawić.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-26, 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 10:35   

Bersek napisał/a:
/wymyśli jakieś mongolskie teorie/
ty sie dalej czepiasz tej foty uchodźcy z Kambodży z twojego avka?? xD hehe joke
I sie tez zgodze się że szuka się dziury w cąłym, powiem ze mi sie neikeidy nie chce na SB nawet patrzeć jak widze jak jeden z drugim jazda...poza tym moze się komuś nie spodoba co myśle ale nie raz bywało ze ktoś wcale nie mówi nic złego ale ktoś inny jest wyczulony i 'klapki na oczach' i odbiera to po swojemu i jest jazda...a a ja mam to gdzieś bo nie po to tu siedze zeby sie denerwować...a jak ktos/coś mi nie pasuje to mu to mówie a nie docinam...w ogóle głodny jestem i chaotycznie pisze...i dla mnie jest wporzo...nie szukajmy na siłę błędów...bo aj nie wiem...ja to czytam to każdy uwaza ze jest źle że coś tam...dziwnie ze sie pisze gada, wchodzi dziennie z myśla 'ale dupa, znów flame,znów bla bla bla'...to ja nie wiem...mozna chyba troche myslec pozytywniej co nei?...ale ejstem głodny

EDIT:
Cez napisał/a:
Po za tym jak mówiłem każdy z nas jest cenny ,więc nawet Plazi jako nasza maskotka powinna znami być do końca.
BRAWO! podoba mi się ta wypowiedź! mas zu mnie plusa
Cez napisał/a:
Hyszem.
dawno nie gadałem z nim ale z tego co wiem to 'nie bedzie z siebie robił dziwki' :D Hysz jest wporzo
_________________
Ostatnio zmieniony przez Raq 2008-10-26, 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mee 
Mumbler


Wiek: 37
Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 179
Wysłany: 2008-10-26, 10:49   

W pewnych kwestiach muszę się zgodzić z PH.

Odnosząc się jednak do tej "hermetyczności" - niestety, jest to norma na wielu polskich forach. Userów aktywnych jest dość mało i z biegiem czasu zaczynają się tworzyć zamknięte grupy, co jest w sumie zrozumiałe.
Inna sprawa, że w świecie SH nie dzieje się wiele, ale jeśli już, to trzeba liczyć się z nowymi osobami zainteresowanymi ową tematyką.
Pytanie teraz - co ma zrobić taka osoba, która jest nowa na forum? Rzecz jasna wpadnie do tematów o grach, napisze co sądzi o tym i o tamtym, trudno jednak, żeby liczyła na jakiś wielki odzew w maksymalnie "zużytych" kwestiach.

Z kolei w innych działach forum ciężko się wbić w dyskusję - zauważyłem, że nowi userzy są często wręcz olewani przez forumową "elitę" i czasami piszą jak do ściany.
Z drugiej strony nie każdy ma ochotę pisać w kółko forumowe historyjki, czy chrzanić frazesy nie wiadomo o czym.

Przyznam, że nawet mi czasami brakuje tu jakiegoś fajnego tematu, do konstruktywnej rozmowy, która nie skończy się na robieniu ze wszystkiego jaj, czy wieszaniem na sobie psów.
Forum, w paru miejscach, bardziej przypomina czat, niż miejsce w którym spora grupa ludzi mogłaby mieć możliwość podyskutowania na tematy inne, niż "ojezu, ale się najebałem".

Wiem, że dość uogólniam, bo każdy user jest inny, ale wypadku małej liczby tychże, wszelkie kwiatki są bardziej widoczne i negatywnie rzutują na całość. Sam, jak widać, piszę rzadko, bo po prostu nie ma gdzie, a ileż można wykłócać się o wyższość filmu nad grą, czy recenzować SH5 na podstawie trailerów.
Postulowałbym większą otwartość na nowych userów, oraz trochę szersza liberalność w kwestii poglądów, bo często dochodzi tu mieszania z błotem za niektóre opinie.

