Forum Silent Hill Page

Cafe 5to2 - Pomoc w prezentacji

R4Zi3L - 2008-05-02, 10:59

ta... musimy sie trzymac razem... inaczej zginiemy... jakby co Garrett pytaj.... może ktoś coś dla ciebie znajdzie...
Garrett - 2008-05-08, 14:00

Nareszcie mój uber filmik do prezentacji zakończony. Teraz mogę zapanować nad światem :twisted: Zainteresowanym moją beznadziejną twórczością moge dać linka na rapidshare'a na PW.

Prezentacja jest w 98% zakończona. Brakuje jeszcze wstępu (1-2 slajdy) ale na razie nie mam weny.

Bersek - 2008-05-08, 14:06

Zapodaj po prostu tutaj. Chętnie obejrzę :grin2:
SbobekH - 2008-05-08, 14:25

Przyłączam się do prośby Berseka ;)
A i napisz ile ten filmik trwa jak będziesz go wrzucał bo muszę wiedzieć czy mam szansę go odpalić ;P

Edit:
Mam prośbę - czy nie może ktoś wrzucić tego filmiku na YouTube? ;> W sumie tak by było lepiej.. ;) No dobraaa, tylko ja mam taki net ;P

Garrett - 2008-05-12, 13:21

Filmik trwa 1:35 i zajmuje 19MB. Proszę was bardzo http://rapidshare.com/fil...poldki.wmv.html


EDIT:
Wiesz, nie bardzo chce umieszczać coś takiego na youtube, żeby wszyscy widzieli :P . Zresztą mam tam inne produkcje http://uk.youtube.com/user/Garret02 :D Na dwa ostatnie nie patrzeć bo nie moje (znaczy ja tam jestem ale nie ja kleciłem :P )

EDIT2:
No, już po prezentacji. Dostałem 17 punktów (jeszcze nie powiedziałem wszystkiego kiedy kazali mi podsumować :/ ). Dzięki wszystkim za pomoc.

Bersek - 2008-05-12, 14:49

Dopytywali się o coś konkretnego w SH, komentowali samą grę? Sorry jeśli te pytania są głupie, ale naprawdę nie mam pojęcia jak takie coś wygląda ^^"
Garrett - 2008-05-12, 18:27

Wygląda to tak. Wchodzić, mówisz dzień dobry, dajesz dowód i przygotowujesz się do prezentacji. Jak jesteś gotowy to zaczynasz i gadasz póki nie skończysz albo póki nie przerwie Ci komisja (bo za długo już gadasz). Potem zadają Ci 3 pytania powiązane z twoim tematem, które wymyślają na poczekaniu. I tyle. O nic się nie dopytywali ani niczego nie komentowali. Ty będziesz miał dużo gorzej bo od przyszłego roku nie będzie już prezentacji tylko pytania dotyczące lektur. Wyrazy współczucia :twisted:

EDIT:
Bersek napisał/a:
Nie wiem kto udzielił Ci takich informacji. Żaden nauczyciel o tym nie wspomniał. Co więcej jest możliwość zgłaszania własnych tematów do matur więc coś się tu nie zgadza.


Hmm, ja słyszałem już od kilku miesięcy, że mój rocznik będzie ostatni z prezentacją. To ja już nie wiem jak to będzie.

Bersek - 2008-05-12, 18:37

Garrett napisał/a:
Ty będziesz miał dużo gorzej bo od przyszłego roku nie będzie już prezentacji tylko pytania dotyczące lektur. Wyrazy współczucia :twisted:

Nie wiem kto udzielił Ci takich informacji. Żaden nauczyciel o tym nie wspomniał. Co więcej jest możliwość zgłaszania własnych tematów do matur więc coś się tu nie zgadza.
Dobra, żeby nie offtopować to powiem, że ciesze się że mogłem jakoś pomóc :grin2:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group