Forum Silent Hill Page

Silent Hill 3 - Wasza ulubiona postać

Anonymous - 2008-01-21, 17:16

Cytat:
Co świadczy o tym że jest zwykłym gościem którego te dziecka patroszą jak karpia.
Rozumiem, ze skoro Heather tak nie trzyma to dedukujesz, że jest po przeszkoleniu wojskowym ^^" .
krytykg - 2008-01-22, 19:50

Do Bloo
Dla twojej informacji: Byłem w wojsku, więc wiem jak obchodzić się z bronią. Gnębili nas tym tak długo póki się tego nie nauczyliśmy. Ponadto wiem jak konserwować broń, znam jej części składowe i wierz mi że wiem jak ją trzymać.

sullivan_1989 - 2008-04-16, 14:15

Zagłosowałem na Vincenta, za ten jego wredny dwulicowy charakter.
yuniku - 2008-04-21, 17:22

Głos oddałam na Douglasa. wahałam sie między vincentem i claudią, ale co tam...chyba najlepszy voice acting w całej serii (hm czuję sie jakbym jus pisała ten post :/ ) plus charyzma, powiedziałabym nawet jedyna normalna osoba haha.
Doktor Śmierć - 2008-06-07, 15:42

Głosuje na Douglas'a ponieważ ma stanowczy charakter .
Doxepine - 2008-06-18, 23:45

Vincent.
Manipulator, materialista i hedonista. Nie udaje, że chodzi mu o zbawienie świata, czynienie dobra itp. itd. Jest sobą - złym, wyrachowanym sukinkotem, którego egoizm i sztuka manipulowania innymi zaskakuje mnie niesamowicie...

Zaratul - 2008-06-18, 23:56

Heather to najfajniejsza postać w tej grze.Jest ze wszystkich głównych bohaterów SH postacią najbardziej wiarygodną(nie mówię tu o jej umiejętnościach walki).
Jest osobą typu jak to sie mówi na zachodzie girl next door . :)
Nie mówiąc już o tym że jest bardzo seksowna. :oops:

Ghaand - 2009-04-07, 23:46

Cytat:
jest bardzo seksowna. :oops:

ta jej spódniczka doprowadza mnie do szaleństwa! Oczywiście, głos na Heather. Niby zwykła, szara dziewczyna, jednak potrafi być twarda i stanowcza. Zachowuje trzeźwy umysł przy tak obleśnych i strasznych sytuacjach (ja to bym na starcie strzelił sobie w łeb). Poza tym, jest bardzo ładna, ma wory pod oczami, piegi i wypaczone poczucie humoru. Wahałem się nad zagłosowaniem na Claudię, ponieważ także jest wspaniałą postacią (surowa, fanatyczna, bezduszna [zauważcie że brwi nie posiada]).

Sullivan - 2009-04-10, 22:25

oczywiście głoś na Heather za to ze jest extra laska, oraz za jej stanowczy i twardy charakter ;)
StuntmanMikeL - 2009-04-21, 11:28

A ja myślę, że to Douglas był najlepszą postacią z trójki. Jako jedyny nie ględził ciągle o tej popapranej religii czy Bogu, elementy które to najbardziej mnie irytowały w trójce i przez które fabuła nieco mnie nudziła już pod koniec.
Było mi go najbardziej szkoda, gdyż był smutnym człowiekiem z nieciekawą przeszłością (chodzi mi tu o jego syna i to co mu się przytrafiło), który przypadkowo wplątał się w ten koszmar. Jednak pomimo tego, że to nie był jego koszmar, to postanowił pomóc Heather. Może z poczucia winy, że ją odnalazł przez co wpakował ją w tarapaty, a może dlatego, że przypominała mu jego syna i nie chciał, żeby spotkało ją to samo. Nie wiem, jakiekolwiek były jego intencje, to właśnie do niego mam największy szacunek.

Leopard - 2009-04-21, 15:04

Mi najbardziej do gustu przypadła Heather.
Twardo stąpa po ziemi i naprawdę, ona ma jaja.
Cokolwiek miałoby to znaczyć.

