Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowi użytkownicy.
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 19:05   Nowi użytkownicy.

Nadejszla wiekopomna chwila ;] - No więc od siebie: Witam, jestem Piotrek i mam 18 i 11/12 lat. Jestem niedoszłym studentem filologii angielskiej. Lubię:
- poznawać nowych ludzi na forum
- Silent Hill
- chipsy
- spanie
- anime.
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-11-16, 19:16   

Cześć jestem Grzesiek. Ze słodyczy najbardziej lubię śledzie.
Ja dla odmiany jestem wiecznym studentem filologii polskiej ;p
Oprócz SH lubie piwo i ludzi (zazwyczaj) ;]
Mam nadzieję na udaną współpracę ;]
Ostatnio zmieniony przez PiK 2007-11-16, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-16, 19:23   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-10-23, 20:38, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-16, 19:24   

Miho, Misza, czasem Moho.
Studentka ostatniego roku filologii angielskiej i nieanonimowy susłoholik.
Właścicielka najmniejszego na świecie zamaskowanego gryzonia-mściciela, działającego pod osłoną nocy i eliminującego złoczyńców.
Oprócz SH lubię RUM, forumowiczów, z którymi prowadzę zaciekłe konwersacje na gg, przystojnych azjatów, dobrą książkę i komiks, mangę i anime.
Thx 4 your attention =D ,
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-10-23, 13:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2007-11-16, 19:44   

Siema,nazywam się Krzysiek,mam 16 lat,chodze do III Klasy Gimnazjum,klasa językowa,mieszkam w Katowicach,jestem fanem SH oraz muzyki klubowej.
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
Ostatnio zmieniony przez Undertaker 2009-01-10, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2007-11-16, 19:49   

Cześć, jestem Robert i również jestem alkoholikiem... Eee, to nie tak chyba miało być... Więc wiek macie po lewej, ogólne zainteresowania w profilu, miejsce zamieszkania również możecie znaleźć po lewej. Zresztą... I tak mnie znacie ;) Witam jeszcze raz i czas na nowy rozdział w historii SHP. ODRODZENIE!
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 21:25   

Kamuch jestem, dla niektórych Kamuszek ;}
Co lubię robić? Kamuchować ;} Jaki jestem? Wyjdzie w Kamuchowaniu eeeee tj. w praniu ;}
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-11-16, 21:32   

Cześć, nazywam się Karol. Studiuję socjologię, mimo, że tłumy mnie raczej irytują. Poszukuję horroru, który by mnie przeraził (filmu), bo od dłuższego czasu nic takiego się nie trafiło. Poza tym dobra książka, film, MUZYKA. I różne inne zainteresowania, które są już mniej normalne tzn. różne dewiacje, kryminalistyka, seryjni mordercy, takie tam ciekawostki ;)
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-16, 21:38   

Marcin i pię od 5 lat......
Serio to student filologi ang
co lubie? duzo rzeczy Przede wszystkim spędzać czas z dziewczyną i znajomymi
Piwo, dobry film, ksiażkę, pogadać (a co :P podobno to ludzka rzecz xD)...posłucghac dobrej muzyki :D oj tak :D
Myślę ze fajnie było by przenieść topic do Facjatek...tzn tam dawac fote + opis a tu zostawić jednak na witanie sie ...ale sie obada
_________________
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-16, 21:39   

Łukasz, lat 22, doszły bo dyplomowany absolwent filologi angielskiej i aktualnie student szkoły medycznej w Kraku na kierunku techniki dentystycznej/protetyka.
Lubię wiele rzeczy.
Nie lubię głupich ludzi- ale dlatego jestem na tym forku by ich nie spotkać:]
 
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2007-11-17, 16:10   

Gordon Commodore, znaczy ten, no... Piotruś jestem. Student filozofyji i były student prawa (...i sprawiedliwości). Interesuję się... eee...
No, interesuję się elektroniką i muzyką. Tak, ten teges.
Moim hobby jest gra na gitarze, odnawianie zabytków, tzn. przywracanie do życia sprzętu elektronicznego oraz budowaniem własnych wzmacniaczy (teraz biorę się za życiowe wyzwanie, co zowie się Marshall JCM 800).
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2007-11-17, 16:18   

Marlena, lat 16 :D Co tu dużo gadać uczennica 1kl. liceum klasa humanistyczna. Interesuję się grami komputerowymi, standardowo kocham SH i RE. Troszkę rysuję, słucham techno itd...;p
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-17, 17:08   

Hi my name is Kośmin and I'm an addict... :lol:

Siemano, jestem Kuba, mam 16 lat, mieszkam w gdańsku i mam rudego kota. Sam nie wiem czym się interesuję, bo to się ciągle zmienia więc nie będę sie rozpisywać. Odwiedzam to forum od dwóch lat, ale dopiero teraz mam zamiar się wziąć za udzielanie się.
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-17, 17:22   

Hello! jestem Damian (Trivane) i mam 15 lat ;)
Jezeli chodzi o rzeczy ktore lubie:
- Silent Hill'a
- sluchac muzy (przwaznie Rock)
- rozmawiac / zawierac nowe znajomosci ;)
- szwedac sie po necie...
- anime
Jezeli daloby wyrazic to jednym slowem: ogolnie grac (1. jRPG; 2. przygodowe; 3. samochodowe)
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2007-11-17, 17:43   

Joł. Jestem Teufel :evil: A to dlatego, że kilkakrotnie pokopała mnie woda święcona w kościele -.-' Bolało...
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-11-17, 19:23   

A miał być tylko jeden Robert..
Czyli ja ;-)

Nie lubię mówić o sobie, ale jak trzeba to trzeba.
Lat 14, 183 cm. wzrostu, około 70 kilo wagi.
Chudy, głupi, bywam zadziorny, lubię rozmawiać z nowo poznanymi ludźmi i czytać opinię tych, którzy mądrze piszą.
Zainteresowania?
Dobra książka, dobry film, muzyka odpowiednia do danej sytuacji, konsole i gierki na nie, no i niech będzie komp - ale przeważa to korzystanie z Internetu i słuchanie muzyki.

