Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Devinitum
2008-08-28, 18:48
Muzyka na stronie?

Czy muzyka na stronie powinna być włączona?
Tak
72%
 72%  [ 13 ]
Nie
27%
 27%  [ 5 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-03-27, 17:08   Muzyka na stronie?

Czy tylko mnie na stronie brakuje muzyki? Wydaje mi się, że dodawała jej klimatu. Jednakże została wyłączona, bo ponoć przeszkadzała w czytaniu tekstów. Zatem chciałem zadać Wam pytanie:

Czy sądzicie, że muzyka powinna być na stronce, czy jednak niech zostanie tak jak jest?
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-03-27, 17:12   

Oczywiście jak dla mnie powinna wrócić :) przeszperałem tyle stron o SH, że głowa boli ale zawsze wracałem na tą jedną jedyną :) muzyka budowała klimat - w zasadzie klimat wgniatał w fotel bo bałem się jak cholera :) zwłaszcza jak byłem sam w domu. Teraz jest tak ... pusto ... i beznadziejnie się czyta teksty. To nie to samo - było o wiele lepiej jak leciała klimatyczna ścieżka.

Ja chcę powrotu muzyki!!


Thx Berserk ;)
_________________
Pay or Flee!
Ostatnio zmieniony przez Skjoldsvar 2008-03-27, 17:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-03-27, 17:16   

Musi wrócić! Tak jak powiedział Skjold- buduje klimat.
Ehh.. a już się spodziewałem, że OST będą wrzucane do downloadu ^^"
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-03-27, 17:16   

Jeżeli by była, to tylko z możliwością jej wyłączenia. Jak zapewne wiele użytkowników, łażąc po internecie słucham jednocześnie muzyki, i zawsze mnie wkurzało, że wchodząc na SHP włączała mi się muzyka ze strony i miałem dwa wyjścia: wyłączyć swoją muzykę albo słuchać kakofonii. Z drugiej strony jednak, faktycznie budowała ona klimat. Dlatego też uważam, że opcja włącz/wyłącz byłaby tu najlepszym rozwiązaniem.
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2008-03-27, 17:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 17:18   

Na dłuższą metę - nie. Gdy czytasz dłuższy tekst i słyszysz w kółko ten utwór nie robi się zbyt miło(chociaz same w sobie są swietne, ale zjawisko to dotczy każdej muzyki). Byłbym na tak, ale z jakimś suwakiem pozwalajacym ściszyć/wyłączyć.
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-03-27, 17:21   

Zawsze można spróbować wyłączyć muzykę za pomocą przeglądarki - mnie np. udało się to w Operze (preferencje dla witryny - nie wiem czy się da w innych takie coś ustawic), ale taki wyłącznik, to też chyba nie problem.
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-03-27, 17:43   

Niech wróci - ale wraz z możliwością jej prostego wyłączenia na zasadzie ON/OFF. Lubię te miniaturki ; )

No iii... Jest możliwość dorwania muzyczki ze strony SH3? Tą lubiłem najbardziej ; )
Ostatnio zmieniony przez pyramid.pusher 2008-03-27, 17:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-03-27, 17:52   

No z tego co mówi Dev to spróbujemy z On/Offem i tak będzie idealnie :)

Pyramid - podzielam Twoje zdanie co do ścieżki z Sh3 :D
_________________
Pay or Flee!
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-03-27, 23:09   

Puty napisał/a:
Byłbym na tak, ale z jakimś suwakiem pozwalajacym ściszyć/wyłączyć.

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami i uszami i oczami i łopatkami i pośladkami i czym jeszcze się da. Suwaczek to najlepsze rozwiązanie, sam też mam 24/7 włączoną swoją muzykę na kompie i też mnie wkurzało gdy muzyka się nakładała, ale gdyby cicho mruczała w tle to czemu nie.
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-03-28, 11:29   

bloo napisał/a:
Podpisuję się pod tym rękoma i nogami i uszami i oczami i łopatkami i pośladkami i czym jeszcze się da. Suwaczek to najlepsze rozwiązanie


Jestem jak najbardziej za. Mnie akurat nie przeszkadzała muzyka w czytaniu tekstów, ale faktycznie, inni mogli miec z tym problem, więc z opcją wyłączenia będzie idealnie :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 23:08   

Echhh nie cchiałem pisać, zeby nie było, ze robię za tego złego, który burzy ideę - czy trzeba przypominać, ze QDC juz wtedy mówił na forum(przed atakiem), ze taki suwaczek/ wylacznik jest w tej chwili niemożliwy i że jesli muzyka jest na stronie - to bez niego? Teraz jednak wpadł na myśl, ze jesli ktoś się zna na flashu, to wtedy otwiera to drzwi, do takiego rozwiązania.
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-04-26, 12:42   

W tym poście podam sposoby na wyłączenie muzyki na stronce:

Opera

1. Menu kontekstowe
2. Preferencje dla witryny
3. Zawartość
4. Odznaczamy "Włącz obsługę wtyczek".

Firefox

1. Narzędzia
2. Opcje
3. Treść
4. Typy plików => Zarządzaj
5. Klikamy na plik z rozszerzeniem SWF => Zmień czynność => Zapisz je na komputerze. Zamknij => OK
6. Wchodzimy tam jeszcze raz klikamy na plik z rozszerzeniem SWF i klikamy na "Usuń czynność". Zamknij => OK.
7. W polu adresu wpisujemy "about:config". W pole filtr wpisujemy "plugin". Klikamy 2x na wartość logiczną o nazwie plugin.scan.plid.all (tak żeby zmieniła wartość na "false").

Po ewentualnym restarcie przeglądarki na stronie powinno nie być muzyki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group