Forum Silent Hill Page

Silent Hill 3 - Wasza ulubiona postać

Douglas - 2010-10-20, 21:43

Mi tam najbardziej podobała się Heather ale Douglas też jest dobry,zresztą najbardziej podobała mi się scena rozmowy bohaterki z detektywem:p
Amy Blue Rose - 2014-01-07, 22:04

Oczywiście,że Heather. Ma charakterek i potrafi sobie poradzić w trudnych sytuacjach i jak już wspomniałam w innym temacie to ma sexy spódniczkę hehe
Vincenta lubię tak średnio bo sprawia wrażenie skur*syna a co do Claudii to jej najbardziej nie lubię, taka podła jest i zbyt oddana kultowi Order co do pana detektywa to jest go za mało w grze.

drunkwolf - 2014-02-28, 10:11

Bersek napisał/a:
krytykg napisał/a:
Heather jest silna psychicznie. Widać to już przy bliskim spotkaniu z potworkiem w metrze, wtedy gdy podnosi pistolet z podłogi. Przez chwilę niby się waha a potem strzela, a na pewno nie przypadkiem.

Wydaje mi się, że byle ci*a by strzeliła w takiej sytuacji. Wychodzi na to, że w każdej części główni bohaterowie są silni psychicznie.


Ja również odaje swój głos na Heather, ale nie dla tego że "podnosi pistolet z podłogi". Żeby tego nie zrobiła głównej bohaterki mogło by nie być. Cenie ją za podejście do całej sytuacji. Heather może być również bardzo sarkastyczna i zabawna, takie jak jej "żart" do Douglas w normalnym zakończeniu. Za ten humor ją lubię.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group