Mam nadzieję, że miło Wam się będzie ze mną 'rozmawiało'. ;-)
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Dorex 
Cockroach
Emo Sux



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 24
Skąd: Piaski Pustyni
Wysłany: 2007-11-18, 17:34   ...

Hmm
Imie: Dorian
Lat: 17
Zainteresowania: Gitara, PlayStation, Snowboard, Komiksy, Horror, komp, czasem lubie zavirusowac znajomych ]:->
_________________
"But ya know what? It doesn't matter if you're smart, dumb, ugly, pretty... it's all the same once yer dead..."
 
 
 
jarq 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 48
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2007-11-18, 22:33   

jarq, czyli Jarek.
Wiek: niedługo 21 pasków na tyłku ;D
Zainteresowania: standardowe - fajne filmy, fajne książki, fajne gierki :)
Aktualny zawód: PS2 Player ;D
Wykształcenie: średnie, student I roku informatyki (dwa lata w plecy dzięki Akademii Rolniczej AKA Rolschwitz Birkenau :x), dodatkowo ostatni semestr informatyki w szkole policealnej.
Numer majtek: Hmm, zaraz sprawdzę xD
To by było na chwilę obecną tyle, jakby coś uległo zmianie to z edytuję :P
Ostatnio zmieniony przez jarq 2007-11-18, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-11-19, 10:49   

Witam,
jakis czas temu nowy admin (Puty znaczy) napisal do mnie, ze chce reaktywowac strone, co w zasadzie mi wisialo, ale upor chlopaka mnie urzekl i postanowilem, ze czasem cos tam sobie tutaj napisze moze:)

Czesc pewnie mnie kojarzy, czesc nie wiec sie przedstawie. Mam na imie Kamil, mieszkam sobie w Warszawie i ucze sie w szkole policealnej na kierunku informatyka i kocham moja wspaniala, sliczna Martyne:) W wolnym czasie pisze na stronie innej swietnej serii od Konami (www.metalgearsolid.us) i pomagam w promowaniu niemieckiej sceny power metalowej w polsce:) No i jeszcze sobie spiewam, gram na gitarze i perkusji, im so 4|\/|42!|\|6
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
Ostatnio zmieniony przez Iron Savior 2007-11-21, 01:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
stasiu 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: Bogatynia
Wysłany: 2007-11-20, 00:14   

Cześć jestem Paweł. Lat 18. Uczeń technikum informatycznego. Zainteresowania: gitara elektryczna, muzyka, informatyka, psychologia, no i oczywiście SH. :)
_________________

 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-20, 09:57   

Iron Savior, hoho nie spodziwałem sie i ciebie :D , Witaj :D stasiu, i ciebie pozdrawiam również xD
_________________
 
 
 
Jurysk 
Cockroach
Jajaje Kokodżambo


Wiek: 37
Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: Auschwitz
Wysłany: 2007-11-20, 22:03   

Cześć. Mam na imię Artur. Od niedawna mam 21 lat i jestem studentem trzeciego roku Zarządzania w administracji publicznej. Kierunek znośny - da się z tym żyć. Mam bardzo liczne zainteresowania: Oprócz zarządzania interesuje mnie język angielski i wszystko z nim związane, psychologia, parapsychologia, skateboarding, snowboarding, muzyka, lubie spędzać czas ze znajomymi z osiedla, interesują ładne dziewczyny oraz wreszcie horror we wszystkich postaciach, w szczególności literackiej (Stephen King), filmowej (Jacob's Ladder, Calvaire, Cronenberg, Lynch) i oczywiście komputerowej (Silent mada faka Hill). A wszystko zaczęło się od Diabła Piszczałki i Freddiego Kruegera...

Mam nadzieje, że wiele się tu dowiem o zamglonym miasteczku. Z góry ostrzegam, że ode mnie się za wiele nie dowiecie. ;D

EDIT: Zapomniałem doda(ć), że zaprosił mnie tu mój dobry kolega Raq...

... i dziękuję za miłe przywitanie. :)
Ostatnio zmieniony przez Jurysk 2007-11-20, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-20, 22:06   

No nareszcie !
Witam na pokładzie i wiesz jako :D Obyś sie dobrze bawił :D
_________________
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-20, 22:07   

Witaj, jakiś ziomek Raqa? :D

Raq: A jakże :D człowiek który psuje mi krew swym psp i unika odwiedzin gdym jest chory xD
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-20, 22:09   

Jurysk napisał/a:
horror we wszystkich postaciach, w szczególności literackiej (Stephen King), filmowej (Jacob's Ladder, Calvaire, Cronenberg, Lynch)


Już cię cholernie lubię na samym starcie dude :D Witam serdecznie i mam nadzieję, że zagościsz na naszym forum przez baaardzo długi okres :D Pozdrawia serdecznie Przedwieczny Wujek Carmash :D
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group