Wendigo - 2009-05-01, 20:40

Mam mały dylemat pomiędzy Heather i Douglasem, obie postacie bardzo lubię. Heather za to, że jest główną bohaterką i najbardziej się z nią zżyłem(no i ładna jest :) ), a Douglasa za to, że nie trzyma z tymi popaprańcami i jest w porządku. Anyway głos na Heather :)
Alex - 2009-06-17, 15:22

Wybieram Heather. Zżyłem się z nią bardziej niż z resztą bohaterów: Douglasem i Vincentem. Co do Claudii, to bez komentarza...
Uoo - 2009-08-12, 11:27

No bez wątpienia Heather :) ), jak juz w innym poście wspomniałem chyba Bossowie, mam słabość do ładnych buzi :) dlatego Heather była jest i będzie No 1 :)
SuiKaede - 2009-10-21, 16:18

Heather, Heather, TYLKO HEATHER!
Najlepszy protagonista w swiecie SH.(Na drugim miejscu IMHO- James. Forma meska w przypadku Heather celowa, bo co za sztuka byc najlepsza protagonistka, gdy ma sie za konkurencje jedynie Marie i to tez od biedy?;))
Dziewczyna urocza, z poczuciem humoru, niesamowicie ciekawa, ale tez... naturalna.
jest sliczna, ale tworcy nie zrobili z niej cyfrowej lali - te podkrazone oczy , piegi podkreslaja jej urok.
No i to poczucie humoru.. Nie mowiac juz o jej poprzednim wcieleniu ;)
Dla niej chcialam grac dalej w SH.
Vincent - Typowy religiowy cwaniak, ktory zbija kase na niedostatkach zyciowych, naiwnosci i fantyzmie innych ;) smieszny gosc, szkoda, ze tak niesmiesznie skonczyl.
Moral z tej bajki "Nigdy nie denerwuj fanatykow religijnych - ZWLASZCZA stojac do nich plecami".
W porzadku postac, podobnie , jak Douglas. Naprawde mi go bylo miejscami zal..
No i Claudia -bije dla mnie postac-prostoplaste na glowe. Dahlia nie ma do niej startu.
Biedna, zalosna, samotna dziewczyna...

AlaV - 2009-11-29, 14:52

Vincent. Rewelacyjna postać, u mnie na drugim miejscu wśród postaci Silentowych (zaraz za Walterem). Wiecznie ironiczny, tajemniczy.
majonez - 2009-11-29, 16:57

Oczywiście że Heather!!! Tak jak napisała SuiKaede jest to najlepsza protagonistka w całej serii, po za tym jest prześliczna :oops: i bardzo dobrze że nie zrobili z niej jakiejś cytatej sex bomby jak to zwykle bywa w grach.
ALAkazam47 - 2010-05-18, 20:48

Jak dla mnie jest to Vincent - ponieważ właściwie nic o nim nie wiemy , ale aż fajnie się patrzy na sceny z jego udziałem

btw. 17-sto letnia cycata sex bomba .... :grin:

R4Zi3L - 2010-05-18, 20:51

ALAkazam47 napisał/a:
btw. 17-sto letnia cycata sex bomba ....
Bywaja i takie.... nawet w realu.... mi by tam nie przeszkadzalo jakby Heater miala czym oddychac i naczym siedziec... ;)
Turysta - 2010-05-18, 22:00

http://www.youtube.com/wa...feature=related

kto wie co chowa w tych wielkich kieszeniach:P

ALAkazam47 - 2010-05-19, 07:23

..Turysta.. napisał/a:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

kto wie co chowa w tych wielkich kieszeniach:P


Może po prostu się wyluzowała po całej przygodzie ... ^_^

Miho: Koledzy forumowicze: offtop, spam i jednozdaniowe posty. Może by tak rozmawiać na temat, i nieco obszerniej, a temat kieszeni protagonistki SH3 poruszyć w shoutboxie?

Vizitado - 2010-06-03, 11:28

Douglasa prawie nie poznajemy, Claudia to jakaś porażka, Vincent... Hmmm... Ciekawa postać, inteligentna, ale jednak polubiłem przez tę całą grę naszą Heather, dlatego właśnie na nią głosuję. ^^
Say - 2010-06-05, 03:50

Oczywiście, że Vincent. Jest to chyba najbardziej zagadkowa postać w SH:3, w dodatku ze świetnym charakterkiem (taki z pozoru zmanierowany klecha, ale jednocześnie sprawiający wrażenie niezbyt stabilnego emocjonalnie). Tajemniczości temu gostkowi dodaje fakt, że tak naprawdę do samego końca nie wiadomo po czyjej stronie stoi.
R4Zi3L - 2010-06-06, 00:17

Vincent jest po swojej stronie... stronie pieniądza...
Say - 2010-06-06, 21:00

Tak, jasne, ale o tym dowiadujemy się właśnie dopiero pod sam koniec gry. Przez większość czasu koleś stara się udawać sprzymierzeńca Heather, ale jednocześnie wydaje się trzymać stronę Claudii. Ostatecznie jednak wychodzi szydło z worka i...dostaje to na co zasłużyło.

W sumie świetna postać, jedna z moich ulubionych w serii.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group