Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-06-15, 03:15
Wersja na PS2 - Fakty i ploty
Autor Wiadomość
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-02-02, 19:20   

Cytat:
A ja wiem? Imo na tym obrazku podanym przez Berseka nie ma jeszcze tragedii... spójrzcie na ten screen...
Odnośnie tego m.in. kierowałem swoje stwierdzenie ;>
Cytat:
Czy mi się wydaje, czy w wersji dla psp pielęgniara nie wyglądała AZ TAK tragicznie
Czy to jest pytanie retoryczne? ;>

Ogólnie grafika prezentuje poziom zbliżony lub lekko gorszy od SH2. IMO lekkie przegięcie, szczególnie, że gra będzie pewnie sprzedawana za kwotę normalnej nówki, czyli u nas jakieś 150zł na wstępie.

Tja, nie ma to jak chęć zarobku...
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 20:47   

No dla mnie to takie SH1.5 :P (ach te ohydne ząbki...)
Cytat:
IMO lekkie przegięcie, szczególnie, że gra będzie pewnie sprzedawana za kwotę normalnej nówki, czyli u nas jakieś 150zł na wstępie.
Portowane z PSP Liberty City Stories w czerwcu 2006( a więc kiedy nówki kosztowały 200 zeta. Btw. Nowe gry cały czas stoją po 180 PLN) kosztowało na starcie 119 zeta. Z drugiej strony za niedawno przeniesionego na Ps2 Syphon Filter życzą sobie 180. Wbrew temu co napisałem na TC, ustalenie ceny nie jest jednak takie proste.Ta oferowana w Amazonie może być jednak małym hintem, że gra bedzie tańsza(skoro w preorderze tak tanio).
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-02-02, 20:51   

Ej no ludize, nie mówicie, że pisząc "chcemy SH:Origins na PS2" spodziewaliście się, że Climax bądź Konami teraz przerobi całą grę, a potem sprzeda ją za połowę ceny. Skoro GTA:LCS i VCS na PS2 było, jakie było, to można się było spodziewać, że SH:Origins również będzie po prostu żywcem przeniesiony.
I tak już polepszono modele Travisa i Lisy (chociaż ta ostatnia wygląda brzydziej i nie wiedzieć czemu, przypomina mi Marię bez makijażu o_O).
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2008-02-02, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 20:55   

No ja pisałem, że pewnie zrzuca ją na surowo :P , ale chwali się, że próbowali cos na szybko poprawić. Chociaż zaraz... widząc rezultaty, czy aby na pewno? ;) Lisa mi też przypominała Marię, ale pamiętając, że na forum ta druga ma wielu fanów i zostałbym zbesztany za takie stwierdzenie, wsytrzymałem się :P . Z tym brakiem makijażu to sprytny wybieg z Twojej strony ;].
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-02-02, 21:24   

Puty napisał/a:
(ach te ohydne ząbki...)

TV maskuje takie niedoróbki. Co nie zmienia faktu, że Lisę strasznie oszpecili.
Mr_Zombie napisał/a:
Skoro GTA:LCS i VCS na PS2 było, jakie było, to można się było spodziewać, że SH:Origins również będzie po prostu żywcem przeniesiony.

Czyli jest możliwe, że Origins nie będzie chodziło płynnie na PS2?
Bo GTA: LCS chodziło bardzo mizernie...
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-02-02, 22:09   

Nie no, VCS i LCS to już, ponoć, bo nie grałem, cięło na PSP. Z SH:O chyba nie ma takich problemów.
Poza tym, możliwe, że coś tam jeszcze poprawią w grafice do premiery.
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-05, 14:57   

Oj dobrze że na PS2 wersja bedzie bo na PSP szkoda mi kasy wydawać na jedną tylko grę :o
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-03-01, 12:08   

Nowe screeny

Co do dużo mówić... yuck. No ale cóż - po co się wysilać z poprawą grafiki skoro fani i tak kupią. A jeszcze pytanie jak będzie z framerate'em.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-01, 14:33   

Przynajmniej pielęgniary mają zasłonięte cyce ;]. Pierwszy raz widzę tego gorylowatego potwora takiego duuużego. Niestety nie grałem więc jako takich różnic i tak nie dostrzegam, chwali sie jednak, że cos tam zmieniają.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-03-01, 14:48   

Wydaje mi się że dali lepsze textury...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 18:40   

Release Date: Mar 4, 2008
Release Region: North America

W Europie:
Release Date: May 2008 (EU)
Mozliwe, ze juz wiecie, piszę bo chyba nie ma tego infa na forum ;].

EDIT:
http://www.gametactics.co...le&article=1576

No i Sh0 dedykowane PS2 jest już w Ameryce Północnej, premiera zapewnie nie ominie sieci sklepów torrent ^^.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group