Forum Silent Hill Page

Indian Runner - Silent Hill 3 - Katana. Test broni z przymrużeniem oka ;P

vilku666 - 2016-04-01, 14:09
Temat postu: Silent Hill 3 - Katana. Test broni z przymrużeniem oka ;P
Cześć ludziska


Czy katana i nastolatka to dobre połączenie? Sprawdźmy to w spowitym wieczną mgłą i złą sławą miasteczku Silent Hill



Amy Blue Rose - 2016-04-01, 16:46

Rozbawiło mnie to, jesteś mistrzu :D Muza w tle jest świetna a ten głos z piekła rodem dodaje klimatu temu filmikowi.
Daffodil - 2016-04-01, 17:05


To już tylko za 187 lat, vilku. :D

vilku666 - 2016-04-02, 12:22

Daff, a śpieszy ci się gdzieś, poczekasz chyba tyle? xD A tak już całkiem serio, to wchodząc z rana na portal yt i widząc nową funkcje na pasku odtwarzacza i wiedząc dokładnie jaki jest dzień, dodałem dwa do dwóch i już byłem przygotowany na jakieś śmieszkowanie z ich strony, także mnie nie nabrali.
Nie wiem czy wiesz, ale takich akcji było więcej w internetach. Jeśli masz Gmaila, to też mogłeś zostać zrobiony w "bambuko", bo pracownicy google postanowili dodać dodatkowy przycisk wysyłania poczty, wyglądający tak samo jak ten prawdziwy. Przyciski wyglądały identycznie i były jeden obok drugiego, jeśli ktoś się bardzo śpieszył to mógł nie zauważyć tego i kliknąć ten śmieszkowy guziczek, który wysyłał chyba jakieś kondolencje z powodu śmierci córki/syna xD

Amy, dokładnie takie było główne założenie filmiku, miał sprawiać wrażenie jak gdyby pochodził z piekieł czy coś w tym stylu. Demoniczny głos jest łatwo zrobić, a efekt końcowy jest całkiem niezły.
Aha, utwór który znalazł się w filmiku to White Ring - IxC999 https://youtu.be/_7XJHiLSKKk
Jest bardzo demoniczny, nie oglądaj/słuchaj przy mamie i tacie ich "piosenek" bo wezwą do ciebie egzorcystę hehe :>

Amy Blue Rose - 2016-04-02, 12:49

vilku spoko, mam cały czas słuchawki podłączone więc nie usłyszą tego demonicznego wycia :D

PS.Egzorcysta niewiele by tu pomógł hahaha

vilku666 - 2016-06-09, 20:22

Silent Hill 3 - Boss Alessa VS Heather | Katana w akcji.



Wesołe miasteczko, budki z watą cukrową i popcornem, karuzela z konikami, to wszystko tętni życiem, radością i szczęściem -W normalnym świecie. Silent Hill oferuje coś co jest zupełnym przeciwieństwem tego wszystkiego. Właśnie tu zmierzymy się z częścią duszy Alessy, do walki wyposażeni wyłącznie w miecz japoński którym jest katana.



Amy Blue Rose - 2016-06-09, 21:12

Hahaha akurat jestem w tym miejscu w grze, przed tą cudną karuzelą i będę niedługo siekać MoA katanką i nie tylko tą bronią.

Ale będzie rozwałka :D

PS.Jest tylko jeden minus, mam 1 apteczkę więc będę musiała uważać żeby za bardzo od Bossa nie oberwać.
PS2.Tym razem mam zamiar sobie poradzić bez wsparcia czyli nie ma potrzeby dawania mi save'a.

vilku666 - 2016-06-10, 17:28

Uuuuuu kiepściutko, jadna zwykła apteczka, to raczej za mało aby pokonać Alesse. Nie wiem czy mi udałoby się przeżyć starcie z nią, przy tak skromnych zasobach xD (na poziomie rozgrywki normalnym rzecz jasna). Jeśli nie pokonasz jej, to tu masz zapis |Save| z końca filmiku, czyli po walce z Alessą i rozmowie z Claudią w świątyni. Heather ma tam pełne zdrowie i jedną ampułkę w ekwipunku zachowaną na czarną godzinę :D
Amy Blue Rose - 2016-06-10, 17:32

Tak zdaję sobie z tego sprawę, mimo to jednak spróbuję zrobić rozwałkę na karuzeli a z tego zapisu od ciebie skorzystam w ostateczności.

Pocieszam się jednak myślę, że gorzej niż poprzednio to już raczej nie będzie.

vilku666 - 2016-06-10, 17:40

Alessa jest serio bardzo mocna, przez te blokowanie ciosów. Z jedna apteczką pokonanie jej to będzie tylko kilkanie co 3 min klawisza wczytaj -Jednym słowem KOSZMAR
Amy Blue Rose - 2016-06-10, 17:50

Jestem gotowa na takie ryzyko, podskórnie czuję, że tym razem uda mi się mimo takiej sytuacji.

PS.Zresztą odnalazłam motywację do grania po tak długim czasie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group