Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Mężczyzna, a długie włosy

Plazior - 2011-03-19, 19:10

Iron Savior napisał/a:
Wendigo napisał/a:
ron, długie włosy prezentowały się lepiej

Pracuje nad tym, zeby znowu byly dlugie. I popracuje jeszcze ze 2 lata...:]

Dlaczego w ogóle ściąłeś włosy?

Iron Savior - 2011-03-20, 01:44

Bo mnie wkurzaly i przeszkadzaly w pracy na budowie jako parkieciarz.
Plazior - 2011-03-20, 17:10

Znam ten ból. Dlatego od jakiś już 2 miesięcy spinam w kitkę i wyglądam jak samurai Jack/ Steven Seagall :lol: Mogłeś też zobaczyć, bo jak mnie wkurzały jeszcze dwa lata temu to też, pierwsza myśl ściąć, potem wyglądałem jak 12 letni chłopczyk i byłem tak na siebie zły... No i rok zapuszczania i znów było git.
Kwiatek1993 - 2011-03-20, 18:30

Plazi, zetnij włosy, kobiety nie lecą na styl Seagala ;p
Plazior - 2011-03-20, 18:34

Zamknij ryj Rumunie. Ważne że faceci lecą.

Suavek: Żarcik, nie żarcik, zważaj na język. Wzajemne docinki to poza forum.

Iron Savior - 2011-03-20, 18:38

Marna to zacheta, by zapuszczac dalej:]
Plazior - 2011-03-20, 18:42

To taki żarcik :3 A tak bardziej na poważnie, to po prostu w krótkich włosach wyglądam gorzej niż w długich, i widzę Iron u Ciebie podobnie. :)
Kwiatek1993 - 2011-03-20, 19:04

Znalazł się Jacyków ...
StuntmanMikeL - 2011-03-20, 19:25

Kwiatek1993 napisał/a:
kobiety nie lecą na styl Seagala

Zależy które. ;]

Ja już raz zapuściłem całkiem długie, ale przyszło lato i zostawiło mi suche siano na łbie, to je ściąłem w pizdu. Teraz od nowa zapuszczam. Fuck the system - długie włosy FTW.

Kwiatek1993 - 2011-03-20, 19:39

ja jeszcze nie dawno miałem długie ale ja sezonowo zapuszczam, potem mam z tym problemy : włosy gęste, do tego dodajcie wiater zachodni i macie czuprynę niczym chłopaki z Bee Gees, nie wszystkim więc pisane jest mieć bujną czuprynę niczym romantyczny bohater ;D
Poza tym koleżanki mówią, iż lepiej teraz wyglądam ;p

A to moje zdjęcie jeszcze z przed ścięcia włosów : http://www.facebook.com/p...100002102428777

a tak właściwie Plazior : http://silvan15.wrzuta.pl...wez_sie_ogarnij

Suavek: Wzajemne docinki proszę poza forum, tym bardziej w takich ilościach.

Trivane - 2011-03-20, 20:00

Ekhem, ja zapuszczam już jakieś półtora roku, obecnie włosy sięgają pleców :P moja koleżanka zawsze się dziwiła, jak one mi szybko rosną - też mam cholernie gęste, jednak planuje na lato zgolić i już więcej nie zapuszczać. Długie włosy są fajne etc. ale mam już ich dość, od 2 gimnazjum w sumie utrzymuje stan 'długich'.
Suavek - 2011-03-20, 20:14

Długie włosy Ą i Ę...

Swoje trzymałem 6 lat i w końcu ściąłem kilka miesięcy temu. Za dużo z tym zachodu jeśli chodzi o pielęgnację - codzienne mycie, suszenie, układanie, rozczesywanie. A jak się zrobią cienkie i słabe to zakola prześwitują, nawet po spięciu w kitę. Trochę mi było szkoda, ale teraz jest za to znacznie wygodniej. "Problem z głowy", dosłownie i w przenośni.

Wkurzyłem się tylko gdy się dowiedziałem (po fakcie), że niektóre salony skupują długie włosy i płacą całkiem niezłe sumy za określoną długość i wagę. Mogło trochę grosza wpaść, ale trudno.

