Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Telewizja

Suavek - 2008-05-17, 14:10

Telewizja? Telewizora używam wyłącznie do konsoli. Nie oglądam ani filmów ani seriali ani też wiadomości. Głównym tego powodem jest dostęp do Internetu oczywiście. W dzisiejszych czasach oglądanie czegokolwiek wiąże się z "podziwianiem" 10min filmu i 15min reklam. Dodatkowo nie lubię lektorów gdyż z reguły tłumaczenia są wręcz żałosne. Tym samym wolę dany film/serial ściągnąć sobie z sieci w odpowiedniej jakości, znaleźć porządne napisy (lub obejrzeć bez nich jeśli jest po angielsku) i oglądać kiedy chcę, ze swobodą przewinięcia czy spauzowania. Wszelkie informacje ze świata także mogę wyczytać na necie ale przyznam, że nie robię tego i nie jestem na bieżąco.
A wszelkie programy rozrywkowe... to nie dla mnie - mam swoje własne formy zabawy. Teleturnieje i inne bzdety mnie nie kręcą.

Tym samym TV włączam naprawdę rzadko, mimo, iż posiadam swój własny. Dla mnie jest to głównie ekran do konsoli ;>.

Anonymous - 2008-05-17, 15:09

A będziecie oglądać Miszczostwa? ;]
Undertaker - 2008-05-17, 15:09

Jo tak...ale pewnie nie całe
Suavek - 2008-05-17, 15:11

Nie interesuję się sportem, więc nie oglądam nigdy jakichkolwiek olimpiad, mistrzostw, czy nawet wielce małyszów czy innych kubiców. Co prawda potem ludzie się na mnie krzywo patrzą ale kij im w oko ;p.
Bersek - 2008-05-17, 15:53

..
Anonymous - 2008-05-17, 20:35

Przez takich jak Wy nasi przegrają ;].
Moja rodzina właśnie ogląda Dlaczego Oni śpiewają...

Plazior - 2008-05-17, 20:38

Yes, we can.
Kilroy - 2008-05-17, 20:57

@Plazi, obejrzyj słownik.

Ja w sumie sport oglądam bardzo często, niedługo Mistrzostwa więc czeka mnie mała szkoła przetrwania. :grin2: Mam nadzieję, że będą transmitować mecze Polski.

Anonymous - 2008-09-16, 14:13

Stacja TVN wprowadza cykl horrorowy(co środę), wiadomo już, że wśród takich 'hitów' jak "Dom woskowych ciał" czy "Droga bez powrotu" zobaczymy Silent Hill.
Bersek - 2008-09-16, 14:16

Od kiedy zaczną puszczać te horrory? Już od jutra?

EDIT:

03.09 - "Oszukać przeznaczenie"
10.09 - "The Ring"
17.09 - "The Ring 2"
24.09 - "Oszukać przeznaczenie 2"
01.10 - "Boogeyman" [premiera]
08.10 - "Droga bez powrotu" [premiera]
15.10 - "Silent Hill" [premiera]
22.10 - "Zejście" [premiera]
29.10 - "Blade: Mroczny łowca"
05.11 - "Dom woskowych ciał" [premiera]
12.11 - "Blade: Mroczny łowca 2"
19.11 - "Piła"
26.11 - "Blade: Mroczna trójca"
03.12 - "Walentynki"
10.12 - "Adwokat diabła"

SiedzacyWKiblu - 2008-09-16, 14:17

Puty napisał/a:
@Plazi, obejrzyj słownik.

A może jego klawiatura nie ma polskich znaków i co TERAZ przepraszaj .. xD
Puty napisał/a:
Stacja TVN wprowadza cykl horrorowy

Jakiś pożytek będzie ,człowiek ma już dość tego ,że film zaczyna się po bloku seriali (Na wspólnej ,M miłość itp.)

Doxepine - 2008-09-17, 17:31

Jestem maniakiem kanałów telewizyjnych Planete i Dicovery. Poza tym, telewizję oglądam rzadko. Musi być coś naprawdę godnego uwagi, żebym siadł i patrzył przez 2 h w szklany ekran...
Carmash - 2008-09-17, 22:53

MZet napisał/a:
Słuchacie. Proponuję z tego tematu zrobić również "co ciekawego w tv" tak jak było kiedyś dzięki czemu dużo ciekawych filmów mnie nie ominęło.


W pełni popieram i przychylam się do powyższego pomysłu. Dyskusja o telewizorni mile widziana, ale gdyby ktoś mógł co jakiś czas ułożyć SHP-owe "Imperium Tv", to na pewno było by jeszcze milej :)

Devil - 2009-04-06, 20:58

Hmm...TV przyznam się, że też nie oglądam za długo. Głównie to seriale typu: Władcy Móch, Lost, Prison Break i od nie dawna Dr House. Jak leci ciekawy film to jak przetrwam dwie pierwsze reklamy to dotrzymam do końca. Niestety przeważnie kończy się rzuceniem pilota(z tymi reklamami naprawdę przesadzają) :lol:
Zaratul - 2009-04-06, 23:18

Devil napisał/a:
Hmm...TV przyznam się, że też nie oglądam za długo. Głównie to seriale typu: Władcy Móch, Lost, Prison Break i od nie dawna Dr House. Jak leci ciekawy film to jak przetrwam dwie pierwsze reklamy to dotrzymam do końca. Niestety przeważnie kończy się rzuceniem pilota(z tymi reklamami naprawdę przesadzają) :lol:


No dokładnie,dlatego ja już nie oglądam telewizji.Ileż można oglądać te kilkunastominutowe bloki reklam.
Najlepiej kupić film jak chce się go obejrzeć,a co do seriali to też można je "kupić". :)

StuntmanMikeL - 2009-04-06, 23:46

Ja TV włączam tylko i wyłącznie do konsoli. Wszelkie TVNy czy inne polsaty z tymi ich nieustającymi reklamami wywołują umnie jedynie odruch plucia w telewizor. Czasem po skończeniu gry przerzucę kanały, ale w 3 na 4 przypadków jedyne co zobaczę to te kretyńskie reklamy. Nawet na Discovery mam fuksa jeśli zobaczę cokolwiek poza Bożeną Dykiel jarającą się purem do naczyń.
fajans82 - 2009-04-07, 09:38

Bersek napisał/a:
Od kiedy zaczną puszczać te horrory? Już od jutra?

