Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Doxepine
2008-12-16, 19:41
Projekt: Silent Hill- Dyskusje

Czy weżmiesz udział w tym projekcie?
Zdecydowanie tak!
51%
 51%  [ 15 ]
Nie.
6%
 6%  [ 2 ]
Może, jeśli znajdę trochę czasu.
41%
 41%  [ 12 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2008-05-21, 19:53   

Cieszę się Bloo.No bo 4 część straciła klimat.A widzieliście gameplaya SH5?Graficznie będzie nieźle,ale reszta...weteran wojenny.Ograne.Ale wspieram projekt!

EDIT:

Nie mówię naturalnie o tworzeniu własnego SH bo to niemożliwe.Chyba.Tylko podsunąć garść świeżych pomysłów,bo Konami chyba ich zaczyna brakować.I wybaczcie,że piszę post pod postem,ale czasem różne idee wpadają mi do głowy po wysłaniu poprzedniego.
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-05-21, 20:02   

tumi1 napisał/a:
I wybaczcie,że piszę post pod postem,ale czasem różne idee wpadają mi do głowy po wysłaniu poprzedniego.

Zawsze możesz edytować poprzedni.
tumi1 napisał/a:
A widzieliście gameplaya SH5?Graficznie będzie nieźle,ale reszta...weteran wojenny.Ograne.Ale wspieram projekt!

Tak widzieliśmy, widzieliśmy też kilka gameplay'ów i jeszcze więcej screenów, ale do rozmowy na temat SHV jest osobny temat, ba nawet dział. Czarno widzę Twoją przyszłość na forum, dlatego dam Ci radę: mniej offtopu, mniej błędów ortograficznych, interpunkcyjnych itp. a więcej pomyślunku przed napisaniem posta.
Pozdrawiam.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-05-21, 20:15   

tumi1 napisał/a:
Nie mówię naturalnie o tworzeniu własnego SH bo to niemożliwe.Chyba.
Ale mozna zrobić fanowską gre... tyle by było zgodne z mitologia gier oraz odpowiednim klimatem :P No na pewno gry 3D nie stworzymy... chyba ze na engine jakiegos FPSa... ale raczej to nie byly dobry pomysl... do tego za bardzo czasochłonne...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-06-25, 18:26   

Zmieniłem nazwę tematu na "Projekt: Silent Hill- Dyskusje" gdyż jak dotąd nie było tematu do dyskusji aspektów technicznych samego projektu (może dotąd po prostu nie było potrzeby).

Doxepine, mam kilka uwag.
Po pierwsze: Dzięki za współpracę, ale błagam, organizację działu zostaw mi. Czemu? Jak to mówią: "gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść" ;) Wiem, że nie działam najszybciej, ale staram się na full i myślę, że na razie nieźle to wychodzi. Szczególnie teraz, gdy mam znów moda na ten dział mogę posprzatać (poprzenosić) masę offtopów które co jakiś czas wypływały w tematach (co zresztą już od wczoraj skrupulatnie robię). Jeśli jest inaczej i ktoś uważa, że odwalam totalną manianę to wyprowadżcie mnie z błędu :]
Także jeśli chcesz zakładać tematy, to droga wolna, tego akurat nie mogę Ci zabronić, bo to forum dyksusyjne i każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, jednak prosiłbym abyś powstrzymał się od zapowiedzianego stworzenia ankiety. Do ankiety trzeba mieć co wrzucić, a tworzenie tej samej ankiety dwa razy nie wchodzi w grę, bo ludziom odechce się głosować. Lepiej poczekać dłużej a uzbierać więcej pomysłów i mieć z czego wybierać.
Po drugie:
Doxepine napisał/a:
Już na wstępie proszę, żeby w tym temacie nie pisać postów, które będą oceną mojego pomysłu. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi, ale szkoda czasu i miejsca na pisanie: "twój pomysł mi się nie podoba". Lepiej stworzyć coś samemu lub zmodyfikować już istniejący zamysł.

Myślę, że rozumiem o co Ci chodzi- maksymalną efektywność i przejrzystość, jednak tak jak napisałem wyżej- jest to forum dyskusyjne i nie możesz zabronić nikomu dyskusji, dopóki tylko trzyma się ona tematu w którym jest prowadzona. To jest pierwszy krok do uśmiercenia tego działu. Forum po prostu żyje dyskusją- nie ma dyskusji=nie ma forum. Łapiesz o co mi chodzi?
Po raz kolejny powtarzam: mimo tego co powiedziałem "dnia pierwszego" projektu, obecnie ten dział istnieje przede wszystkim dla zabawy. Twórczej zabawy, owszem, jednak wciąż zabawy. I to jest priorytetem. Baw się tym i wyluzuj troszkę ;) Zobacz, że to właśnie tumi1 ożywił ten dział, mimo kilograma offtopu i nie największej ilości treści w jego postach. Wniósł do tego działu troszkę pozytywnej energii i luzu, które udzieliły się innym forumowiczom :)
Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-06-25, 18:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-06-26, 12:14   

No to mi się dostało... :razz:
Bloo, nie wiedziałem, że tak to możesz odebrać... Absolutnie nikomu nie zakazuję dyskusji, bo to byłoby sprzeczne z moimi poglądami na życie :-> ... Ech, po prostu 3 lata studiów na zarządzaniu sprawiają, że dostajesz lekkiego kręćka na punkcie efektywności... Poza tym, dość niecierpliwa ze mnie osoba; najlepiej byłoby, gdyby wszystko już było gotowe...
Co do ankiety, to miałem ją stworzyć dopiero wtedy, gdy uzbiera się duuuuuuuuuużo pomysłów, żeby było w czym wybierać... Absolutnie nie jestem zwolennikiem takiej sytuacji, kiedy pomysły brane pod uwagę będą np. tylko moje pomysły, lub pomysły 2 - 3 osób... Bo nie o to przecież chodzi...
A jednak odezwał się w Tobie autorytarny duch! :grin2: Ja, niegodny, nawet nie śmiem zastępować Cię w kwestiach organizacyjnych... :razz:

EDIT:
Jestem wyluzowany i traktuję to jak dobrą zabawę, ale czasem zbytnio się nakręcam...
_________________
My computer says no...

(cough)
Ostatnio zmieniony przez Doxepine 2008-06-26, 12:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group