Iron Savior - 2011-03-20, 21:49

Suavek skad Ty mieszkasz? Nie mowi sie, ze zakola przeswituja, tylko, ze Myszka Miki na glowie powstala:D
Nattramn - 2013-03-06, 11:48

Parę dni temu ściąłem swoje , a miałem do ramion. Głównie z tego powodu , że były na maksa zniszczone , ale i z tego , że po prostu mi się znudziły nosiłem je grube 3 lata. Długie baty u mężczyzny są bardzo spoko jeżeli osoba ma predyspozycje do noszenia takich włosów i do pielęgnowania ich.
LaMuertePL - 2013-03-06, 16:19

Kiedyś posiadałem długie włosy, całkiem nieźle z tym wyglądałem(przynajmniej tak mi się wydawało), jednak trochę przeszkadzały w trenowaniu, bo jeszcze nie mogłem ich spiąć w nic. Na chwilę obecną mam warkoczyk padavana. :razz:
nensha - 2013-03-11, 21:12

Kiedyś, jak byłam młoda i niewinna twierdziłam, że dłuższe włosy są ok, ale miałam zasadę - oby nie dłuższe niż do ramion, a już apage satanas na dłuższe od moich.
Dzisiaj mi to w ogóle nie przeszkadza, im dłuższe, tym lepsze ;) Choć moje ciężko przebić, obecnie dumnie noszę pióra prawie do pasa i jeszcze mi nie dość. Najbardziej na świecie nie lubię tzw. "jeżyków", to już chyba łysina jest lepsza.
Mało tego, jestem tak stanowcza w poglądzie, że faceci z dłuższymi włosami są najlepsi, że wcale nie uważam, że długie rzadkie włosy u mężczyzny to coś złego i trzeba je obciąć.

Gdybym była facetem, na pewno bym hodowała jak najdłuższe ^_^

Kwiatek1993 - 2013-03-11, 23:44

Zawsze mnie zastanawiało jako człowieka skorego do filozoficznych przemyśleń : Jak istoty ludzkie załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne na kiblu z długimi włosami do pasa lub jeszcze dłuższymi.

Wracając do tematu. Miałem jakiś czas dłuższe włosy. Tylne powoli sięgały łopatek. Lecz teraz mam krótko przycięte z troche dłuższymi na czubku.

nensha - 2013-03-12, 10:33

Normalnie, zarzucić do przodu :P
lolek00 - 2013-03-12, 14:48

No niestety długie włosy wychodzą bokiem kiedy pali się w kotłowni ^^" Czapkę se skołuje
StuntmanMikeL - 2013-03-12, 16:26

Kwiatek1993 napisał/a:
Jak istoty ludzkie załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne na kiblu z długimi włosami do pasa lub jeszcze dłuższymi.


Podcierasz się nimi. :D

Długie włosy są spoko, ale za dużo z nimi pierdzielenia się. Zawsze trzeba wiedzieć dokładnie, kiedy lecieć po prysznic, żeby jeszcze mieć czas na osuszenie, trza je pielęgnować, żeby się w siano nie zmieniły etc. etc. I'm a man, I've got shit to do. Swoje ściąłem jakiś czas temu, ale nie zapuszczałbym znowu bo mi się "gniazdo" na czubku głowy zaczęło robić i pewnie nie wyglądałoby to fajnie.

brat1234 - 2014-01-28, 13:30

Faceci mają takie fryzury jakie sie podobają kobietą , jak ma powodzenie w krótkich to nie zapusci a jak ma powodzenie w długich to ich nie zetnie :P
Alice - 2014-02-26, 11:45

w sumie kiedyś faceci nosili włosy dłuższe niż normalnie (w tedy) zapuszczały kobiety. Ale fryzy i uczesania były odmienne. Teraz każdy może się ciąć jak chce, tylko faceci są dyskryminowani (albo przynajmniej bardziej niż kobiety).
StuntmanMikeL - 2014-07-26, 15:36

Alice napisał/a:
tylko faceci są dyskryminowani (albo przynajmniej bardziej niż kobiety)

Ciekawy fenomen, mogłabyś go bardziej opisać (zakładam, że stwierdzasz to na własnym doświadczeniu)? Szczerze powiedziawszy nie spotkałem się nigdy z jakimś szykanowaniem lub dyskryminacją, jeśli chodzi o długie włosy u faceta, stąd ta ciekawość. No chyba, że mówimy o gimnazjalistach, wówczas to normalka. ;)

Alice - 2014-07-27, 08:53

Chodziło mi o to, że mężczyźni z długimi włosami nie mogą pracować w określonych zawodach, mimo że kobiety z długimi włosami już tak (jedyny warunek to upięcie ich).
lolek00 - 2014-07-27, 15:45

Np jakich zawodach? Skąd taka informacja?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group