Forum Silent Hill Page

Gry - Gry - Temat ogólny

Kwiatek1993 - 2011-03-11, 14:29

Stare porzekadło góralskie głosi : Nie podoba się ? nie graj !
LaMuertePL - 2011-03-11, 21:17

No i koniec tego dobrego, przed chwilą skończyłem Condemned: Criminal Origins. Thriller psychologiczny, w którym kierujemy Ethan'em Thomas'em, agentem FBI, który tropi seryjnych morderców. Kilka rzeczy mi się bardzo spodobało w tej grze:
1. Brak wskaźnika amunicji, o ile nie naciśniemy odpowiedniego klawisza i nie zobaczymy ile takowej mamy.
2. Rozbudowany system badania miejsc zbrodni(lampa UV itp.).
3. Gramy przeciętnym człowiekiem, a nie jak w innych grach, super truper wytrzymałymi typami, którzy dostają 15 strzałów ze strzelby i żyją dalej. Tu wystarczą 3, 4 ciosy i jest po nas. Dlatego dobrze jest się nauczyć używać bloków i walki na małej przestrzeni, bo inaczej krucho z nami.
4. Miejsca, w których toczy się akcja, ciemne, szare ulice i zapaskudzone budynki zamieszkałe przez ćpunów i innych wyrzutków.
5. Każdy gracz woli inną broń. Jeden gazrurkę, inny siekierę, kolejny znowu weźmie łopatę albo łom. Każdą bronią walczy się inaczej i jak człowiek się przyzwyczai do dechy to potem nie umie młotem władać.
6. Ostatni chyba punkt, nie biegamy wiecznie z gnatem, skończy nam się amunicja - trudno, bierzesz rurę w łapę i ognia na ćpunów.
Grę w skali do 10 oceniam na mocne 8.
Warto wspomnieć, że producentem jest Monolith Productions.

Kamar - 2011-03-19, 00:36

Cytat:
2. Rozbudowany system badania miejsc zbrodni(lampa UV itp.).


Już z tym rozbudowaniem bym nie przesadzał, nawet nie możemy sami dobierać sprzętu a i miejsca w których mamy go użyć są nam wprost zasugerowane. Wszystko sprowadza się do wciśnięcia jednego przycisku gdy wyświetli nam się komunikat i poruszania trochę myszą w poszukiwaniu śladów.

LaMuertePL - 2011-03-19, 01:08

Fakt, przesadziłem, ale pomysł z takimi narzędziami ciekawy.
Suavek - 2011-05-03, 21:02

Plants vs Zombies GOTY na Steam w promocji za 3,40 Euro - http://store.steampowered...nr=1_4_4__106_1

Brać, bo warto. Poważnie. Gra może i wygląda niepozornie, ale wciągnie Was jak bagno. Obadajcie jakieś demo jeśli mimo wszystko się wahacie - chyba jest nawet jakieś we flashu na stronie producenta.

A, i jakieś "nidforspidy" przecenione w ramach EA Week. Whatever ;p. Cicho liczę, że Dead Space wrzucą w miarę tanio, to się może wreszcie zdecyduję.

Zaratul - 2011-05-03, 21:34

No ja też polecę Plants and Zombies.Bardzo fajna gra casualowa(nie lubię tego słowa)która rzeczywiście wciąga.Świetnie zrobiona i tania.

Suavek napisał/a:
A, i jakieś "nidforspidy" przecenione w ramach EA Week. Whatever ;p


Nie no,nowy Hot Pursuit daje radę tylko że keya oryginalnego można taniej kupić niż jest na steamie. :)

Btw wy tu pitu pitu i jakiś roślinkach i zombich a ja bardzo bym chciał pograć w LoLa z wami.Ktoś by odpowiedział a nie. ;P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group