Nikt się zgadzać ze mną nie musi, ale warto wiedzieć chyba, jak forum wygląda "z boku", dla osoby wpadającej tu raz na jakiś czas. Sam mam pięcioletni staż na innym forum tematycznym i wiem, że pewne zmiany SĄ konieczne, jeśli nie chce się wracać do sucharów w stylu "Czy nasze forum upada?".
Tak czy siak, najlepiej zacząć od pytania, dla kogo jest forum - Dla wszystkich Sajlentowców, czy tylko dla rozrywki kilku osób :)
Ostatnio zmieniony przez Mee 2008-10-26, 10:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-10-26, 11:17   

Mee napisał/a:
"Czy nasze forum upada?"
Już od dawna sobie zadaję to pytanie i odpowiedź za każdym razem jest taka sama: Już dawno upadło.
Tu nie chodzi o to kto się o co kłóci i żeby nie pisać tak to będzie lepiej. Nie będzie lepiej. Bo ludzie się nie zmienią a to ludzie stanowią o atmosferze forum. To już w ogóle nie jest to co kiedyś a nawet nie takie kiedyś jak 5 lat temu kiedy było najlepiej al chociażby zaraz po reaktywacji.
Gdzieś to wszystko zniknęło.
Ludzie gdzieś poodchodzili.
Mówiłem swego czasu że na forum potrzebna jest rewolucja albo będzie tylko gorzej. Miałem rację, rewolucji nie było.Po prostu każdy zlewa na to co się dzieje i jedyne co jest w stanie zrobić to chwilowy zryw taki jak teraz będzie miał miejsce.
Ja na to forum nie wchodzę już dla SH. Bo to już od dawna nie jest forum o Silent Hill.
Jestem na innym forum na którym mimo upływu tylu lat, temat jest wciąż żywy i ludzie z zapałem się w to angażują. Gdzieś gdzie się mogę poczuć tak jak kiedyś. Tutaj już na to nie liczę. Próbowałem swego czasu jakoś wskrzesić ten klimat w taki czy inny sposób i np. temat który był kiedyś jednym z najpopularniejszych na forum tym razem otrzymał kilka odpowiedzi i do tego prawie nie na temat.
Po jakimś czasie przestałem wierzyć w zloty, konkursy, zaangażowanie kogokolwiek.
Już mnie to nie interesuje.
Już nie będę próbował.
Jedyne co sprawia że jeszcze tu zaglądam to sympatia do niektórych userów.

Mam już nowe "special place"...
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-26, 11:30   

Cytat:
Już dawno upadło.

Dobra nie mogłem się powstrzymać.Ale mnie więcej co chciałem wam powiedzieć moge streści w fragmencie z mojego projektu.
Cytat:
Bersek:Forum już nie może już nikomu wybaczyć.
Puty:Bersek
Bersek:Ona odeszła Puty.
Puty:Przeze mnie.
Bersek:Zdaje się ,że obwianie siebie ułatwi sprawę ,robiąc to może utrzymać ból na dystans.
Puty:A co ty kurde wiesz ,forum zostało skasowane ,przegrałem.
Bersek:Więc pozwolisz by to tak zostało i dasz spokój.
Puty fora umierają ,ale śmierć nie jest przegraną to właśnie Hemigway powiedział.
W moim życiu też wiele rzeczy poszło nie tak ,ale to nie byłą przegrana ,dzięki temu coś zrozumiałem ,tak naprawdę nic nie straciłem
to prawda ,że forum zostało zniszczone ,ale to ludzi go tworzą ,a nie zbiór tematów i postów.
Puty: Ta jasne.
Bersek:W życiu nie chodzi o wygraną czy przegraną nie sądzisz.
Ważne jest to kim się jest i czego się chce
Mogą nas zniszczyć ,ale nikt nie zniszczy naszego ducha.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 11:31   

Cytat:
Jedyne co sprawia że jeszcze tu zaglądam to sympatia do niektórych userów
czyżbym był to ja :D hehe zartuje. Ja podchodze na spokojnie, jak bym się miał przejmować denerwować czy cos tam to by mnie szlag trafił i tyle by było, a tak chill i zlewam negatywy...ja sie moge podpisac pod tym ze wchodze tu dla ludzi, ale że ejst mi źle z tym jak jest juz nie...
_________________
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-10-26, 11:35   

Raq napisał/a:
czyżbym był to ja
Nie Raq, wchodzę tu dla dzieci z którymi nie mam o czym gadać bo nie wiem co to Tibia np.
Bez obrazy dla nikogo.
Ostatnio zmieniony przez MZet 2008-10-26, 11:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-26, 11:35   

Dobra to ja zadam pytanie. Robimy rewolucję?
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-26, 11:40   

Wendigo napisał/a:
Dobra to ja zadam pytanie. Robimy rewolucję?

