Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Homecoming - Problem ze Scarlet

maly753 - 2011-09-15, 19:34
Temat postu: Problem ze Scarlet
Witam,mam na imie Kajetan i jestem nowym użytkownikiem.
Mam problem z grą SH: Homecoming(PC) otóż, nie da sie zabic drugiego bossa (Scarlet), męczę sie z nia juz od ponad 1,5 miesiąca wbijam jej łom w plecy nie raz po 2h dziennie,raz naliczyłem ponad 20 uderzeń i jak to na demona przypada,nic jej nie jest.
Szukałem w google jakiegoś sposobu który by zniwelował ten błąd,na tym forum tez, mógłby mi ktos podać jakis link,albo coś? Sądzę że, ktoś z Was miał juz taki problem i byłbym bardzo wdzięczny gdyby podpowiedział mi jak sobie z nim poradził.
Dziękuję i Pozdrawiam: Kajetan

lolek00 - 2011-09-15, 19:43

Obejrzyj filmiki na YT.

Scarlet może być dość trudna do zabicia jeżeli nie posiadasz amunicji.

W pierwszej fazie należy zniszczyć pancerz lalki, kiedy jest już zniszczony - boss zasygnalizuje to zmianą trybu ataku. Potem następuje coś takiego - że przeciwnik wskakuje na sufit i atakuje z góry, trzeba go obalić i dobić szybko naciskając przycisk myszki - scena dobijania powinna zamienić się w cut scenkę.

maly753 - 2011-09-15, 19:53

Oglądałem sporo filmików, i na żadnym nikt nie zadał jej około 20 razy ciosów łomem (w scenie dobijania),co do pocisków to mam jedynie jeden magazynek z pistoletu (9 strzałów) i jeden strzał z shotguna,i 3 serum,ale nie jest mi to serum juz tak potrzebne do leczenia bo po tak długim czasie nauczyłem sie perfekcyjnie uników i Scarlet rzadko mnie trafia
lolek00 - 2011-09-15, 19:56

Kiedy ja zabijałem pierwszy raz Scarlett miałem kilkanaście podejść...

Kląłem jak szewc, i wyzywałem od kurew ale w końcu się udało, z tego co pamiętam za 3 "dobiciem" pękła :puppyeyes:

Wracając do problemu:

Może za słabo jej przylałeś - ale dziwne - kiedy boss leży i można go dobić powinno się w końcu udać. Ona jakoś czasami się "wyzwala" podczas dobijania.

OldSnake - 2011-09-15, 20:02

Nie pamiętam już dokładnie całej walki, musiałbym zagrać, ale z tego co widzę masz na 89% problem QTE(Quick Time Events): kiedy dobijasz ją łomem musisz bardzo szybko wciskać buttona, a w ogóle doszedłeś do drugiej fazy walki?
vilku666 - 2011-09-15, 20:10

Prawda jest taka, że jeśli zbyt wolno klikasz myszką podczas sekwencji wbijania wytrychu w bossa, to możesz sobie tą sekwencje powtarzać w nieskończoność.

Lekarstwo na to brzmi : Poćwicz rączkę xP (a dokładniej paluszki)

lolek00 - 2011-09-15, 20:16

Tam trzeba nacisnąć (PC) lewy przycisk myszy szybko 5 czy 6 razy z tego co pamiętam.

Podbiega się i na*&^*$# w ten przycisk :puppyeyes:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group