EDIT:

03.09 - "Oszukać przeznaczenie"
10.09 - "The Ring"
17.09 - "The Ring 2"
24.09 - "Oszukać przeznaczenie 2"
01.10 - "Boogeyman" [premiera]
08.10 - "Droga bez powrotu" [premiera]
15.10 - "Silent Hill" [premiera]
22.10 - "Zejście" [premiera]
29.10 - "Blade: Mroczny łowca"
05.11 - "Dom woskowych ciał" [premiera]
12.11 - "Blade: Mroczny łowca 2"
19.11 - "Piła"
26.11 - "Blade: Mroczna trójca"
03.12 - "Walentynki"
10.12 - "Adwokat diabła"


Je je je je Bugimen na TVN je je je. Puściliby jakieś klasyki kina grozy typu Evil Dead'y czy Hellraisery, albo chociaż Braindead, a nie jakieś gnioty pokroju Bugimena właśnie, albo Dom Woskowych Ciał, prosza Was.

Zaratul - 2009-04-07, 10:59

fajans82 napisał/a:
Je je je je Bugimen na TVN je je je. Puściliby jakieś klasyki kina grozy typu Evil Dead'y czy Hellraisery, albo chociaż Braindead, a nie jakieś gnioty pokroju Bugimena właśnie, albo Dom Woskowych Ciał, prosza Was.


Akurat SH Movie nie był złym filmem,nie był idealny ale nie porównywał bym go do gniotów z Paris Hilton po to już przegięcie. :)
Zresztą te filmy co napisałeś mogę sobie znaleźdź w necie,łaski bez. :P

fajans82 - 2009-04-07, 11:28

Te które oni puszczają też możesz sobie znaleźć w necie :P Wiem, że SH nie był takim gniotem jak DWC albo DBP, ale jak to mówią, jedna kostka cukru z gówna lodów nie zrobi :D
Ghaand - 2009-04-10, 19:47

Jak telewizja, to tylko programy o modzie, gotowaniu, żadnych naukowych śmieci (chociaż czasami trafiają się jakieś fajne), kostiumowe seriale, kryminały, VH1.
Plazior - 2009-04-11, 05:11

Jak telewizja to VH1, Fashion TV o 1 w nocy (można na fajne dupy topless popatrzeć :P ) Discovery, Travel, wszystkie te ciekawe programy czy to o Tokyo czy obroni, House no i czasami jakiś serial jak matka ogląda. Aha, no i jeszcze epickie Cartoon Network chociaż już nie takie epickie. Teraz te bajki w CG i jakieś chore, bez sensu. Robią młodzieży wodę z mózgu. Kiedyś to był Johny Bravo, Dexter, Ed, Edd i Eddy no i Samurai Jack obfitujący w świetną kreskę i świetny absurdalny humor. Teraz to jakieś gówno robią :? Oglądałem kiedyś też sporo MTV Polska. Naprawdę, dużo ciekawych programów, muzyka... Teraz to te Sweet 16, Penterozorży i inne shity z USA a muzyka to już w ogóle tam nie leci... Dlatego jeśli chodzi o muzykę to tylko VH1.
Wendigo - 2009-04-11, 08:38

Ja w telewizji oglądam tylko mecze ( Polska vs. only ), olimpiad i tego typu pierdół już w ogóle. Czasem oglądam X-files i Wojny Klonów na jakimś tvp. Oglądanie filmów i seriali w tv to katorga, bo reklam jest co najmniej tyle co filmu. Druga sprawa to tłumaczenie, które jest kiepskie i czytane przez kiepskiego lektora, wolałbym napisy. ( Nie dawno w TV leciał Mortal Kombat, wchodzi Scorpion i Sub-zero, wtedy odzywa się Shang-Tsung i gada ,,To Skorpion i Mniej Niż Zero", co za debil to tłumaczy??!!)
fajans82 - 2009-04-11, 09:22

Wendigo napisał/a:
Mniej Niż Zero


To już szczyt ignorancji, Pamiętam jak film, który w oryginale jest "Devil in blue dress" przetłumaczyli jako - Niebezpieczne ulice :D

iceformen - 2009-08-12, 00:16

Ja oglądam tylko Wrestling :) na Extreme sports w sobote o 16.00 i w niedziele o 21.00
Kwiatek1993 - 2009-08-30, 18:10

Z tej racji że mój ojciec z kablówki przerzucił się na cyfrowy polsat ( nad czym ubolewam ) oglądam wszystkie rodzaje Discovery : ale regularnie to tylko "pogromcy mitów" :) ) bardzo sympatyczny naukowy program :) , w środy oglądam nieraz "świat według kiepskich" i jak jakiś fajny film znajdzie się w gazecie to sobie oglądne xD ale to sporadycznie , teraz mały offtop zrobie , ostatnio ciekawy dość film oglądałem "Solaris" s-f na podstawie książki Stanisława Lema , film trudny w odbiorze ale ciekawy :D a taki typ filozoficzny jak ja kocha takie filmy :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group