Śmiechu warte. Ostatnio też była niby rewolucja na pisanie o SH i jak się to skończyło? Powstał 1 - 2 tematy i pisało raptem 5 osób (w porywach). Wiesz co Ci powiem Mzet? Na tych zagranicznych forach mają masę tematów, które u nas nie miałyby racji bytu, odpowiedzi można by pewnie policzyć na palach jednej ręki. Jeśli chodzi o jakieś konkretne rozkminy to tak jak powiedziałem, w dyskusji bierze tylko osób, a reszta wrzuca linki do "LOL".

Może podpierdzielanie tematów z zagranicznych for(?) nie jest takim złym pomysłem, ale obawiam się, że spotkam się tylko z krytyką, a tematy umrą po kilku dniach, o ile w ogóle zostaną ruszone. Miałem już to zrobić kawał czasu temu, ale zacząłem majstrować nad czymś razem z Mikelem oraz PH i totalnie wyleciało mi to z głowy.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-10-26, 11:45, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 11:41   

MZet, zabolało mnie ;(
Wendigo, Revolution, the only solution, The armed response of an entire nation!
Tak jak wspomnaił MZet teraz będzie pospolite ruszenie ale to itak wróci do tego miesca, za ile? miesiac? 2? 7?
_________________
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-26, 12:00   

Bersek napisał/a:
Śmiechu warte. Ostatnio też była niby rewolucja na pisanie o SH i jak się to skończyło? Powstał 1 - 2 tematy i pisało raptem 5 osób

Dostrzegłem pewną rzecz, gdy temat leży i nikt w nim nie piszę to tak zostanie na dłużej, ale gdy ma etykietkę, że został napisany dzisiaj, ludzie będą się nim udzielać, więc jakby ktoś napisał posta w jakimś temacie, na bank odpowiedź będzie, tylko ktoś musi zacząć
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-10-26, 12:10   

Bersek napisał/a:
Może podpierdzielanie tematów z zagranicznych for(?) nie jest takim złym pomysłem

/Jest jedynym słusznym rozwiązaniem.
Raq napisał/a:
MZet, zabolało mnie ;(

Nie gadaj. Przecież wiesz ż jesteś jedną z tych osób dla których tu zaglądam.
Wendigo napisał/a:
tylko ktoś musi zacząć

Tylko że nikomu się nie chce i tak pewne zostanie.
Raq napisał/a:
Revolution, the only solution

MOJA RECEPTA KTÓRA WYWOŁA TERAZ OBURZENIE:

-Wywalenie WSZYSTKICH tematów OT lub ich zamknięcie na miesiąc. Poza tym konkretne czystki w nich.

-Założenie kilkunastu/kilkudziesięciu tematów Do SH i Cafe 5to2 na podstawie zagranicznych for.

-Odłożenie wszelkich zwad, kłótni, sprzeczek na bok.

-Jakaś akcja w celu pozyskania nowych użytkowników i próba skontaktowania się ze starymi.

Tyle.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-26, 12:16   

MZet napisał/a:
Wywalenie WSZYSTKICH tematów OT lub ich zamknięcie na miesiąc. Poza tym konkretne czystki w nich.

Może nie wszystkich, ale część na pewno
MZet napisał/a:
Założenie kilkunastu/kilkudziesięciu tematów Do SH i Cafe 5to2 na podstawie zagranicznych for.

Podpisuje się pod tym
MZet napisał/a:
-Odłożenie wszelkich zwad, kłótni, sprzeczek na bok.

Proponuję zajrzeć do regulaminu punkt 7. Tak, to jest ostrzeżenie dla każdego.
MZet napisał/a:
-Jakaś akcja w celu pozyskania nowych użytkowników i próba skontaktowania się ze starymi.

Tu niestety nie mam pojęcia jak można by tego dokonać.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group