Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2010-03-18, 16:01
część SHP, co u Ciebie?;)
Autor Wiadomość
Turysta 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 41
Wysłany: 2008-10-17, 01:33   część SHP, co u Ciebie?;)

Gdzieś w latach 2004/05 mocno jarałem się Silent Hillami i przesiadywanie na tym forum i omawianie nowych teorii, odkrywanie nowych wątków było jednym z lepszych dla mnie sposobów spędzania czas. Wtedy to było coś. Jestem pod wrażeniem, że forum się jeszcze trzyma, bo świat SH jest bardzo rozbudowany, ale jednak też nie da się o tym gadać bez końca. Potem główni forumowicze zaczeli się ostro kłócić, ludziom nie chciało się trochę pisać, w koncu nawet forum zamknięto chyba jeśli dobrze pamiętam, potem wróciło do życia i teraz widzę że jakoś sobie dryfuje:) Jednak z tych starych użytkowników najwięcej rozkminiających i piszących w działach o Sh chyba niemalże nikt nie został. Oczywiście nie ma się co dziwić jako że najlepsze części silenta są już za nami i powtarzam się nie da się o tym samym gadać w kółko. Zwracam się do tych co tutaj przesiadują- jak oceniacie wy kondycję tego forum? Czy ludzie nadal jarają się Silentem jak te kilka lat temu? Czy nadal powstają nowe teorie? Czy nie czujecie że trochę "przeminęło z wiatrem"?:P Czy kiedy wchodzicie na tą stronę to bardziej żeby pogadać z ludźmi w dziale powiedzmy OSP czy od razu sprawdzacie najpierw co nowego w dziale np SH2 (najlepsza część do rozkminiania:))? Jak czujecie? W jaką stronę teraz zmierza forum? Wiem że to wszystko wiąże się mocno z tym czy wyjdzie jeszcze jakaś dobra klimatyczna część Silent Hilla, ale jednak. Czuję taką sentymentalną wewnętrzną potrzebę poruszenia tego tematu jako że spędziłem na tym forum kiedyś całkiem sporo czasu (raczej mówię tu o działy o SH) i kurde było zajebiście:P
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-17, 07:05   

..Turysta.. napisał/a:
Czy ludzie nadal jarają się Silentem jak te kilka lat temu?

Tak
..Turysta.. napisał/a:
Czy ludzie nadal jarają się Silentem jak te kilka lat temu?

Nie wszyscy, ale znajdą się tacy ludzie.
..Turysta.. napisał/a:
Czy nadal powstają nowe teorie?

Tak, powstają. Co prawda rzadko, ale powstają.
..Turysta.. napisał/a:
Czy kiedy wchodzicie na tą stronę to bardziej żeby pogadać z ludźmi w dziale powiedzmy OSP

No nie spodziewam się nowych postów w działach SH więc...
..Turysta.. napisał/a:
W jaką stronę teraz zmierza forum?

W stronę jakiegoś wielotematycznego forum.
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-10-17, 08:03   

Ja świetnie pamiętam turystę. Miał Silenthillowego pieska w avatarze ^^.

No cóż. Faktycznie to forum coraz bardziej skupia się na OSP LAP i innych podobnych działach, ale tak szczerze to już dawno temu przestało mi to przeszkadzać. :-]

Nie ma tu praktycznie żadnej osoby która nie grała w co najmniej jedna część SH. A w niemalże każdym temacie można znaleźć nawiązania naszej ukohanej serii. Faktycznie, przestaliśmy juz rozkminiać jak za dawnych lat, co może oznaczać ten błysk w tej scenie a o co chodziło z tym obrazem w tamtej lokacji. Chcoiaż wydaję mi się że po premierze SH5 Twoje wspomnienia będą miały okazję odżyć :grin2:

Pozdrawiam
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-17, 17:45   

No ja Turystę pamietam. Witam tak ze tego...
Czy sie interesują? Tak. Czy tak jak keidyś? Nie.
Pisze sie o SH ale w moich oczach nie jest to juz fanatyczne pisanie jak kiedyś. Tez miałem tak ze pisałem o SH z wypiekami na twarzy, teraz jeśli temat mnie ruszy napisze, jak nie to nie...skupiam sie na przyjemnym gadaniu z świetnymi ludźmi, i nie ukrywam ze to dla nich dziennie wchodze i sprawdzam co i jak...Poprostu atmosfera jak nigdzie indziej :) Przede wszystkim nie ma juz takich jazd jakie pewnie pamietasz, drogi Turysto...od dłuższego czasu jest spokojnie (wiadomo ze sprzeczki bywają, ludzie to ludzie i tylko ludzie)...i to jest to ten klimat :)
_________________
 
 
 
Turysta 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 41
Wysłany: 2008-10-17, 22:59   

oficjalny powrót pieska:D w sumie spodziewałem się mniej więcej takich właśnie odpowiedzi, że ludzie wciąż się jarają ale juz nie tak jak kiedyś. W każdym razie pokręcę się trochę po forum chociaż nie wiem czy da się sensownie pogadać o Silencie nie przechodząc na świeżo po raz kolejny całej serii, a szczerze mówiąc mimo tego jak bardzo się kiedyś tym jarałem teraz trochę zwyczajnie szkoda by mi było na to czasu. I jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. Kiedy minęły czasy "świetności" tego forum wszyscy zwalali winę na konflikty i zaistniałe kłótnie. Jednak wydaje mi się, że tak sobie tłumaczyły to osoby którym wydawało się że SH jest absolutnie nieśmiertelny i że zawsze będzie zajmował wysokie miejsce w naszej świadomości. Jednak wszystko przemija i trzeba się z tym pogodzić. Myślę że raczej na pewno nie zważając na to jak wspaniała atmosfera byłaby na forum to osoby które miały po 1000 postów w działach o Silentach i tak już by dzisiaj nie pisały a na pewno dużo mniej. Jaka z tego refleksja? Hm, dla mnie dość osobista bo to forum i Silent Hill to dla mnie jedna z rzeczy jaką kojarzę ze swoją wczesną młodością i dorastaniem. W pewnym sensie rozwijałem się intelektualnie na tym forum.. Nie no lol przesadzam, po prostu darzę SH serię i to forum dużym sentymentem i tyle:P Jakaś ogólna refleksja? Hm, niespecjalnie:P po prostu fajnie że coś was tutaj nadal trzyma i choćby nawet nie powstawał już żaden post w działach o Silencie to zawsze miło czasem wejść i popatrzeć na tętniącą życiem silentową społeczność, która zrodziła się na tym forum i trwa nadal. Lol, wzruszyłem się:) Pzdr
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-10-17, 23:11   

Powiedzmy że dajemy szansę nowym użytkownikom się wykazac jeśli chodzi o jakieś teorie :]
Ja osobiście jestem tu dlatego, bo po prostu klimat i ludzie są tu wartościowi- do samych tematów o poszczególnych częściach gry chyba nawet nie wchodziłem jeszcze w tym roku.
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-17, 23:13   

Ja pieska nie pamiętam, bo jestem nowy;)
..Turysta.. napisał/a:
Jednak wydaje mi się, że tak sobie tłumaczyły to osoby którym wydawało się że SH jest absolutnie nieśmiertelny i że zawsze będzie zajmował wysokie miejsce w naszej świadomości.

To fakt, nie wyobrażam sobie gry która może zdetronizować Silent Hill 2:)
Silent Hill jest nieśmiertelny
..Turysta.. napisał/a:
po prostu fajnie że coś was tutaj nadal trzyma

nie tylko trzyma, ale także przyciąga nowych np. mnie, Amaterasu i wielu innych. Także pozdrawiam:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group